یک دادگاه در بلژیک است تبرئه پزشکان سه متهم غیرقانونی مسمومیت یک زن که زندگی آنها کمک کرد تا برای پایان دادن به.

تین Nys, 38, درگذشت, احاطه شده توسط خانواده او در 27 آوریل 2010.

در پرونده تاریخی خود را خواهر و دادستان استدلال کرده بود او می خواست به مرگ به خاطر یک رابطه شکست خورده از “علاج اختلال” مورد نیاز کشتن از سر ترحم بلژیک قانون است.

اما پس از ساعت ها بحث و تبادل نظر هیئت داوران در گنت پاک پزشکان باعث تشویق حضار در دادگاه.

کسانی که تبرئه اوایل روز جمعه شد Joris Van Hove دکتر که اداره کشنده تزریق Nys سابق دکتر Frank D. و روانپزشک Lieve Thienpont.

دادگاه حکم داد که در مورد Joris Van Hove, “وجود دارد شک معقول… و در صورت وجود شک معقول آن است که به نفع متهم” فلاندرز رسانه ها گزارش شده است.

دکتر تبرئه شد چرا که او آگاه بود که کشتن از سر ترحم انجام خواهد شد در روز, در حالی که این روانپزشک گفت: او ملاقات تمام شرایط مورد نیاز ،

کشتن از سر ترحم و کمک به خودکشی شد قانونی ساخته شده تحت شرایط سخت در بلژیک در سال 2002.

پس از آن پزشکان در این کشور مواجه شده اند مراحل قانونی اما هیچ کدام از این مورد تا به حال ساخته شده است آن را به دادگاه تا به حال.

آنچه که کشتن از سر ترحم بلژیک ،

بیمار باید از نظر قانونی صالح و آگاه در آن زمان به دنبال پایان دادن به زندگی خود را. این درخواست باید داوطلبانه به خوبی در نظر گرفته و تکرار شده است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

این بیماری باید علت ثابت و غیر قابل تحمل جسمی یا روانی رنج ناشی از “جدی و غیر قابل درمان اختلال ناشی از بیماری یا حادثه” با توجه به بلژیک خدمات بهداشت عمومی.

که در آن یک بیمار است و نمی رود به مرگ به زودی دکتر باید مشورت دوم پزشک و اجازه می دهد تا حداقل یک ماه از این درخواست قبل از کشتن از سر ترحم می گیرد. پزشکان به رایگان انجام اتانازی اگر شرایط ملاقات و یا امتناع اگر آنها نمی خواهید به.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در ماه اکتبر گذشته مشهور 40 ساله بلژیکی Paralympian Marieke Vervoort به پایان رسید او زندگی 11 سال پس از امضای مقاله اجازه می دهد تا یک دکتر برای پایان دادن به زندگی خود. او علاج فتق عضلانی بیماری که باعث شد او ثابت, درد, تشنج و فلج در او. او موفق به کسب طلا و نقره در پارالمپیک 2012 لندن.

تین Nys خواهران باید تاکید کرد در نظر آنها کشتن از سر ترحم لازم است در برخی موارد اما می خواهم این قانون ساخته شده واضح تر.

پس از سال 2014 بلژیک اجازه داده است افراد زیر سن قانونی به کمک به مرگ و همچنین بزرگسالان اگر آنها علاج ناپذیری بیمار و در درد و در صورتی که رضایت والدین.

با توجه به بلژیک رسانه ها وجود دارد 2,357 موارد کشتن از سر ترحم در سال 2018 معادل بیش از شش روز است. اکثر مردم درگیر با سن بیش از 60 و در زمان بلژیک شمال فلاندرز.

  • ادای احترام به بلژیک Paralympian Marieke Vervoort که تصمیم به مردن
  • بلژیک جزئی اول ‘کمک به مرگ’

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im