بر بخشی از منظور گسترش کاخ سفید ایمنی محیط

واشنگتن— دادستان کل ویلیام بر بخشی از این تصمیم به گسترش محیط اطراف کاخ سفید روز شنبه, CBS News, تایید کرده است, هل دادن معترضین بودند که مونتاژ وجود دارد از این منطقه قبل از رئیس جمهور تهمت تحویل سخنان و راه می رفت در سراسر خیابان به بررسی آسیب دیده کلیسای تاریخی.

یک وزارت دادگستری گفت: با توجه به ایسنا این تصمیم اواخر یکشنبه و یا در اوایل صبح روز دوشنبه به حرکت محیط نگه داشتن معترضان از نزدیک شدن به کاخ سفید پشت یک بلوک. این مقام گفت این یک هماهنگ تصمیم گیری و بر توصیه این بود که درست حرکت می کند.

واشنگتن پست گزارش اولين بار دخالت در گسترش محیط.

تظاهرکنندگان به حال مونتاژ در پارک لافایت واقع در مقابل کاخ سفید برای چهارمین روز تظاهرات در برابر مرگ جورج فلوید, 46 و خشونت پلیس. در حالی که تظاهرات بودند به عنوان صلح آمیز تنش ها تشدید زمانی که اجرای قانون مستقر گاز اشک آور و زور تحت فشار قرار دادند معترضان از این منطقه است.

تهمت و تهدید به استقرار نظامی اگر مقامات محلی همین حالا اقدام علیه خشونت

حوادث رخ داده است که آقای ترامپ تحویل اظهارات در باغ گل رز کاخ سفید پس از آن او در سمت چپ ترکیب به راه خود را از طریق پارک لافایت را به بازدید از کلیسای جان که محله اتاق زیرزمین به آتش كشيده شد و پس از شب هنگام در روز یکشنبه ،

همراه با بار و دیگر اعضای کابینه و همچنین کاخ سفید مشاوران و سرویس مخفی دوشنبه شب آقای ترامپ ایستاده بود برای عکس های خارج از سنت جان و برگزار شد تا یک کتاب مقدس.

وزارت دادگستری گفت: رئيس جمهور در جنبش نداشت تحمل در تصمیم به گسترش محیط اطراف کاخ سفید است. بر رفت برای مشاهده این صحنه در پارک لافایت پس از بازدید از یک مرکز فرماندهی بعد از ظهر دوشنبه و شگفت زده بود برای دیدن آن نبوده است نقل مکان کرد به عنوان در نظر گرفته شده. این مقام گفت Barr پس از آن ملاقات با پلیس به بحث در مورد حرکت محیط. پس از آن ماموران شروع به هل دادن معترضان از پارک.

با توجه به وزارت دادگستری رسمی دادستان کل تا به حال یک بطری پرتاب او را در حالی که بازدید از پارک خارج از کاخ سفید و بر مطلع شد که تظاهرکنندگان جمع شده بودند سنگ پرتاب خود را در جهت. فردا نمی تواند به طور مستقل بررسی اینکه آیا معترضان انداخت موارد در Barr.

پس از حوادث در پارک لافایت در اوایل روز دوشنبه وزارت دادگستری سخنگوی Kerri Kupec گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن “به کارگردانی دادستان کل Barr منجر به اجرای قانون فدرال تلاش برای کمک به احیای نظم به منطقه کلمبیا.”

President Trump walks between lines of riot police in Washington, D.C.
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پمپ مشت خود را به سمت پلیس به عنوان او راه می رود و در بین خطوط از پلیس ضد شورش در پارک لافایت در سراسر از کاخ سفید در حالی که راه رفتن به سنت جان کلیسا برای یک فرصت عکس در جریان اعتراضات بیش از نابرابری نژادی در پی مرگ جورج فلوید در حالی که در مینیاپولیس پلیس بازداشت در کاخ سفید در واشنگتن دی سی در تاریخ 1 ژوئن سال 2020 است. تام برنر / ایسنا

کاخ سفید مورد انتقاد قرار گرفته برای استفاده از تاکتیک های تهاجمی برای متفرق کردن معترضان پاکسازی منطقه برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به راه رفتن از کاخ سفید به سنت جان, شناخته شده به عنوان “کلیسای رئیس جمهور.” در طول نظرات خود را در باغ گل رز آقای ترامپ اعلام کرد خود را “رئیس جمهور شما از نظم و قانون و متحد از همه معترضان مسالمت آمیز.”

برخی از دموکرات ها انتقاد رئیس جمهور اظهارات از جمله مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر اقلیت چاک شومر که گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن “ادامه داد: برگرفته از شعله های آتش اختلاف تعصب و خشونت بزدلانه ضعیف و خطرناک است.”

در میان ناآرامی که فوران کرده است در شهرستانها عمده ایالات متحده در پاسخ به Floyd مرگ در هفته گذشته وزارت دادگستری است ramped تا آن اجرای قانون حضور. بر کارگردانی اداره زندانها به اعزام شورش تیم به میامی و واشنگتن, یک مقام ارشد وزارت دادگستری گفت: دوشنبه و مارشال آمریکا و اداره مبارزه با مواد مخدر عوامل مستقر شدند و به کمک گارد ملی روز یکشنبه در جریان تظاهرات در کاخ سفید است.

Barr گفت: “وجود خواهد داشت و حتی بیشتر منابع اجرای قانون و حمایت از” در واشنگتن دی سی منطقه چهار شنبه.

“اساسی ترین عملکرد دولت به تامین امنیت برای مردم به زندگی خود و حق خود و ما را ملاقات خواهد کرد که مسئولیت اینجا را در پایتخت کشور” او در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im