برنی ساندرز انجام بهتر از هر سال 2020 رقبا در مسائل شخصی شخصیت و همدلی بر اساس یک نظرسنجی جدید.

امروز ایالات متحده آمریکا/ایپسوس نظرسنجی منتشر شده در روز شنبه در بر داشت رای دهندگان تا به حال بیشتر تحسین برای ورمونت سناتور ویژگی های شخصی از آنها برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا رقیب دیگر در مقدماتی حزب دموکرات زمینه است.

خواسته تا نظرات خود را در شخصیت نامزدها 40 درصد از پرسش شوندگان گفتند که تحسین ساندرز در حالی که تنها 26 درصد گفت: همان مورد commander-in-chief.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در آمد دوم با 31 درصد از رای دهندگان توصیف شخصیت او در حالی که 30 درصد گفت: همان سن. الیزابت وارن و سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg.

Bernie Sanders at Nevada Rally
برنی ساندرز در حال سخنرانی در “خارج اوایل رای رالی” در کویر سنبه دبیرستان فوریه 15 سال 2020 در لاس وگاس, نوادا.
الکس ونگ/گتی ایماژ

سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار آمد و فقط سه امتیاز جلوتر از رئیس جمهور تهمت با 29 درصد از رای دهندگان میل شخصیت او.

وقتی آشنایی در حدود چهار در ده رای دهندگان تا به حال هیچ نظر در Buttigieg یا بلومبرگ شخصیت با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز. مقایسه تقریبا سه در ده گفت: همان ساندرز بایدن و وارن.

در سخنرانی خود در یک تجمع در لاس وگاس در شب شنبه پیش از نوادا حزبی در فوریه 22, ساندرز در زمان هدف در بلومبرگ نشان می دهد او نمی خواهد بود قادر به ایجاد شور و شوق واقعی.

واشنگتن پست گزارش ورمونت مستقل و گفت: “شهردار بلومبرگ با تمام پول خود را نمی خواهد ایجاد نوعی از هیجان و انرژی ما نیاز به مشارکت ما باید برای شکست دادن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما نمی خواهد ایجاد انرژی و هیجان ما نیاز به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در صورتی که نامزد دنبال حمایت از, برای, تصویب, سیاست های نژادپرستانه مانند توقف-و-frisk که ناشی از جوامع از رنگ در شهر را در ترس زندگی می کنند.”

نیوزویک در تماس است از مهر سال 2020 کمپین برای اظهار نظر و به روز رسانی خواهد شد این مقاله با هر پاسخ.

در جای دیگر در آخرین USA Today/ایپسوس نظرسنجی فقط تحت چهار در ده (39 درصد) از رای دهندگان گفت: در نظرسنجی که ساندرز مشترک ارزش های خود را با قرار دادن او را نه امتیاز جلوتر از بایدن و Buttigieg.

سی و یک درصد از بررسی بزرگسالان گفت: آنها ارزش های مشترک با تهمت و وارن تنها با 28 درصد گفت: همان بلومبرگ.

در موضوع همدلی نظرسنجی خواسته حومه زنان که آیا آنها معتقد بودند 2020 نامزد مراقبت در مورد آنها. حوزه تبلیغ به عنوان یک کلید رای گیری گروه گزارش داد ساندرز خود را به بهترین امتیاز با 47 درصد موافقت که او مراقبت “در مورد افرادی مثل من.”

امروز ایالات متحده آمریکا/نظرسنجی ایپسوس بررسی 1,005 بزرگسالان بین فوریه 12 و 13 فوریه و نه شامل ایالت مینه سوتا ctq در میان نامزدها. این 3.5 نقطه حاشیه خطا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im