برنی ساندرز می آید نزدیک به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در تگزاس نظرسنجی جدید می گوید

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم ممکن است منجر سیاسی سنجی در تگزاس اما آمار منتشر شده در روز شنبه نشان می دهد سناتور برنی ساندرز ورمونت است که در واقع بزرگترین تهدید برای مغلوب ساختن پیشی جستن برنده دولت اگر چه سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن است که هنوز زمان جبهه دموکراتیک دونده در تگزاس است.

رای گیری توسط سازمان غیر حزبی تگزاس سخنرانی عمومی نشان داد که در یک محاکمه انتخابات ریاست جمهوری رای ساندرز برگزار شد 47 درصد به مغلوب ساختن پیشی جستن 50 درصد است. زمانی که بایدن قرار داده شد تا در برابر رئیس جمهور در فرضی matchup بایدن به ثمر رساند 46 درصد به مغلوب ساختن پیشی جستن 51 درصد است.

بایدن آیا, اما, انتخاب کنید تا برنده به صورت کلی نظرسنجی که 28 درصد از پتانسیل دموکراتیک رای دهندگان در تگزاس اولیه پشتیبانی بایدن. ساندرز آمد در جایگاه دوم با 26 درصد در حالی که سناتور الیزابت وارن آمد و در دور سوم با 13 درصد کامل 13 امتیاز پشت Sanders.

عصر ایران به خارج از ساندرز به کمپین اما نه دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

گرد کردن پنج میلیاردر شد, مایکل بلومبرگ با 9 درصد و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg با 6 درصد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن از دست 2016 جمهوری خواه تگزاس اولیه به تگزاس سناتور تد کروز توسط یک حاشیه گسترده ای. کروز زخم با تقریبا 44 درصد از آرا در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن در آمد دوم تنها با 26.7 درصد است. اما پس از کروز محبوبیت spiraled اوج خود رسید در یک شکست در ایندیانا اولیه کروز به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود.

مغلوب ساختن پیشی جستن رفت به پیروزی تگزاس در انتخابات ریاست جمهوری بیش از 50 درصد است.

bernie sanders
تگزاس رای دهندگان فکر می کنم سناتور برنی ساندرز بهترین شانس شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری بر اساس یک نظرسنجی منتشر شد چهارشنبه تگزاس سخنرانی عمومی.
Mark Wilson/گتی

ساندرز’ کمپین به تازگی سرمایه گذاری 2.5 میلیون کمپین تبلیغاتی در تگزاس طراحی شده تا بر طبل حمایت سناتور قبل از تگزاس دموکراتیک اولیه در ماه مارس است.

در تگزاس کمپین ظاهر در سال 2019 ساندرز گفت: هواداران او معتقد بودند او می تواند برنده شدن در این دولت به جای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من معتقدم که ما می تواند و خواهد شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اینجا در تگزاس” ساندرز گفت. “اجازه دهید من به شما بگویم که چرا من فکر می کنم ما در حال رفتن به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در اینجا. مردم درک کنند به طور فزاینده ای او پاتولوژیک دروغگو و تقلب.”

در ژانویه مصاحبه با اخبار صبح دالاسبایدن گفت که او احساس می کند مانند او می تواند برنده تگزاس اولیه.

“تگزاس در حال تغییر است می شود.” “آن را به آنچه در آن بود که من برای اولین بار انتخاب می شوند. من احساس خوبی در مورد تگزاس است.”

“وجود دارد یک کل خیلی دوست دارم در مورد تگزاس” بایدن اضافه شده است.

بایدن همچنین گفت که اگر او رئیس جمهور منتخب او را در نظر قرار دادن نماینده سابق Beto o’rourke و مسکن سابق و وزیر جولیان کاسترو در موقعیت خود را در داخل کابینه خود را. هر دو o’rourke و کاسترو کاهش یافته دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری.

“من در نظر هر دو یا هر دوی آنها می شود.” “من صحبت کردم به هر یک از آنها. من درخواست برای هر دو از آنها این است که آنها درگیر است. آنها با استعداد و با استعداد مردم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر