دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز کنار خار نگرانی بسیاری از هواداران خود را مطرح کرده اند در مورد آیووا قفقاز شکست مفتضحانه است که برخی پیشنهاد کرده اند که یک توطئه برای آسیب رساندن به ورمونت سناتور مبارزات انتخاباتی.

آیووا قفقاز که به طور سنتی اولین بار است که رای دهندگان در واقع به طور رسمی بازیگران حمایت خود را پشت سر کاندیداهای ریاست جمهوری هر چهار سال گذشته صورت گرفت دوشنبه ، اگر چه این نتایج معمولا منتشر شد در عرض چند ساعت آنها با تاخیر چند روز پس از برنامه که قرار بود برای ساده کردن گزارش روند درستی کار شد و بیش از حد پیچیده برای بسیاری از حوزه استفاده کنید.

بسیاری از ساندرز حامیان و عملیاتی پیشنهاد کرد که قطعی شد بخشی از یک تلاش هماهنگ از حزب دموکرات به ماسک نامزد موفقیت در دولت است. توطئه نگرانی بزرگ در رسانه های اجتماعی به عنوان اشتباهات متعدد و تناقضات گزارش شد که بسیاری از آنها در ظاهر به ضرر Sanders.

اما وقتی پرسیده شد که به طور مستقیم در مورد نظریه ساندرز آن را رد کرد و در مصاحبه با سی ان ان روز یکشنبه.

“من هیچ نظری ندارم و شما می دانید که ما در حال رفتن به نظارت بر وضعیت از نزدیک. اما این تصور من در این نقطه” ساندرز با سی ان ان گفت میزبان جیک Tapper. با این حال او اشاره کرد که وجود دارد آیا به نظر می رسد به طور کلی تلاش هماهنگ از داخل و دموکراتیک استقرار برای بی اعتبار کردن مبارزات انتخاباتی خود را.

Bernie Sanders
دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار برنی ساندرز آدرس حزب دموکرات را 61 سالانه مک اینتایر-شاهین 100 باشگاه شام در SNHU عرصه در منچستر, New Hampshire در فوریه 8
یوسف PREZIOSO/خبرگزاری فرانسه/گتی

“همه من می توانم به شما بگویم جیک چیزی است که من فکر می کنم اکثر آمریکایی ها می داند” او گفت:. “ما در حال گرفتن در کل ایجاد. ما در شرکت های بزرگ امریکا است. ما در حال گرفتن در مغلوب ساختن پیشی جستن و استقرار جمهوری خواه. و وجود دارد بسیاری از مردم در دموکراسی استقرار که نیست–به حداقل می گویند–مشتاق در مورد برنی ساندرز.”

“بی کفایتی وجود دارد در آیووا بود فقط فوق العاده” وی تصریح کرد: پیشنهاد این مشکلات با حزبی نتایج با توجه به برنامه و خطای انسانی.

با توجه به نهایی آیووا نتایج که هنوز هم می تواند به چالش کشیده برای بازشماری آرا توسط هر یک از انتخابات ریاست جمهوری رقیب ساندرز دریافت بیش از 2,600 رای بیشتر از شهردار سابق پیت Buttigieg جنوبی خم ایندیانا در دوم تجدید. اما Buttigieg فنی برنده این مسابقه به عنوان او دریافت 564 “هيئت دولت معادل” نسبت به ساندرز’ 562 یا 0.1 درصد بیشتر است.

در زیر نتایج فعلی به نظر می رسد Buttigieg دریافت خواهد کرد 13 متعهد نمایندگان به کنوانسیون ملی دموکرات ها در این تابستان در حالی که ساندرز را دریافت خواهد کرد 12. سناتور الیزابت وارن از ماساچوست داده خواهد شد هشت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن را دریافت شش و سناتور ctq مینه سوتا دریافت یک.

هر دو Buttigieg و ساندرز ادعا کرده اند پیروزی در آیووا به عنوان سابق South Bend شهردار از لحاظ فنی با برنده نمایندگان در حالی که سناتور ورمونت به وضوح برنده رای مردمی. در حال حاضر همه چشم ها در نیوهمپشایر جلوتر از اول ابتدایی از سال 2020 انتخابات در روز سه شنبه.

همه از تازه ترین نظر سنجی ها در ایالت شرقی نشان می دهد که ساندرز پیشتاز رفتن به اولیه. یک امرسون نظرسنجی منتشر شده در این آخر هفته است ساندرز 10 امتیاز در حالی که یک بوستون گلوب/Suffolk بررسی کرده است سناتور فقط دو امتیاز جلوتر است. نظرسنجی های اخیر نشان داده اند Buttigieg ساخت دستاوردهای قابل توجهی در نیوهمپشایر در حالی که ساندرز اضافه شده است چند نکته و یا ثابت باقی مانده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de