برنی ساندرز: چقدر خواهد خود را صرف برنامه های هزینه ؟

بی بی سی جهان | No comments


دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی برنی ساندرز تحت فشار است تا توضیح دهد که چگونه او خود را پرداخت و سیاست را در دستور کار خود را به عنوان رقبای دموکرات می گویند او مبالغ لازم نیست اضافه کنید.

ساندرز گذاشته است یک رشته از سیاست – از جمله ملى جهانی بهداشت لغو بدهی های دانشجویی و برنامه ای برای مقابله با تغییر آب و هوا.

این هزینه اضافی $40 تریلیون دلار در هزینه های دولت بیش از دهه های آینده با توجه به آمار و ارقام داده شده در وب سایت خود را.

این خواهد بود که بزرگترین گسترش از ما هزینه های دولت پس از جنگ جهانی دوم تقریبا دو برابر دفتر بودجه کنگره را پیش بینی هزینه های دولت در طول دهه آینده.

ما به یک نگاه خود صرف نظر دارد و اینکه آیا آنها اضافه کنید تا سیاست با سیاست.

مدیکر برای همه

ساندرز’ طرح جایگزینی بیمه درمانی خصوصی در ایالات متحده با دولت اجرای بیمه سلامت سیستم.

تحت زمان ما, سیستم, دولت برنامه های مانند مدیکر و مدیکید ارائه کمک به بیمه های درمانی به سالمندان کم درآمد و معلول آمریکایی است. هر کس دیگری خرید بیمه خصوصی یا می رود بیمه.

ساندرز می خواهد به گسترش مدیکر برای پوشش دادن به همه و می گوید: این امر هزینه اضافی $17.5 tn دهه آینده.

این امر می تواند برای پرداخت عمدتا از طریق افزایش مالیات – اکثریت که هدف شرکت های بزرگ و بسیار ثروتمند.

ساندرز نیز اظهار داشت: کارکنان درآمد بیش از $29,000 یک سال (حدود £22,000) خواهد پرداخت 4 درصد بالاتر از نرخ مالیات.

اما منتقدان می گویند او $17.5 tn شکل می افتد کوتاه از آنچه مورد نیاز و برآورد توسط کمیته مسئول بودجه فدرال گروه تحقیقاتی نشان می دهد طرح خود هزینه قابل ملاحظه ای بیشتر است.

ساندرز قبلا اذعان مدیکر برای تمام برچسب قیمت بود “حدود 30 تریلیون” و مبارزات انتخاباتی خود متهم شده است که در حال حرکت goalposts.

  • مدیکر برای همه: می برنی ساندرز تعمیرات اساسی بهداشت و درمان ایالات متحده?

سابق دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی پیت Buttigieg گفته است: “سناتور ساندرز در یک نقطه گفت: (مدیکر برای همه) خواهد بود $40tn و سپس آن را $30tn و سپس آن را $17tn. که باور نکردنی کاهش قیمت….”

اما آقای ساندرز نیز معتقد است که سیستم جدید هزینه کشور کمتر از یک موجود با توجه به پس انداز بهره وری و به نقل از یک دانشگاه ییل مطالعه به حمایت خود را از مشاهده.

Bernie Sanders

گتی ایماژ

هر چه مطالعه خارج وجود دارد محافظه کار و یا مترقی می گوید این است که “مدیکر برای همه” خواهد شد صرفه جویی در پول

“هر چه مطالعه خارج وجود دارد – محافظه کار و یا مترقی – می گوید: مدیکر برای تمام خواهد شد صرفه جویی در پول می گوید:” ساندرز. او معتقد است که مالیات اضافی خواهد بود افست پس انداز آمریکایی ها را در بیمه خود را پرداخت.

بیشتر – اما نه همه مطالعات به توافق برسند. یک تجزیه و تحلیل از 22 مطالعات انجام شده توسط دانشگاه کالیفرنیا در بر داشت 19 از این پیش بینی پس انداز تحت ساندرز-سبک طرح است.

سبز جدید مقابله

این پیشنهاد با هدف رسیدن به 100% انرژی های تجدید پذیر برق و حمل و نقل در ایالات متحده تا سال 2030 ایجاد 20 میلیون شغل است.

ساندرز قیمت طرح در $16.3 tn دهه آینده.

مرکز-راست موسسه سیاست آمریکا عمل فروم گفت این می تواند هزینه تا $93 تریلیون و رئیس جمهور تهمت رفته است به عنوان بالا به عنوان $100 تریلیون.

President Trump

گتی ایماژ

دموکرات ها طرح به طور کامل بیش از آمریکا انرژی و به طور کامل از بین بردن اقتصاد امریکا را از طریق خود را سبز کرد

این ارقام به طور گسترده ای تصور می شود بالاتر از واقعیت و دموکرات ها استدلال کرده اند هزینه های نه مقابله با تغییر آب و هوا نیز بالا است.

  • سبز معامله جدید : می توانید این طرح تحت فشار قرار دادند توسط برخی از دموکرات ها واقعا کار می کند ؟

ساندرز می گوید: این طرح خواهد بود پرداخت می شود تا حد زیادی توسط بخش-ملی انرژی ایالات متحده صنعت از افزایش مالیات در صنعت سوخت فسیلی و دیگر شرکت های بزرگ است.

او پیشنهاد یک صرفه جویی در هزینه های نظامی توسط پوسته پوسته شدن پشت عملیات حفاظت از جهانی نفت عرضه است.

ساندرز می گوید بودجه بیشتر خواهد بود مطرح شده از طریق مالیات بر درآمد تولید شده توسط 20 میلیون جدید مشاغل سبز و همچنین کمتر بیکاری در حال پرداخت است.

همه این ها را اضافه کنید تا به $16.3 tn برچسب قیمت پیشنهاد شده توسط ساندرز مبارزات انتخاباتی.

کارشناسان می گویند که جمع آوری کمک روش به خصوص در اطراف 20 میلیون جدید مشاغل سبز تکیه بر گسترده مفروضات و سبز قرارداد جدید پیشنهاد شده است بیش از حد مبهم برای محاسبه کل هزینه با دقت.

بدهی های دانشجویی و آموزش برنامه های

آخرین آمار نشان می دهد تقریبا 45 میلیون آمریکایی مدیون حدود 1.6 tn در بدهی وام دانشجویی.

ساندرز می گوید اگر رئیس جمهور منتخب او لغو خواهد این بدهی و ارائه حداقل $48bn در هر سال برای از بین بردن شهریه.

او قصد دارد به صرف حدود 2.2 tn در مجموع در آموزش و پرورش برنامه های دهه آینده.

ساندرز می گوید: افزایش حدود 2.4 tn از مالیات بر دیوار خیابان بیش از ده سال آینده به پرداخت هزینه برای این برنامه. این امر افزایش عوارض در بازارهای مالی ایالات متحده برای خرید و فروش سهام و اوراق قرضه و مشتقات.

مترقی اقتصاددان رابرت Pollin پیش بینی شده است که این مالیات را در بیش از $2.2 tn بیش از 10 سال است اما یک مطالعه که توسط مرکز سیاست های مالیاتی ارائه می دهد بیشتر از تخمین محافظه کارانه در اطراف $750bn.

دیگران نقطه به سوئد و اجرای یک سیستم مشابه در سال 1980 بود که منجر به یک افت در تجارت و سرمایه گذاران تا مالیات بر لغو شد.

مسکن برای همه

آقای ساندرز می گوید: او خواهد ساخت 10 میلیون واحد مسکونی مقرون به صرفه در هزینه $2.5 tn به بودجه با مالیات هدف قرار دادن کسانی که با ثروت بالاتر از $32متر.

ساندرز می گوید: این امر افزایش بیش از $4.3 tn بیش از یک دهه.

این طرح را معقول همواره مورد سؤال بوده است که منتقدان می گویند فوق العاده غنی خواهد حرکت دارایی های خود را در خارج از کشور برای جلوگیری از مالیات است.

آنها نقطه به اروپا که در آن بیش از یک دوجین از کشورها تلاش کرده اند برای اجرای مالیات بر ثروت – اما تنها سه نفر باقی می ماند در محل با توجه به مشکلات اجرای این سیاست است.

جهانی مهد کودک و امنيت اجتماعی

این طرح را تضمین خواهد رایگان مهد کودک به هر خانواده در امریکا است.

ساندرز می گوید: این امر هزینه $1.5 tn بیش از یک دهه خواهد بود که برای پرداخت باقی مانده درآمد تولید شده توسط خود را مالیات بر ثروت.

همانطور که ما توضیح داد که منتقدان معتقدند این درآمد پیش بینی ها بیش از حد خوش بینانه است.

همانطور که برای امنیت اجتماعی در ایالات متحده این شامل چندین رفاه برنامه ها از جمله مزایای بازنشستگی و از کار افتادگی درآمد. ساندرز می خواهد برای افزایش این مزایا در هزینه $275bn بیش از یک دهه.

او پیشنهاد مالیات بر آمریکایی ها درآمد بیش از 250.000 دلار (£192,000) سالانه به پرداخت هزینه برای این.

کمیته مسئول بودجه فدرال می گوید: این طرح تضمین این منافع اگر گذشت – اما ممکن است باعث کاهش انگیزه ای برای کار صرفه جویی و سرمایه گذاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>