پشت صحنه, من شاهد غم و اندوه عمیق از هری و مگان خروج

تلگراف | No comments

Tدر اینجا این است که نیم ساعت قبل از زن که در مدت کوتاهی معروف به مگان, دوشس ساسکس انجام آخرین خصوصی تعامل به عنوان یک کار سلطنتی وجود دارد و بسیار به وضوح چیزی در چشم او.

ما در یک اتاق در کاخ باکینگهام به عنوان او آماده برای ایجاد راه خود را به کلیسای وستمینستر به صورت مشترک المنافع خدمات و پس از آن به بعد به کانادا برای زندگی جدید است و آن زمان برای خداحافظی. اشک جسته جسته برق زدن در آن روشن و دوستانه چشم است که مفتون و رسالت های بسیاری طی روزهای اخیر. اما در پشت صحنه دوشس ساسکس است که به عنوان شناور به عنوان او به نظر می رسد ، در واقع او به نظر می رسد بی سر و صدا را ویران کرد.

من دعوت شده بود به همراه کاخ به نشستن در دیدار با دانش پژوهان جوان از کشورهای مشترک المنافع اما در حال حاضر آن را بیش از او می آید در برای در آغوش گرفتن است که طول می کشد کمی طولانی تر از حالت عادی نگه دارید, واقعا قبل از حرکت برای نهایی آغوش با دو نفر از کارکنان خود را هر دو از آنها را نیز چیزی در چشمان خود را. سپس او از بین رفته است – برای چه مدت هیچ کس نمی داند.

پس از هری و مگان را اعلام کرد قصد خود را به قدم به عقب از خانواده سلطنتی در اوایل ژانویه بسیار نوشته شده است در مورد پارگی recriminations و ستمکاری. حقیقت مثل همیشه کمی کمتر پر شور از آن است. این ثاقب احساسات در روز دوشنبه به عنوان من تماشا دوشس انجام نهایی خود را خصوصی تعامل به نظر می رسید عمیق غم و اندوه است. غم و اندوه است که در آن آمده بود به این; غم و اندوه است که آنها نمی تواند آن را به کار و غم و اندوه است که کمتر از دو سال پس که پر زرق و پری داستان عروسی, اولین فرد از رنگ برای پیوستن به خانواده سلطنتی بریتانیا بود. چه مضحک است که آخرین نامزدی بود که به کشورهای مشترک المنافع خدمات است که جشن تنوع منحصر به فرد و قدرت ما در قرعه کشی از آغوش یکدیگر و تفاوت های ما.

من دعوت شده بود به کاخ باکینگهام برای مشاهده Meghan جلسه با 23 جوان دانشجویان و دانشگاهیان بود که برنده کمک هزینه تحصیلی از انجمن مشترک المنافع دانشگاه (اکو) یک سازمان دوشس ادامه خواهد داد به یک حامی. این بود برخی از درخشان ترین ذهن ها را از سراسر جهان که کار بر روی تغییر آب و هوا, مراقبت های بهداشتی, پایداری و نوآوری در فن آوری است که منجر به راه در آموزش عالی است. وجود دارد گفتگو در مورد مراقبت از سرطان در رواندا آب و هوا پروژه های تحقیقاتی در هند و بله چگونه برای جلوگیری از گسترش coronavirus در سراسر جهان (تصمیم به ترک مورچه پشت در کانادا آمد نه از خرده رغم گزارش در برخی از مناطق, اما از نگرانی برای سلامت خود را در طول تهدید جهانی همه گیر).

هر یک از دانش آموزان صریح در تحسین خود را برای دوشس بود که genned تا در همه آنها افراد متخصص: این بود که شور و شوق برای کار او تا به حال هرگز شده است در شک با وجود گزارش در برخی از بخش رسانه ای است که ‘Megxit” درباره یک حسرت برای یک glitzier بیشتر زندگی برای تلفن های موبایل. حلیمه علی وکیل از کنیا است که تحقیق انرژی و منابع طبیعی در کوئین مری دانشگاه لندن تکرار همسالان خود که او گفت که “برای کشورهای مشترک المنافع و کشورهای آفریقایی به دیدن او علاقه خود مشارکت به معنای زیادی به ما.”

تیاو طرح که هری و مگان همیشه به حال شده است کاملا ساده و به دور ساختگی کمتر از برخی از ما را باور. این است که می گویند منابع نزدیک به این زوج یک داستان است که نیاز نیست تا به حال شده است پیچیده تر از ” دو نفر در عشق سقوط پرواز پرچم یک نوزاد و صرف بقیه زندگی خود را در انجام امور خیریه و به نمایندگی از سلطنت.’ اما احساس وجود دارد که آنها شده اند آویزان برای خشک شدن در تلخیص رسانه ها. کسانی که آگاه هستند از آنچه رفته در پشت صحنه می گویند که او نقش خود را به طور جدی و نه فقط آماده اما مفتخر به ارائه هر چه خواسته بود از او.

اما در روز دوشنبه یکی دیگر پایان دادن به این افسانه که در حال حرکت است. Meghan گرفتار یک پرواز از این کشور او تا به حال سعی کردم به اتخاذ به خانه اش بازگشت به کانادا, کشور او به طور موقت به تصویب رسید به عنوان یکی از جدید. از حاشیه های خروج به نظر می رسید تلخ و شیرین و آمیخته با غم و اندوه – نه برای خودش بلکه برای شوهرش که در Mountbatten جشنواره موسیقی در روز شنبه به تن برای شاید آخرین بار خود را به رنگ قرمز روشن ظروف سرباز یا مسافر و دو مدال او به دست آورده خود را برای تورهای افغانستان را نهایی تفرج به عنوان کاپیتان به طور کلی از نیروی دریایی سلطنتی.

مشاهده این پست در Instagram

بیشتر از امشب به عنوان دوک و دوشس ساسکس پیوست جانبازان خدمت اعضای کلاس جهانی نوازندگان و آهنگسازان و هادی از گروههای انبوه از اعلیحضرت او را Royal Marines برای سالانه Mountbatten جشنواره موسیقی — یک رویداد برای کمک به جمع آوری پول از طرف @RoyalMarines خیریه. عکس © دوک و دوشس ساسکس / کریس اللرتن

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط دوک و دوشس ساسکس (@sussexroyal) در

من تصور این است که ناراحت Meghan ترین – این ایده است که او در تلاش برای محافظت از سلامت روانی همسر او تا به حال به قربانی کردن چیزی که او دوست دارد بیشتر در خارج از خانواده است. از دست دادن عناوین و دیگر امتیازات سلطنتی را نمی خواهد فکر می کنم زحمت این زن و شوهر در همه آنها فداکاری های آنها را به آسانی را برای شادی خود و خانواده جوان – اما به پله از هری تشریفاتی نظامی قرار ملاقات دشوار بوده است. تعهد خود را به نظامی جامعه تزلزل ناپذیر باقی می ماند.

من دیدم هری فقط به طور خلاصه در روز دوشنبه به عنوان جاروب او همسر خود را برای نهایی نامزدی عمومی. در حالی که گریان مانند مگان, چهره اش به نظر می رسید اچ با غم و اندوه است. من می دانم که زن و شوهر تنها کمی, اما به اندازه کافی برای دیدن انسان بسیار تلفات از زندگی به عنوان یک روز مدرن سلطنتی. چگونه آنها می تواند ایستادن و صحبت در مورد اهمیت تمرکز بر سلامت روان در حالی که به طور همزمان نادیده گرفتن خود به خود ؟ تصمیم خود را به مرحله بازگشت به کار اعضای خانواده سلطنتی ممکن است محبوب – و من کاملا مطمئن هستم این بود که نتیجه آنها امیدوار بود برای زمانی که آنها راه می رفت پایین راهرو از سنت جورج, کلیسای کوچک در ویندزور که روشن ممکن است بعد حتی دو سال پیش.

اما از آن است که یکی از سمت راست برای سلامت روان خود و خانواده خود را کمی و به عنوان آخرین قانون وظیفه عمومی من نمی توانم فکر می کنم از هر چیزی بیشتر تند و تلخ و یا کامل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>