بتمن برای همیشه لطفا برای مدیر جوئل شوماخر درگذشت 80

جوئل شوماخر کارگردان بتمن برای همیشه لطفا برای و Batman & Robin گذشت امروز صبح در سن 80 پس از یک سال نبرد با سرطان گزارش شده انواع.

شوماخر پیوست هالیوود به عنوان یک طراح صحنه و لباس در اواسط 1970s برای مدیران از جمله وودی آلن (جای خواب) قبل از خودش کارگردانی تعدادی از 1980s آمار فیلم مانند St. elmo’s Fire و پسران از دست رفته. او بعد از کارگردانی بزرگ-صفحه نمایش نسخه اندرو لوید وبر Phantom of the Opera.

در حالی که فیلم بتمن نمی شد و تحسین منتقدان او همچنین کارگردانی موفق اقتباسی از جان گریشام مشتری و یک زمان برای کشتن. او همچنین کارگردانی دو قسمت از Netflix خانه از کارت.

Batman & Robin به ویژه بحرانی فاجعه که شوماخر بعد از بستری بود به گوش دادن بیش از حد به مدیران استودیو.

“من می خواهم برای معذرت خواهی به هر فن که نا امید شد چون من فکر می کنم من به آنها مدیون است که او گفت:” در یک سال 2017 مصاحبه با معاون.
بتمن برای همیشه لطفا برای


اعتبار: Alamy

“بسیاری از این انتخاب من بود. هیچ کس مسئول اشتباهات من ، من فکر می کنم یکی curveball ما بود در ساعت یازدهم; وال کیلمر ترک به دلیل نقش او در جزیره دکتر مورو. وجود داشته است, مذاکرات در مورد آن, اما هیچ یک از ما درگیر شدند و نه با برادران وارنر و قطعا نه با من. من به صحبت وال و همه او نگهداری کرد و گفت ” اما مرد آن را مارلون براندو.’ آن را مانند او در یک قلاب و زنجیره بنابراین وال رفت. پس از آن بود [سپس هشداردهنده co-مدیر عامل] باب دلی ایده برای به دست آوردن جورج کلونی. او یک انتخاب واضح زیرا او یک ستاره در حال افزایش در ER. من تا به حال با او صحبت کنید و او مانند ” همه حق است اگر شما آن را انجام دهید من آن را انجام دهد.'”

او بعدها گفت: کرکس: “موفقیت من اذیت بسیاری از مردم همیشه. شاید آنها فکر می کردند من آن را سزاوار نیست. شما در حال رفتن به سوخته حتی برای انجام یک مصاحبه با من”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im