Tampa Bay Rays جزئی اتحادیه بلیک Bivens می گوید که او آموخته است که از طریق رسانه های اجتماعی از کشته شدن سه نفر از اعضای خانواده در تابستان گذشته. Bivens علنا صحبت کرد برای اولین بار در مورد Aug. 28 مرگ همسر امیلی 1-سال-پسر کالن و مادر جوآن برنارد.

Bivens به یاد می آورد جزئیات سفر خانه به Keeling, ویرجینیا از چاتانوگا تنسی که در آن او تا به حال شده است در یک سفر جاده ای با اشعه’ دو یک مونتگمری وابسته است. 24-در سال پارچ brother-in-law, Matthew برنارد دستگیر شد متهم به سه فقره قتل است و در انتظار محاکمه است.

Bivens صحبت می کرد برای بیش از 30 دقیقه یکشنبه با موقت کشیش ارشد تراویس گور رودخانه کلیسا در طول یک مکالمه پخش زنده on Facebook. این ورزشکار گفت: ایمان خود را کمک کرده است تا او را به مقابله با مرگ و میر.

screen-shot-2019-08-30-at-12-57-56-pm.png
بلیک Bivens’ mother-in-law, همسر و پسرش. بلیک Bivens / Instagram

“تنها چیزی که من واقعا به یاد داشته باشید از کل هواپیما سوار است من فقط رفت و از طریق دوره. من فقط خیره در پشت صندلی تمام وقت در تلاش برای گرفتن ذهن من به بسته بندی کردن در اطراف آنچه من شنوایی” Bivens گفت.

“این تقریبا مثل این است که واقعا اتفاق می افتد.’ من بیشتر در حالت شوک است. من می خواهم از طریق دوره از تکان دادن” او گفت:. “سپس من شروع به از دست دادن آن کمی و شکستن و گریه. این نوع مانند یک دایره. هواپیما سواری فقط به نظر می رسید مانند آنها در زمان برای همیشه.”

Bivens گفت: او در ابتدا می ترسید چیزی اشتباه بود زمانی که او بیدار است که روز و تا به حال دریافت یک پیام متنی از همسر خود.

نگرانی بزرگ شد زمانی که او نمی تواند به او برسد و او یاد گرفته در Facebook که برادر خود را در قانون بود که در پی توسط پلیس. او به رسانه های اجتماعی و جستجو برای اطلاعات در حالی که نشسته در Chattanooga فرودگاه.

“تیتر اول من این است که دو زن و یک کودک کوچک رفته بودند. من بلافاصله می دانست که آنها را” Bivens گفت. “من در خانواده من رفته بود بیش از یک Facebook, تیتر. من فقط بلافاصله شروع به فریاد در وسط فرودگاه.”

پارچ گفت: سفر صفحه اصلی “شده اند می تواند در کل خیلی بدتر برای من” اگر او تا به حال نشده است به همراه سه نفر از اعضای اشعه سازمان از جمله مونتگمری مدیر مورگان Ensberg.

“من فکر می کنم سخت ترین لحظه برای من زمانی بود که من خونه و من راه می رفت در این اتاق خواب برای اولین بار و متوجه من شد هرگز قصد دیدن او را در این زمین دوباره” Bivens گفت. “که بدترین لحظه زندگی من است. هیچ چیز را به احساس راه من در آن لحظه احساس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im