بنیامین نتانیاهو را تشویق می کند ‘Namaste’ پستال در محل از دست دادن در طول شیوع کروناویروس

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل صحبت کرد و در مورد گسترش coronavirus در اسرائیل در یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی نشان می دهد که اسرائیلی ها چشم پوشی عادی پستال مراسم از دست دادن و به جای اتخاذ هند ملاقات سنت Namaste.

نتانیاهو ادعا کرد Namaste ممکن است کمک کند به فرد-به-فرد گسترش coronavirus در خاک اسرائیل.

به طور سنتی, Namaste پستال انجام شده است با قرار دادن یک دست در دست هم, کف دست و انگشتان به طرف بالا. این را می توان با یا بدون اندکی تعظیم از سر اما با استفاده از کمان دیده می شود که نشان از احترام به فرد استقبال شود.

“ما باید به درک ما در میان یک اپیدمی جهانی خطرناک ترین از این شیوع در 100 سال گذشته,” نتانیاهو گفت. “ما تا به حال به سختی حتی بسیار سفت و سخت و مراحل را به سرعت گسترش این بیماری در اسرائیل و در واقع آن را انجام داد.”

اسرائیل در حال حاضر دارای حداقل 50000 نفر در قرنطینه با بیشتر انتظار می رود را می توان در انزوا پس از آن گزارش شد که یک فرد مبتلا به کروناویروس با حضور در یک بازی فوتبال در یک ورزشگاه در تل آویو.

در حال حاضر آمار دولت است که اسرائیل تنها گزارش مجموع 15 مورد از coronavirus با یک فردی که بهبود است.

عصر ایران به اسرائیل, وزارت امور خارجه, نظر, اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

benjamin netanyahu
بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل پیشنهاد کرد در روز چهارشنبه با استفاده از Namaste پستال به جای دست دادن به عنوان سلام برای کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس.
امیر لوی/گتی

در حالی که تمام آرا هنوز به شمارش نتانیاهو به نظر می رسد که برنده اخیر اسرائیل ملی انتخابات یک سوم در کمتر از یک سال. حزب لیکود نتانیاهو دریافت محبوب ترین رای است اما تا کنون نتوانسته به اندازه کافی برای به دست آوردن کرسی در کنست اسرائیل از مجلس برای ایجاد یک دولت.

اگر چه حزب لیکود به دست آورده 58 کرسی در کنست آنها نیاز به یک مجموع 61 کرسی به ادعای اکثریت پیروزی.

نتانیاهو در حال حاضر در مواجهه با اتهامات رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد خود را برای ارتباط با شرکت های رسانه ای. ظاهرا نتانیاهو می خواستم روزنامه ها به انتشار داستان های مثبت او را در مورد سیاست. در یک نمونه نتانیاهو متهم کرده است از گفتن یک روزنامه مالک است که او را پیشنهاد قانون است که می تواند محدود کردن گردش یک رقیب انتشار.

به گزارش روز شنبه نشان داد که نتانیاهو اصلی سیاسی رقیب Benny Gantz از سمت چپ متمایل Kahol لاوان, پارتی, می خواستم به ترویج یک قانون است که آن را غیر قانونی برای رسمی که تحت کیفرخواست برای ساخت یک دولت است.

“Gantz دروغ به او رای دهندگان و در تلاش است به سرقت این انتخابات” نتانیاهو گفت: در یک کنفرانس آدرس شنبه. نتانیاهو همچنین ادعا شده که Gantz ساخته شده سیاسی پیشنهادهای به لیست مشترک یک حزب متشکل از چهار بخش اصلی عرب احزاب سیاسی در اسرائیل است.

“حرکت Gantz است که منجر به تضعیف پایه های دموکراسی” نتانیاهو گفت.

Gantz اما به نظر می رسد محتوای منتظر همه نتایج به اندکی قبل از ساخت سیاسی بعدی حرکت می کند.

“ما همه چیز را از نتایج و قانون به ما اجازه به منظور جایگزین [نتانیاهو] قاعده” Gantz روز دوشنبه گفت:.

Kahol لاوان به دست آمده است 33 کرسی در کنست در حالی که مشترک لیست دارای 15 صندلی با توجه به “هاآرتص”.

Statista Map Coronavirus March 4, 2020
نقشه توسط ana ortega نشان می دهد که تعداد تایید COVID-19 مورد از مارس 4.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im