دموکراتیک ریاست جمهوری پیشتاز برنی ساندرز رد این پیشنهاد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا “کمک” مبارزات انتخاباتی خود با این استدلال که او را “شکست” وقت در انتخابات عمومی ،

بیش از چند هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن بازی های برگزار شده است به نظریه که دموکراتیک ایجاد شده است و تلاش برای تضعیف ساندرز و “را” نامزدی از سناتور ورمونت. او بارها و بارها توییتی در مورد دموکراتیک مقدماتی ارسال مورد ساندرز دوباره در شنبه شب.

“دموکرات ها سخت در حال کار برای از بین بردن نام و شهرت دیوانه برنی ساندرز و نامزدی دور از او” به رئیس جمهور نوشت.

در مصاحبه با جورج Stephanopoulos در ABC این هفتهSanders خواسته شده بود در مورد تهمت نظرات. “رئیس جمهور به نظر می رسد بیرون رفتن از راه خود را به شما کمک کند” Stephanopoulos پیشنهاد شده است. “آیا شما او را قبول کمک از او پرسید: بعد از خواندن مغلوب ساختن پیشی جستن پست.

“من را قبول نمی کند ، من قصد دارم به انجام همه چیز را من می توانم به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” ساندرز در پاسخ بصورتی پایدار و محکم. این کاندیدای ریاست جمهوری سپس تغییر موضوع به انتقاد از رئيس جمهور در پاسخ به کروناویروس (COVID-19) شیوع آن تهمت دوبله جدید “جعل” توسط حزب دموکرات در کارولینای جنوبی تجمع در روز جمعه.

“در میان این coronavirus یک تهدید واقعی برای کشور ما و جهان, در سراسر جهان دولت در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه آنها می تواند مقابله با این بحران” سناتور از ایالت ورمونت گفت: “آیا شما می دانید که در آن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود و روز دیگر?”

پاسخ سوال خود را ساندرز ادامه داد: “او در کارولینای جنوبی در تلاش برای تضعیف دموکراتیک اولیه است.”

“چگونه احساساتی است که در میان یک بین المللی مراقبت های بهداشتی بحران شما یک رئیس جمهور در حال اجرا به کارولینای جنوبی در تلاش برای سرقت برخی از رسانه ها با توجه به دور از دموکرات ها؟” ساندرز در ادامه به استدلال می کنند که “برخی” از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران پیشنهاد کرده اند “آنها می ترسند” از حرکت خود را.

“آنچه ما در مبارزات انتخاباتی مورد است که در مورد ساختمان که چند نژادی, multigenerational حرکت میلیون ها نفر از افراد طبقه کارگر, طبقه متوسط, مردم, کاهش, درآمد مردم, که در نهایت می خواهید ما را به یک دولت است که نشان دهنده همه ما نه فقط ثروتمند همکاران کمپین,” ساندرز تأکید کرد.

عصر ایران رسیده است به کاخ سفید برای اظهار نظر در رابطه با انتقاد از دست زدن به آن از شیوع کروناویروس.

تمامی اخیر نظر سنجی های ملی وارد شده توسط Real Clear Politics نشان می دهد ساندرز ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در فرضی انتخابات عمومی بازی کردن با طیف وسیعی از 2 به 8 امتیاز. به طور کلی مجموع فوریه ملی نظرسنجی ها نشان می دهد ساندرز برنده بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن به طور متوسط 4.9 امتیاز.

Bernie Sanders
دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز آدرس حامیان در طول یک کمپین تجمع در چاق شدن مرکز دانشجویی در پردیس Virginia Wesleyan University در فوریه 29 در ساحل ویرجینیا, ویرجینیا
تراشه Somodevilla/گتی

به عنوان اصلی فصل سر به سوپر شنبه, Sanders, آگهی های دیگر دموکرات رقیب با متعهد نمایندگان پس از چهار مسابقات در آیووا و نیوهمشایر, نوادا و کارولینای جنوبی است. این سناتور در حال حاضر 58 نمایندگان در حالی که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن 50. پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا, مسیرهای پیاده روی در مکان سوم با 26 و سناتور الیزابت وارن از ماساچوست تنها هشت.

در ضمن ساندرز همچنین به نظر می رسد در سرب در بسیاری از سوپر شنبه متحده است. به ویژه او است رای گیری به طور قابل توجهی جلوتر از همه رقبای خود برای نامزدی حزب دموکرات در کالیفرنیا و تگزاس دو پرجمعیت ترین کشورهای با 643 متعهد نمایندگان برای grabs بین آنها است. جدا انتخابات صبح مشورت و فاکس نیوز اماکن ساندرز جلوتر از بایدن که می آید در دوم در هر دو نظرسنجی توسط دو رقمی در سراسر کشور.

روز یکشنبه ساندرز’ کمپین اعلام کرد یک رکورد تنظیم یک ماه سهم حمل و نقل نیز با نامزد garnering $46.5 میلیون دلار در کمک های مالی. متوسط کمک مالی به مبلغ $18.50 با 2.2 میلیون دلار کمک های فردی. ساندرز’ رکورد قبلی-تنظیم ماه ژانویه بود که او در زمان مبارزات انتخاباتی در حدود 25 میلیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de