دادستان کل ویلیام بار نیز هشدار داد همکاران رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مقامات کاخ سفید که او می تواند استعفا بیش از رسانه های اجتماعی پست های رئیس جمهور که تداخل با فعالیت های وزارت دادگستری ایالات متحده.

Barr ممکن است ترک اگر مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به دخالت در کار خود را با ارسال التهابی نظرات در توییتر به گفته منابع ناشناس به عنوان “آشنایی با Barr تفکر” به نقل از واشنگتن پست در یک روز سه شنبه گزارش. دادستان کل نیز گفت: به خواست رئیس جمهور برای توقف علنا اظهار نظر در وزارت دادگستری تحقیقات هفته پیش.

Barr سخنگوی Kerri Kupec در زمان به توییتر به انکار است که دادستان کل به هیچ وجه قصد ترک.

“پرداختن به کمربندی شایعات: دادستان کل هیچ برنامه ای برای استعفا ایم” Kupec سه شنبه شب.

وزارت دادگستری و بر آمد به خصوص تحت آتش سنگین هفته گذشته پس از مداخله در مورد سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور راجر سنگ بود که مجرم در نوامبر سال 2019 در هفت فقره جنایت مربوط به تحقیق و تفحص از دخالت روسیه به انتخابات ریاست جمهوری 2016.

مدت کوتاهی پس از دادستان در سنگ مورد منتشر شد دستورالعمل صدور حکم معرفی هفت تا نه ممکن است 50 سال در زندان تهمت توییتی نارضایتی خود را در “سقط جنین از عدالت است.” در عرض چند ساعت این گروه به رهبری بر صدور یادداشت کارگردانی دادگاه به تجویز یک جمله “بسیار کمتر” از آن توصیه شده توسط دادستان تمام چهار نفر از آنها به سرعت کناره گیری از این پرونده در واکنش است.

این تصمیم بود لعنتی با طیف گسترده ای از منتقدان بسیاری از آنها احساس کردند که رئیس جمهور تا به حال به طور نادرست استفاده از نفوذ خود را به زور برگشت. Barr بود نیز به شدت انتقاد برای نقش خود را با بیش از 2400 سابق وزارت دادگستری مقامات امضای بیانیه ای خواستار او را به استعفا بیش از آخر هفته.

William Barr
ایالات متحده دادستان کل ویلیام Barr تصویر در یک کنفرانس مطبوعاتی در واشنگتن دی سی در فوریه 10 سال 2020 است.
سارا Silbige/گتی

بر اصرار داشت که تصمیم گیری ساخته شده بود قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در مورد پرونده اما علنا نشان داد ناراحتی خود را با رئيس جمهور در رسانه های اجتماعی نظرات به عدالت وزارت امور گفت: پست آن را “غیر ممکن” را به انجام کار خود را در طول یک ABC مصاحبه در روز پنج شنبه.

کسانی که به رئیس جمهور نشان داده اند که هر زمان تنش بین تهمت و بار بعید است که منجر به دادستان کل اخراج با توجه به واشنگتن پست گزارش.

مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: “نفس” در Barr در حالی که صحبت با خبرنگاران سهشنبه در تماس تلفنی با “مردی بزرگ از صداقت” و اذعان کرد که او کار خود را “سخت تر” با به tweeting.

رئیس جمهور همچنین عنوان بر نقش او در دولت اعلام کرد خود را “رئیس مامور اجرای قانون در کشور” به جای دادستان کل و نشان می دهد که او قدرت را به دخالت در هر گونه ماده قانونی او بخواهد.

عصر ایران به خارج از کاخ سفید اما نه دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im