بایرن مونیخ مقابل بوروسیا مونشنگلادباخ, بوندسلیگا: نمره زندگی می کنند و آخرین به روز رسانی

  • بوروسیا دورتموند متقاعد آنها را مورد ضرب و شتم منچستر یونایتد به جود بلینگهام امضای
  • منحصر به فرد Jamie Carragher, ستون: اشتباه کردم در مورد ‘pampered نسل’ — امروز بازیکنان شجاع تر از من بود
  • ‘منسوخ تصویری تصاویر بازی باعث خنده تماشاگران در سراسر جهان’ — مخلوط نظرات به La Liga پخش انقلاب

به روز رسانی خودکار

GOOOOOOOOOOOAAAAAAAAALLLLLLL!!!!

یکدوم بایرن را به ثمر رساند!

25 دقیقه – بایرن 0 گلادباخ 0

Oh خدای من. چه از دست ندهید. این باور نکردنی است. Embolo است در یک موقعیت درخشان در پست یک صلیب فر به او را در فضا و به او نیروهای هدر مستقیم نویر از شش متری… سپس punts واکنش گسترده ای از دو.

22 دقیقه – بایرن 0 گلادباخ 0

ثانیهجریان است هرناندز از دست رفته؟! که باور نکردنی است. است آن را ذخیره کنید ؟ بایرن برخی از آتش عبور می کند با هم وحشتناک عبور می آید یک مدافع و اجرا می شود به مسیر هرناندز که underlapped از چپ به عقب. یک در یک با دروازه بان در نقطه پنالتی و Sommer فقط می خواند آن غواصی به خود حق می کند و نجات دهد.

19 دقیقه – بایرن 0 گلادباخ 0

ثانیهofmann به نظر می رسید که او در آفساید زمانی که او را از طریق رفت. نگاه کرد به من…

GOOOOOOOOAAAAAAALLLLLL!!!!! (مجاز)

MONCHENGLADABACH نمره! Embolo زمان بر روی توپ موضوعات عبور از طریق به هافمن و او را شکسته و از تله آفساید! یکی یکی با نویر…. و او اسلات آن خانه است.

و ور داد که آفساید. مجازی جمعیت بوس آن نارضایتی. که جایی است که جعلی سر و صدا باعث می شود که حداقل حس.

15 دقیقه – بایرن 0 گلادباخ 0

Gladbach در حال بازی خوب در اینجا. آنها فشار بالا برنده توپ اولیه و نگه داشتن آن را در خط میانی نخ عبور از بین خطوط…. و این احتمال وجود دارد در اینجا!

12 دقیقه – بایرن 0 گلادباخ 0

Great فرصت برای بایرن. در اختیار داشتن تبدیل شده است بر روی لبه Gladach جعبه توپ سون به جلو که سینه آن را برای Perisic به شلیک… و او انفجار فقط از پست.

10 دقیقه – بایرن 0 گلادباخ 0

Oh عزیز. Thuram است جایگزین برای Embolo داشتن آن را دشوار است به بازی با خطرناک مچ پا. خوب نیست برای بازدید از تیم – او اصلی خود را تهدید به حمله.

7 دقیقه – بایرن 0 گلادباخ 0

Thuram رفته پایین کردن توپ دوباره و این می تواند یک بد. او می رود به کنترل یک توپ است اما خود را از پاشنه به نظر می رسد در گیر در چمن و او شیشه پای خود را کمی. وجود دارد هیچ تماسی که حاکی از آن آسیب عضله یا چیزی بدتر است. او نیاز به درمان در حال حاضر.

4 دقیقه – بایرن 0 گلادباخ 0

یکlaba هوشمندانه را بیرون می کشد Thuram برای جلوگیری از جوانی به سرعت از طریق وسط زمین. بایرن دفاع از یک گوشه به دنبال ترخیص و گلادباخ شروع دوباره.

Urgh آنها شروع به جمعیت سر و صدا. آیا شما آن را دوست دارم ؟ @ me.

1 دقیقه – بایرن 0 گلادباخ 0

Oh تشکر از آسمانها وجود دارد جعلی جمعیت سر و صدا. فقط ضربت فوتبال مانند شما مخفیانه به ورزشگاه, سالن زمانی که هیچ کس دیگری در اطراف است.

لگد کردن

یکnd آنها خاموش.

جایگزین در صورت ماسک

Pلایه بدون. برخی از قبل از مسابقه آغوش و دست می لرزد/سیلی بیش از حد. من نمی فهمم چه قوانین هستند.

این تیم در حال کردن

تیاو ورزشگاه کاملا خالی آن را یک شب دوست داشتنی جعلی جمعیت آماده به منحرف آزار دهنده سر و صدا. اجازه دهید به!

برنده دورتموند هدف

ثانیهقبل از اینکه به هدف این است که نگه داشته دورتموند را (بسیار ضعیف) شانس برنده شدن این عنوان زنده است.

سلام

Well سلام و خوش آمدید به ما liveblog برای یکی دیگر از بایرن مونیخ را بیشتر بی معنی بازی به عنوان آنها نسیم به یکی دیگر از بوندسلیگا برنده شدن در راه خود را به عنوان برابر یک مناسب و معقول به اندازه کافی بوروسیا مونشنگلادباخ. بدیهی است که مقدار زیادی بیشتر سرگرم کننده از آن و بایرن بزرگ به تماشا اما شما نقطه دریافت کنید. لیگ در سراسر اروپا خراب شده است پول و من مطمئن هستم که زمانی که آن را تا به حال تغییر است. حداقل فوتبال مناسب و معقول است.

در حال حاضر پس از آن دورتموند باید فقط مورد ضرب و شتم Dusseldorf, که بدان معنی است که هنوز هم وجود دارد یک زن و شوهر از بازی به قبل از هر غنائم به دست کردن. این جدول به نظر می رسد مثل این:

Gladbach زیادی برای بازی در اینجا – هر نوع نقطه به دست آورد آنها را افزایش عظیم در تعقیب خود را از لیگ برتر فوتبال با بایر لورکوزن تنها پشت سر آنها در هدف تفاوت در لحظه. یک عملکرد بزرگ می تواند به ارزش ده ها میلیون آلمانی £ £ £ همچنین به عنوان شناخته شده یورو(s).

وجود دارد کاملا چند بازیکن از دست رفته برای بایرن امروز از طریق آسیب و تعلیق پس از این تیم به نظر می رسد مثل این:

Gladbach چند مشکلات خود را دارند اما تیم خود را ورق نیست در دست من و یا بر روی لپ تاپ من نشده است. کافی است آن را باید به خوبی به ضرب و شتم مخالفان خود را امروز اما عدم وجود Lewandowski مولر و غیره باعث می شود کمی ساده تر… و به من تایپ که, اخبار تیم است. بنابراین اجازه دهید فقط پست که به جای:

Kick خاموش است در 5:30 اقامت با ما برای به روز رسانی های زنده و تجزیه و تحلیل در سراسر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de