نهایی ما CBS News, آیووا, میدان نبرد ردیاب ارائه می دهد یک شبیه سازی آماری از قفقاز و برخی از حالات که ممکن است آشکار در روز دوشنبه. به نظر می رسد مانند یک مسابقه نزدیک می زنیم و نامزدها همه آماده برای برنده شدن ملی نمایندگان.

برای نشان دادن آنچه که اتفاق می افتد — و از همه مهمتر چرا — ما در ادامه مصاحبه به احتمال زیاد حزبی را برانگیخت این هفته اول و دوم-انتخاب تنظیمات در رای گیری و سپس ترکیب آن با داده ها در آیووا رای دهندگان به طور کلی و چگونه حزبی سیستم با این نسخهها کار در سراسر کشور را به شهرستانها و مناطق.

دوشنبه dawns با برنی ساندرز و جو بایدن حتی در انتخاب اول پشتیبانی در 25 ٪ در هر پایه ما مدل پیت Buttigieg بسیار نزدیک پشت در 21 درصد و الیزابت وارن در 16 درصد نیز در موقعیت به افزوده شدن برخی از ملی نمایندگان. Ctq است که در 5% در پایه ما برآورد و همه نامزدهای دیگر زیر 5 درصد.

bt-iowa-vote-02-02.jpg

در حال حاضر سرگرم کننده شروع می شود که ما در چه می تواند آشکار شدن هر دو از نظر حزبی را برانگیخت’ تنظیمات نهایی و مشارکت مردم است.

ایسنا نظرسنجی بیشتر

بیشتر در سلامت انتخابات

برخی از بایدن هسته نقاط قوت ظهور در ما “چگونه بایدن می تواند برنده” سناریو. او انتخاب دوم برای بسیاری از طرفداران از پایین ردیف نامزدها که باید از این فرصت برای تعویض و پشتیبانی در طول جلسه ملاقات اگر خود را اول انتخاب نامزد می افتد از مشاجره در دور اولیه با توجه به قوانین. نامزدها باید حداقل 15% پشتیبانی می شود قابل دوام.

بایدن که به احتمال زیاد انتخاب دوم در میان ctq را حامیان خاص است. در یک بایدن-پیروزی سناریوی آنها و دیگران در زیر زنده ماندن خط خواهد شیفت به او هل دادن او کمی بیش از بالا.

بایدن دیگر از مزیت است که حمایت خود را است گسترش نسبتا به طور مساوی در سراسر دولت است. برای برنده شدن در این آیووا, قفقاز, نامزد اساسا برای برنده شدن نمایندگان از هر بخشی از دولت است. بایدن حمایت خواهد اضافه کردن قطعه توسط قطعه باریک ایالت لبه برای او.

در آن صورت بایدن را به 27 درصد و 13 ملی نمایندگان از آیووا; ساندرز با 26 درصد خواهد دریافت 10 نمایندگان; Buttigieg در 23 درصد خواهد دریافت 10 نمایندگان و وارن با 18% و 8 نمایندگان. اما ما همچنین باید توجه داشته باشید که بایدن این آسیب پذیری عبارتند از هواداران که نبوده و مشتاق در مورد او شده اند و با توجه به دیگر نامزدها در رای گیری های اخیر. که می تواند باز کردن درب برای Sanders, در میان دیگران.

ia-biden-win-scenario.png

ساندرز یک زن و شوهر از مسیرهای زیر بنای ما “چگونه ساندرز می توانید برنده” سناریو. برای اولین بار در مقابل بایدن ساندرز نشان می دهد که یک قدرت هسته ای است که خود را حامیان شده اند که بیشتر مشتاق از هر نامزد برتر است. در صورتی که ترجمه را به افزایش مشارکت مردم به عنوان رای گیری های اخیر نشان می دهد, آن می تواند پس از آن ساندرز را به دست آورید در شمارش آرا. اما ساندرز’ چالش این است که حمایت خود را به نظر می رسد متمرکز در مناطق شهری در بخشی به دلیل حمایت از افراد جوان است. یک خروش مردم در انتخابات در بزرگترین استان ها می تواند در سوق دادن ساندرز به سرب در ایالت اولویت برگه. اما ساندرز می تواند دندانه دار کردن و حتی بیشتر نمایندگان اگر این مشارکت افزایش اتفاق افتاده است بیشتر به طور مساوی در سراسر دولت است.

دوم ساندرز می تواند یک افزایش اضافی از وارن حامیان اگر او بودند به سقوط به زیر 15 درصد زنده ماندن آستانه در برخی از قفقاز به عنوان یک کثرت طرفداران او انتخاب ساندرز دوم. ما تخمین می زنند که وارن بالاتر از حد آستانه ایالت بنابراین او احتمالا ماندگار در حداقل برخی از قفقاز. اگر او برای تبدیل شدن به عملی در این شهرستان که در آن او پشتیبانی ضعیف ترین و وجود بالقوه دیگر حرکات — ساندرز را بهره مند از واقعیت: حمایت خود را افزایش خواهد داد و به 26 درصد و 13 نمایندگان در حالی که وارن خواهد بود کوچک به 14 درصد و 7 نمایندگان. بایدن را تا پایان دوم در 25 ٪ و 11 نمایندگان و Buttigieg 21 درصد و 10 نماینده.

ia-sanders-win-scenario.png

Buttigieg به نظر می رسد نیاز به قوی مردم در انتخابات از اول وقت جلسه را برانگیخت که بیشتر از حامیان خود در حال و آینده نگر برای اولین بار-تایمر از حامیان دیگر ردیف بالا نامزدها. که قطعا می تواند اتفاق می افتد که بیش از 4 در 10 نفر شده اند برای اولین بار-تایمر اخیر در قفقاز با توجه به ایسنا ورودی سنجی. او همچنین می تواند به دست آوردن اگر هواداران از پایین ردیف نامزدهای نامتناسب شیفت به او بیش از بایدن به عنوان Buttigieg و بایدن در این رای دهندگان دوم-انتخاب پشتیبانی می کند.

و وارن بالاتر از خط برش در 16 ٪ ایالت — در هفته گذشته نظر سنجی ما تا به حال بر روی آن راست — و در موقعیت انتخاب کنید تا ملی نمایندگان. او می ایستد و برای به دست آوردن اگر ساندرز ” حمایت نیست پخش در سراسر کشور. او همچنین می تواند به دست آوردن در مکان های که در آن سه نامزد جلوتر از او تقسیم رای بیشتر به طور مساوی. در خصوص وارن می توانند در مکان های که در آن Klobuchar حامیان را ندارد آستانه. علاوه بر بایدن وارن (و Buttigieg) هستند و دوم خود را انتخاب و پس از Sanders.

و یکی از نهایی یادآوری: قفقاز جلسات که در آن مردم می توانند و انجام تغییر. بعد از این همه سال ما می دانیم که بسیاری در حال حاضر در مورد چه کسی رای دهندگان مانند و که آنها با توجه به, و چرا. اما بینندگان و سیاسی معتادان نیز می دانیم که شور و اجبار در حال نقاط بحرانی از آنچه می رود و آنچه که باعث می شود تماشای این نتایج بسیار هیجان انگیز و سه شنبه شب ،


این میدان نبرد ردیاب نماینده و رای اولویت برآورد در آیووا مشتق شده از چند مدل رگرسيون مناسب برای بررسی داده های جمع آوری شده بین ماه های ژانویه 22-31, 2020. این مدل شامل فرد در سطح منطقه ای و سطح متغيرها مانند سن و نژاد و جنسیت و آموزش و پرورش, پارتی, ثبت نام و رای دادن تاریخ است. رای نیت منسوب بر روی رای دهندگان پرونده در آیووا و سپس جمع ایالتی و منطقه ای. حاشیه خطا در این برآورد ±3 امتیاز. این نشان دهنده طیف وسیعی از عدم قطعیت در اطراف برآورد تولید شده از مدل شبیه سازی.

این مدل تا حدی استخرهای داده در سراسر متحده از جمله آیووا, برآورد اثر برای هر ایالت و منطقه نمونه و همچنین به عنوان یک خطی زمان روند. برآورد مقاصد رای گیری است که بر اساس بررسی های انجام شده برای میدان نبرد ردیاب پروژه از جمله یک نمونه از 1,835 دفاع ثبت نام رای دهندگان در آیووا و نمونه در سراسر کشور نماینده 34,375 ثبت نام رای دهندگان از YouGov.

از پاسخ دهندگان که در شرکت قبلی موج آیووا رای گیری از ژانویه 16-23, 2020, 538 شد دوباره مصاحبه برای این مطالعه یک recontact نرخ 29 درصد است. پاسخ دهندگان انتخاب شدند به نمایندگی از رای دهندگان ثبت شده در آیووا. 732 انتخاب شدند از YouGov پنل و 1,103 از دیگر آنلاین پانل (بحرانی مخلوط Dynata شفاف و دقت نمونه). تمام داوطلبان نشان داده شد به پاسخ دهندگان به خود را بیان اول و دوم انتخاب کند.

با استفاده از برآورد رای نیت ما شبیه سازی تعدادی از نمایندگان برای رفتن به هر یک از نامزد های منطقه ای و ایالتی. پس حزب تخصیص قوانین نامزدها با کمتر از 15 درصد آرا در یک منطقه و یا در حذف و نمایندگان تعلق می گیرد به باقی مانده نامزدها نسبت به رای خود سهام.

نماینده برآوردها نشان می دهد که چگونه بسیاری از نمایندگان هر نامزد را بر اساس ترجیحات پاسخ دهندگان در حال حاضر اکسپرس. آنها در حال ارائه به توضیح دهید که چگونه رای تنظیمات ترجمه برای نمایندگان حزب تحت قوانین هستند و نه یک پیش بینی — مدل ترکیب به دنبال عدم قطعیت است. بیشتر بخوانید درباره روند و میدان نبرد ردیاب اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de