بکی لینچ اعلام بارداری Forfeits زنان قهرمانی به آسوکا در ‘دوشنبه شب RAW’

نیوزویک | No comments

WWE Superstar بکی لینچ اعلام کرد دوشنبه شب RAW که او در انتظار یک کودک با نامزد ست رولینز و ضبط خام زنان قهرمانی به آسوکا.

در افتتاح بخش از مارس 11 قسمت از دوشنبه شب RAW بکی لینچ راه می رفت و به حلقه بدون شیر زنان قهرمانی فقط پول در بانک کیف برنده توسط Asuka در روز یکشنبه.

عاطفی لینچ صحبت در مورد آمدن به آمریکا و پیوستن به WWE و نگران بود که طرفداران نمی توانید پشت سر خود را, اما آنها را در یک راه بزرگ است. همین دلیل است که او می خواست طرفداران خود را به می دانم که چرا او را مجبور به ترک.

پس از آسوکا پایین آمد و به حلقه لینچ باز کیف آشکار خام زنان قهرمانی. او توضیح داد که در بازی روز یکشنبه به ارزش بیش از کیف و آسوکا جدید بود قهرمان.

“شما بروید و یک جنگجو چون من قصد دارم برای رفتن مادر” لینچ گفت: قهرمان جدید.

wwe becky lynch pregnancy announcement raw
عاطفی بکی لینچ اعلام کرد او انتظار اولین فرزند او در ‘دوشنبه شب RAW.’
WWE

“من همیشه می خواستم بچه ها” لینچ گفت: مردم پس از اعلام اولیه. “من فقط خیلی حرفه ای متمرکز است که آن را تبدیل به یکی از آن چیزهایی است که هنگامی که شما در حال تعقیب یک رویا برای من همیشه فکر, ‘من رفتن به اطراف به آن ؟ آن است که رفتن به اتفاق می افتد برای من?’ “

لینچ و رولینز تایید رابطه خود را در ماه مه سال 2019 پس از ماه ها حدس و گمان است. این دو امر حتی باید رابطه خود را مورد استفاده در WWE داستان زیر نشان می دهد حتی با داشتن دو دفاع از خود را به عنوان برابر بارون کوربين و Lacey ایوانز در قوانین شدید pay-per-view در جولای 2019.

لینچ آخرین بازی بود که در رسلمنیا 36 در اوایل ماه آوریل زمانی که او را شکست داد Shayna Baszler که جالب پاسخ به اخبار است.

آسوکا صعود “نردبان شرکت ها” در روز یکشنبه شکست Baszler نیا, Jax, دانا, خال کوبی, کارملا و Lacey ایوانز را به نفع خود پول در بانک کیف.

وقتی پرسیده شد که در مورد آینده لینچ باقی مانده پرده گفت: “من نمی دانم آنچه در فصل بعد است چون من فقط می دانم آنچه در آن می خواهم برای خودم فکر می کنم زمانی که من با خودم. بنابراین من نمی دانم چه آن را مانند نگاه و چگونه اولویت های من شیفت و آنچه که من قصد دارم در آینده خواهید. بنابراین همه چیز باز است.”

پس از اخبار لینچ بارداری, دیگر ستاره های بزرگ WWE به توییتر گرفت تبریک به پدر و مادر انتظار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>