‘Batwoman’ پخش: چگونه به تماشای فصل 1 آنلاین و چرا آن را نمی خواهد آمد به Netflix

نیوزویک | No comments

بهتر است در مورد به قطع او با اشاره ماسک در حال حاضر با 1 فصل آخر پخش از CW سهشنبه, مارس 17 در 8 p. m. EDT. CW بینندگان ممکن است تبدیل شده اند عادت کرده اند به فصول شبکه را نشان می دهد در آینده به Netflix هشت روز پس از finales هوا به عنوان مورد با ریوردیل فصل 4 این هفته است. اما سه نفر از CW را نشان می دهد نمی خواهد آمد به Netflix هنگامی که آنها به پایان برسد.

CW مقابله با Netflix به گسترش هر اسکریپت نشان می دهد در حال حاضر در حال پخش در این شبکه آغاز شد که قبل از 2019-20 تلویزیون فصول. برای نانسی درو Batwoman و ریوردیل spin-off کتی Keeneکه همه شروع پاییز گذشته اما CW ساخته شده است که یک تعداد مختلف می پردازد.

نانسی درو خواهد شد به فردا همه دسترسی در حالی که کتی Keene انتظار می رود که در HBO حداکثر. Batwomanبه علاوه هر آینده CW کمیک DC را نشان می دهد مانند آینده سوپرمن & لوئیس سری و امکان فلش سبز و قناری spin-off نیز HBO حداکثر خود را به عنوان جریان اصلی که خدمات جریان آغاز بکار on May 27.

بر خلاف Netflix مقابله با این حال مدافع نمی خواهد آمد به HBO حداکثر هشت روز پس از آن آخر پخش. به جای روبی رز-بازیگران سری در دسترس خواهد بود در CW سایت و برنامه کامل تا 30 روز قبل از آن فصل دوم پخش در شبکه است. که در آن نقطه نشان خواهد آمد به HBO حداکثر.

batwoman coming out
‘Batwoman’ بازیگران روبی رز را در جریان CW قبل از آن می آید به HBO Max
CW

در ابتدا Batwoman شد و انتظار می رود در جریان HBO حداکثر در اواخر ماه اوت یا اوایل سپتامبر سال 2020 قبل از فصل 2 (که در حال حاضر تایید شده است) می آید به CW. اما با تولید به احتمال زیاد به تاخیر در Batwoman فصل 2 با توجه به coronavirus آن را نمی ممکن است جریان در خارج از CW سایت و برنامه تا اواخر سال 2020 یا اوایل 2021.

تاریخ انتشار برای مدافع فصل 2 شده است نشان داد هنوز نمی دانیم که HBO حداکثر خواهد بود جریان ابرقهرمان نشان می دهد.

مدت کوتاهی پس از نمایش پخش CW آن در دسترس خواهد بود به تماشای رایگان با تبلیغات در کانال وب سایت و برنامه. پس از آن نقطه که نشان می دهد می آید به HBO Max بینندگان می توانید تماشا نشان می دهد با یک اشتراک به سرویس مجموعه به هزینه 15 دلار در ماه است.

همانطور که برای کشورهایی که در آن HBO حداکثر است راه اندازی شده است فاش شده است که نشان می دهد خواهد بود جریان. در انگلستان به عنوان مثال این سری است که در حال حاضر جریان در E4 اما آن باقی مانده است دیده شود که آیا این نمایش را به Netflix و آمازون نخست و یا در حال حاضر تلویزیون در کشور است.

مدافع فصل 1 در حال آمدن است به زودی به CW سایت و برنامه. سری آخر پخش در مارس 17 در 8 p. m. ET CW.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>