مزایای واکسن های دوران کودکی بیشتر در معرض خطر از Covid-19 انتقال, مطالعه می یابد

طولانی مدت فواید حفظ ضروری دوران کودکی واکسیناسیون فرزندتان برنامه ها در آفریقا به مراتب بیشتر از خطر ابتلا Covid-19 هنگام بازدید از واکسیناسیون کلینیک های یک مطالعه جدید منتشر شده در مجله لانست بهداشت جهانی مجله پیدا کرده است.

با توجه به مطالعه ادامه با روال برنامه واکسیناسیون فرزندتان ممکن است منجر به 8,300 اضافی مرگ و میر ناشی از کوروناویروس به دلیل عفونت برداشت تا در هنگام مراجعه به کلینیک واکسیناسیون فرزندتان.

تعلیق از جمله برنامه واکسیناسیون برای جلوگیری از بیش از حد coronavirus مرگ و میر می تواند منجر به بیشتر 702,000 کودکان در این قاره در حال مرگ از بیماری های قابل پیشگیری قبل از سن پنج سالگی.

“روتین واکسیناسیون فرزندتان برنامه ها رو زیاد اختلال در سراسر جهان به علت این بیماری همه گیر” دکتر Tewodaj Mengistu عضو Gavi, the Vaccine Alliance, و همکاری نویسنده این مطالعه گفت. “مستندات آن را سخت تر برای vaccinators و پدر و مادر برای رسیدن به واکسیناسیون جلسات بهداشت کارگران در حال منحرف به Covid-19 پاسخ و اطلاعات غلط و ترس نگه داشتن پدر و مادر دور.

“این مطالعه مهم نشان می دهد که چگونه یک تاثیر این می تواند خطر تجدید حیات از بیماری هایی که واکسن نگه داشته اند تا حد زیادی در خلیج است.”

تجزیه و تحلیل جدید انجام شده توسط سازمان بهداشت جهانی یونیسف و گاوی در ماه مه نشان داد که در سطح جهانی حداقل 80 میلیون نوزادان در معرض خطر مرگبار بیماری های عفونی به دلیل اختلال در واکسیناسیون صرفه جویی در زندگی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

ترس از ویروس مستند اجتماعی فاصله اقدامات و اختلال در عرضه واکسن زنجیر شده اند مقصر عدم اخیر در جذب ضروری واکسن.

اما این مطالعه نشان داد برای هر اضافی Covid-19 مرگ است که ممکن است همراه با انواع دیگر و قرار گرفتن در معرض این ویروس در طول روال درمانگاه بازديد در آفریقا اضافی 84 مرگ و میر در کودکان قبل از پنج سال از سن می تواند مانع ادامه با واکسیناسیون معمول.

“حتی با ما محافظه کار تخمین می زند مزایای معمول دوران کودکی واکسیناسیون فرزندتان در آفریقا هستند به احتمال زیاد به مراتب بیشتر از خطر اضافی Covid-19 انتقال که ممکن است امدن” دکتر کون عباس یک بیماری مدلسازی متخصص در لندن دانشکده بهداشت و طب گرمسیری و همکاری نویسنده این مطالعه گفت.

این مطالعه همچنین نشان داد که خطر اضافی از Covid-19 عفونت در درجه اول تحت تاثیر قرار بزرگسالان از همان خانواده است.

با توجه به مدل 11 درصد بیش از حد Covid-19 مرگ و میر منتسب به درمانگاه بازديد انتظار می رود که تاثیر پدر و مادر یا سرپرستان در حالی که 88 درصد پیش بینی شده برای تحت تاثیر قرار سالمندان ساکن در همان خانواده به عنوان واکسن کودک است.

این تاکید بر اهمیت محافظت از افراد مسن و حصول اطمینان از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مناسب دسترسی به تجهیزات حفاظت فردی به منظور کاهش خطر انتقال محققان گفتند.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Nakit