سواحل در n. y. N. J., کانکتیکات, دلاور, برای باز کردن آخر هفته روز یادبود

سی بی اس آمریکا | No comments

نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات و دلاور باز خواهد شد خود را به سواحل برای آخر هفته روز یادبود فرماندار نیویورک اندرو کومو جمعه اعلام کرد. دهانه درخواست به وزارت امور خارجه سواحل و همچنین به عنوان محلی سواحل و دریاچه سواحل اما شامل استخر ،

سواحل باز خواهد شد در روز جمعه قبل از روز یادبود. آنها اجازه خواهد داد که بیش از 50 درصد ظرفیت و فعالیت های تماس — مثل فوتبال یا والیبال — اجازه داده نخواهد شد. مکان های تجمع مانند مناطق پیک نیک و بازی های آرکید خواهد بود و امتیازات نمی تواند عامل کومو گفت.

بازدید کنندگان باید و پوشیدن ماسک زمانی که آنها نمی تواند حفظ اجتماعی فاصله.

“در سواحل تحت کنترل شهرها, شهرها, استان ها — شهرداری سواحل شهرداری دریاچه ها — دولت های محلی می تواند تصمیم به باز یا بسته ماندن,” او گفت:. “اگر آنها را انتخاب کنید برای باز کردن آنها باید اتخاذ دولتی مورد نیاز در حداقل است.”

او گفت: آنها همچنین می تواند اعمال الزامات فراتر از آنچه دولت نیاز دارد.

پنج تا از ده منطقه در ایالت نیویورک شروع به بازگشایی در روز جمعه, چرا که آنها “دیدار با معیارهای عددی,” او گفت:. “هفت معیار است که در واقع اندازه گیری ميزان عفونت بستری رای, تست, نرخ و غیره و این که چگونه تصمیم گیری ساخته شده است.”

دولت را خاموش خواهد ماند در اثر تا مارس 28 برای پنج منطقه دیگر که هنوز بسته اگر چه هر منطقه می تواند بازگشایی قبل از آن اگر از آن بازدید آن “معیار.”

کومو گفت: تعدادی از coronavirus بستری شدن در بیمارستان در ایالت نیویورک شده است به کاهش خود ادامه داد, اما او از مردم خواست تا دست کم نگیرید ویروس و “نه بازی با این ویروس است.”

او گفت: 132 نفر به علت ویروس در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>