بر اساس فاجعه بار ورزش تلفات تا کنون از دست دادن و طرفدار فوتبال نابود شده می تواند اقتصاد

توقف ناگهانی در ورزش جهان از COVID-19 همه گیر نه تنها موجب توقف در راه زندگی را به ارمغان آورد یک ورزش رکود است. اگر خاموش همچنان از طریق NFL و کالج فوتبال فصل, و کسانی که بازی ها را بازی نمی, آن می تواند منجر به یک کاملا ورزشی افسردگی است. و نه فقط ذهنی است.

طرفداران ورزش ممکن است افسرده اگر فوتبال بازی نیست این سقوط اما تاثیر اقتصادی می تواند به فراتر از یک 20-30 میلیارد دلار از دست دادن. که در سمت نور از همه چیز.

با ورزش تعطیل به مدت شش هفته تا کنون وجود دارد در حال حاضر حدود 12 میلیارد دلار ضرر در درآمد با توجه به ESPN گزارش. صدها هزار شغل از دست رفته اند و trickle-down اثر اتحاد جوامع در سراسر امریکا احساس تکان خوردن.

ورزشی shutdown آغاز شد و در مارس 11 با NBA تعلیق آن فصل تا اطلاع ثانوی بعد از یک بازیکن از یوتا جاز آزمایش مثبت برای COVID-19, همچنین شناخته شده به عنوان coronavirus.

در مارس 12, NCAA مواجه عظیم تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یا نه به انصراف از آن بسکتبال قهرمانی مردان مسابقات—March Madness. پس از ساعت شور و مشورت و پس از NHL و MLB تعلیق عملیات خود را که همان روز NCAA ساخته روده غم انگیز تصمیم به لغو آن مسابقات.

Coronavirus را لمس کرده است هر جنبه ای از ورزش و تفریح و سرگرمی با لغو زیادی از سالن نشسته خالی به لیگ کوچک حلق آویز کردن خود cleats قبل از فصل خود تا کنون آغاز شده است. این امتیاز ایستادگی کارگران و پرسنل امنیتی, یونیفرم, شرکت های عرضه داوران و بازی مسئولان تیم را انتخاب کنید و مسابقات و شبکه های تلویزیونی ورزشی صنعت قمار و باقی مانده خدمات صنعت هتل ها و رستوران ها است که همه با در نظر گرفتن آمار.

پاتریک Rishe است ورزشی, کسب و کار, مدیر برنامه در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس که گفت: ضرر و زیان مالی در سراسر طیف تا کنون “ذهن بیحس کننده.”

“به عنوان یک اقتصاددان شما ایستاده و به شما نگاه کنید در این قتل عام که در حال وقوع — زبانم بند آمده وحشت زده و ذهن بیحس کننده,” Rishe گفت. “همه کسانی که عبارات آنها همه مربوط به این دلیل که ما فقط باید هرگز دیده می شود هر چیزی در این مقیاس است.”

زمانی که NCAA لغو آن را سودآور و بسیار محبوب مردان و زنان در مسابقات بسکتبال در ماه مارس این سازمان از دست برآورد 1 میلیارد دلار—عمدتا از طریق تلویزیون درآمد بلکه از طریق بلیط و کالا فروش.

با توقف در NHL, NBA و لیگ اصلی بیس بال و به طور کلی خاموش کردن ورزش برآورد درآمد از دست دادن بیش از 12 میلیارد دلار. باید NFL و کالج فوتبال فصل, لغو, پس از آن زیان خواهد بیش از دو برابر, با توجه به گزارش.

ویمبلدون لغو آن سالانه چمن مسابقات تنیس در این سال با راحتی از داشتن همه گیر بیمه می پردازد که آنها را سخاوتمندانه. اما اشخاص دیگر ندارد از این نوع از بیمه به دلیل آن بوده است هرگز انتظار به از دست دادن کل فصل یا حتی نیم فصل به چیزی شبیه به این.

Empty Baseball Field
بیس بال در این زمینه در طول تمرین پنبه حلاجی شده از یک بازی بیس بال بین Baltimore Orioles نیویورک یانکیز در مرغ انجیر خوار پارک در کمدن متری 22 مه 2019 در Baltimore, Maryland.
عکس Mitchell لیتون/گتی ایماژ

باید بسکتبال برای بازگشت حتی یک خلاصه فصل و پلی آف و NHL به برخی از درجه و باید بیس بال را وادار به بازی کردن یک فصل در برخی از فرم پس از آن وجود دارد می تواند برخی از بهبودی از پیش بینی ضرر در درآمد.

چرا مهم است ؟ با توجه به اعداد از NBA در آن طول می کشد در مورد 1,900 کارگران به مرحله یک بازی NBA از امنیت بلیط کنندگان و دیگر عرصه های کارگران است. این بدان معناست که این اعداد می تواند مشابه در NHL عرصه و لیگ ballparks.

همه کسانی که لیگ آغاز شده نورد از حالات ممکن است به بازگشت. اگر آنها قادر به بازگشت در سال 2020 و زیان خواهد فاجعه بار است.

پس از آن وجود دارد, فوتبال محبوب ترین ورزش در امریکا است. باید وجود داشته باشد هیچ فوتبال این سقوط پس از آن زیان خواهد بود قریب به اتفاق از حرفه ای شهرهای کوچک کالج شهرها به جمعه شب چراغ.

ریک پشت سابق CBS اجرایی که در حال حاضر هدایت Seton سالن ورزشی دانشگاه های نظرسنجی ها. او گفت: از دست دادن فوتبال به خصوص کالج, توپ خواهد بود “یک قاتل است.”

“اگر [کالج] فوتبال پایین می رود که فقط یک قاتل” غیر یهودی گفت. “من نمی دانم که چگونه مدارس بازیابی از آن, فقط خدا می داند. شما می توانید یک پیش بینی دیوانه. Pac-12 disbands? من اما چه کسی می داند؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر