برنی ساندرز به نام سابق بیل کلینتون مشاور James Carville یک “هک سیاسی” را به عنوان او در مقابله با انتقاد وارد بر علیه او توسط استراتژیست دموکرات در روزهای اخیر.

این سناتور ورمونت و دموکراتیک اولیه حزب سوسیالیست گفت: سی ان ان Anderson Cooper 360 در شب چهارشنبه که Carville قبلا گفت: “خیلی چیزها” در مورد باراک اوباما اضافه کرد که مبارزات انتخاباتی خود بود در “Carville و دموکراتیک استقرار.”

سناتور. ساندرز’ انتقاد از Carville آمد و در پاسخ به حملات دموکراتیک استراتژیست از جمله مصاحبه با بورسی که در آن او گفت که سناتور ورمونت و همکاران بهداشت ، الیزابت وارن بود “احمق” ایده های.

ظاهر می شود در MSNBC را صبح جو روز دوشنبه پیش از نیوهمپشایر اولیه Carville نیز در مقایسه ساندرز با حزب کارگر بریتانیا رهبر جرمی Corbyn که دچار عمده انگلستان به طور کلی شکست در انتخابات در ماه دسامبر.

Bernie Sanders in New Hampshire
برنی ساندرز طول می کشد مرحله در طول اولیه شب رویداد در تاریخ 11 فوریه سال 2020 در منچستر, New Hampshire.
جو Raedle/گتی ایماژ

“وجود دارد یک بخش خاصی از حزب دموکرات است که می خواهد ما را به یک فرقه,” او گفت:.

حامی کلرادو بهداشت ، مایکل بنت که کاهش یافته دموکراتیک اولیه مسابقه این هفته, بعد, به نام ساندرز یک “78 ساله… جیغ یک میکروفون در مورد انقلاب است.”

او در پاسخ به استراتژیست اظهارات در Anderson Cooper 360 شب گذشته سناتور. ساندرز گفت: “جیمز در تمام احترامی سیاسی است هک که گفت: بسیار چیزهای وحشتناک زمانی که او مشغول به کار بود برای کلینتون در برابر اوباما. من فکر می کنم او گفت: برخی از همان چیزهایی است.”

او رفت و به زمین خود را ضد استقرار اعتبار اشاره کرد که سابق گلدمن ساکس مدیر عامل شرکت گفت که ساندرز خواهد “خراب کردن اقتصاد ما” اگر رئيس جمهور انتخاب شد.

“ما در حال گرفتن در مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوریخواه استقرار Carville و دموکراتیک استقرار” سناتور ورمونت گفت.

“اما در پایان روز جنبش مردمی که ما کنار هم قرار دادن جوان از مردم, از مردم, از مردم از رنگ می خواهید تغییر واقعی است.”

نیوزویک در تماس است Carville نظر و به روز رسانی خواهد شد این مقاله با هر پاسخ.

این مشاور سابق کلینتون حمایت ساندرز’ رقیب اصلی بهداشت ، بنت در دموکراتیک اولیه مسابقه بود تشکر شده توسط کنگره به او اعلام کرد تا پایان انتخابات ریاست جمهوری پس از عملکرد ضعیف در مقدماتی نیوهمپشایر با توجه به واشنگتن پست.

ایالت ورمونت ساندرز بود خیلی بهتر شب در گرانیت دولت برنده شدن به رای مردم و نه نمایندگان با 25.73 درصد آرا پس از تمام precints تا به حال گزارش نتایج.

به عنوان Real Clear Politics میانگین ملی اولیه رای گیری می ایستد مستقل کنگره است که در این مسابقه را frontrunner با 23.6 درصد از رای حزب حمایت او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su