برنی ساندرز می شود فرصت را به انتخاب کنید تا نیویورک نمایندگان پس از سفارشات قاضی دموکراتیک اولیه ترمیم

انتخابات مقدماتی در نیویورک برگزار خواهد شد در ماه ژوئن به عنوان اصل برنامه ریزی شده پس از یک قاضی فدرال دستور داد که انتخابات دوباره در پنج شنبه پس از طرح دعوی در دادگاه توسط نامزد سابق ریاست جمهوری اندرو یانگ.

یانگ کاهش یافته است از انتخابات ریاست جمهوری در فوریه دادن حمایت خود را به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن. بایدن در حال حاضر در حال اجرا unopposed در اولیه چرخه ساخت و او را به presumptive دموکراتیک نامزد.

پس از ورمونت سناتور برنی ساندرز به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود در نیویورک دولت هیئت مدیره از انتخابات (NYSBE) تصمیم به لغو اولیه.

“در زمانی که هدف این است که برای جلوگیری از غیر ضروری از تماس های اجتماعی” داگلاس کلنر از NYSBE سی ان ان گفت در ماه آوریل “نتیجه گیری ما این بود که بدون هدف در برگزاری یک مسابقه زیبایی اولیه که حاشیه افزایش خطر ابتلا به هر دو رای دهندگان و نظرسنجی کارگران است.”

پس از یانگ به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود علنا یک قانون دولت مجاز نیویورک به حذف نام او از انتخابات. یانگ نیست اما به طور دائم خاتمه مبارزات انتخاباتی خود. با توجه به تصمیم قاضی Analisa تورس یانگ “اعتقاد و انتظار می رود که [خود را] نام خواهد با این وجود ماندن در رای گیری در آمریکا با انتخابات آینده.” نگه داشتن نام خود را در انتخابات خواهد هنوز هم اجازه می دهد رای دهندگان به “بیان ترجیحات خود را با رای دادن در انتخابات آینده است.”

bernie sanders
ورمونت سناتور برنی ساندرز نام باقی خواهد ماند و در انتخابات در نیویورک دموکراتیک اولیه پس از تصمیم روز سه شنبه توسط یک قاضی فدرال.
berniesanders.com/Getty

“این بی سابقه و بی جا حرکت نقض حقوق شاکیان و همه ایالت نیویورک حزب دموکرات رای دهندگان وجود دارد تخمین زده می شود بیش از شش میلیون دلار به عنوان آن را اساسا رد می کند آنها حق انتخاب بعدی ما, نامزد های ریاست جمهوری ایالات متحده” یانگ گفت: در مارس دعوی در دادگاه.

نامزد سابق ریاست جمهوری برنی سندرز نیز تقبیح حذف نام او از رای گیری در نیویورک است.

“هیچ یک از خواسته نیویورک به انصراف از انتخابات گفت:” مشاور ارشد جف ساندرز ویور در یک شنبه بیانیه ای. “DNC [کمیته ملی حزب دموکرات] انجام نمی آن را درخواست. این بایدن کمپین درخواست آن را. و مبارزه ما ابلاغ شده است که ما می خواستیم به باقی می ماند در انتخابات.”

رادیو فردا به نیویورک حزب دموکرات برای نظر. این داستان به روز خواهد شد با هر پاسخ. نیویورک دولت هیئت مدیره از انتخابات کاهش یافته است به نظر اما گفت که وکلای آن بودند بررسی و تصمیم گیری است.

در تصمیم قاضی تورس دستور جدید وزارت امور خارجه هیئت مدیره از انتخابات به “دوباره به دموکراتیک اولیه رای گیری کسانی که در انتخابات ریاست جمهوری و نماینده نامزدها بودند که بموقع واجد شرایط به عنوان از آوریل 26 سال 2020 به برگزاری انتخابات مقدماتی در تاریخ 23 ژوئن سال 2020 است.” تصمیم او اجازه خواهد داد که ساندرز این فرصت را به انتخاب کنید تا نمایندگان در انتخابات.

یانگ منتشر شد بیانیه خود در مورد تصمیم قاضی در توییتر شنبه. “من خوشحالم که یک قاضی فدرال موافقت کرد که محروم کردن میلیون ها نفر از نیروهای جدید حق رأی در انتخابات اشتباه بود” یانگ نوشت. “من امیدوارم که نیویورک مدیره از انتخابات از این حکم نوظهور قدردانی از نقش آنها در حفاظت از دموکراسی ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر