برنی ساندرز دارای 9 نقطه سرب بیش از الیزابت وارن در نظرسنجی ملی زیر نوادا پیروزی

ورمونت سناتور برنی ساندرز است نه نقطه استفاده بیش از ماساچوست سناتور الیزابت وارن بالای نامزدهای دموکرات با توجه به جدید رای گیری ملی شماره یکشنبه منتشر شد.

ساندرز را به دست آورد 34 نمایندگان و ظهور به عنوان روشن پیشتاز پس از پیروزی در انتخابات در اولین سه دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه مسابقات در آیووا و نیوهمشایر و نوادا. جدید CBS/YouGov ملی نظرسنجی منتشر شد یک روز پس از تعیین نوادا قفقاز پیروزی را نشان می دهد ساندرز با 28 درصد از رای دهندگان دموکرات حمایت وارن دوم با 19 درصد و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در مرحله سوم با 17 درصد است.

همان رای گیری داده ها همچنین نشان داد ساندرز به عنوان بهترین مدعی علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در فرضی سر به سر مسابقه تا 47 درصد به مغلوب ساختن پیشی جستن 44 درصد بوده است.

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg تضعیف به مقام سوم در روز شنبه نوادا قفقاز اما او همچنان در جایگاه دوم از نظر نمایندگان با 24 ایستاده در پشت مبارزات انتخاباتی خود.

ملی CBS/نظرسنجی یکشنبه منتشر شد نشان می دهد که سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار در جایگاه چهارم با 13 درصد پشتیبانی Buttigieg در مکان پنجم با 10 درصد و مینه سوتا سناتور ctq در ششم با فقط 5 درصد است.

بایدن که بارها و بارها اعلام کرد که کارولینای جنوبی است که در آن او خواهد شد به نوبه خود در اطراف مبارزات انتخاباتی خود را در یک درخواست تجدید نظر به رای دهندگان باقی می ماند در بالای نظر سنجی در آینده اولیه دولت است. معاون سابق رئیس جمهور است 28 درصد از حمایت از کارولینای جنوبی دموکرات ساندرز دوم با 23 درصد و تام Steyer است در سوم با 18 درصد است. در ضمن وارن می آید در جایگاه چهارم در میان رای دهندگان کارولینای جنوبی و Buttigieg دور از top five با 10 درصد از حمایت در دولت جنوب.

وی ادامه داد: رای گیری در اولین در کارولینای جنوبی که دارای اصلی آن در فوریه 29, بایدن قبلا led دیگر دموکراتیک نامزدهای متناوب 28 درصد فقط سه ماه پیش. در ماه نوامبر, CBS/YouGov رای گیری داده ها نشان داد که بایدن در سرب در میان سفید رای دهندگان کارولینای جنوبی – اما ساندرز در حال حاضر دارای بیشترین پشتیبانی می کند.

بایدن حمایت در میان رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی در کارولینای جنوبی که اکثریت زیادی از دولت دموکراتیک اولیه رای دهندگان کاهش یافته است دو رقم پس از سقوط. در ماه نوامبر بایدن برگزار شد حمایت از 54 درصد از رای دهندگان در مقایسه با 35 درصد امروز 19-نقطه قطره. در همان مدت زمان تام Steyer سر به فلک کشید از تنها 2 درصد حمایت از رای دهندگان به 24 درصد است. ساندرز است که فقط پشت Steyer با 23 درصد حمایت رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی.

نظر سنجی خروج از شنبه نوادا حزبی نشان داد 55 درصد از ساندرز حامیان آنها سفید و 45 درصد nonwhite. مقایسه کنید که به Buttigieg–که تلاش کرده است در دولت توسط دولت ملی و انتخابات در میان رای دهندگان سیاه–نوادا که حامیان آنها 82 درصد سفید. سی ان ان ورودی نظرسنجی نشان داد که 90 درصد از ساندرز حامیان آنها زیر سن 65 در حالی که تنها 52 درصد از بایدن حامیان تحت شصت و پنج. علاوه بر این, یک چهارم از نوادا caucusgoers که تصمیم گرفت که برای رای دادن به صورت در چند روز گذشته در نهایت انتخاب Sanders.

bernie sanders elizabeth warren
ورمونت سناتور برنی ساندرز است نه نقطه استفاده بیش از ماساچوست Senator Elizabeth Warren, با توجه به جدید رای گیری ملی شماره یکشنبه منتشر شد.
معاونت/کارکنان/گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de