Bernie Sanders
دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار ورمونت سناتور برنی ساندرز پیاده روی روی صحنه به او می رسد برای هشتم دموکراتیک اولیه بحث از 2020 انتخابات ریاست جمهوری شرکت فصل-میزبانی شده توسط ABC News, WMUR-تلویزیون و اپل اخبار در سنت آنسلم کالج در منچستر, New Hampshire در 7 فوریه سال 2020 است.
یوسف Prezioso / خبرگزاری فرانسه/گتی

ورمونت سناتور برنی ساندرز است که به عنوان نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه با قابل ملاحظه منجر شود اما سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg است راست بر روی دم خود را با توجه به یک نظرسنجی سی ان ان منتشر شده در آخرین روزهای قبل از اولیه رای دادن.

ساندرز به دست آورده 28 درصد سهم دموکراتیک رای در نیوهمپشایر در سی ان ان نظر سنجی که انجام شد توسط دانشگاه نیوهمپشایر نظرسنجی مرکز. این نشان دهنده این خود بزرگترین نشان در دولت پس از ماه آوریل است. Buttigieg در جایگاه دوم دریافت پشتیبانی از 21 درصد از نیوهمپشایر دموکرات خود را در بالاترین به اشتراک گذاری پس از او وارد مسابقه.

در 11 درصد سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به دنبال در مکان سوم با ماساچوست سناتور الیزابت وارن در جایگاه چهارم در 9 درصد است.

با توجه به نظرسنجی سی ان ان وارن انتخاب شد توسط بالاترین سهم از پاسخ دهندگان — 22 درصد—به عنوان انتخاب بعدی باید اول خود را-انتخاب کاندیدای سقوط کوتاه از نامزدی. در حاشیه خطا هر دو وارن و بایدن انتخاب شدند بیشتر پاسخ دهندگان نسبت به سایر رقیب به عنوان نامزد که نمی تواند درآمد خود را به حمایت از “تحت هر شرایطی.”

اولیه رای که رخ خواهد داد در روز سه شنبه, نشانه دوم انتخاب اولیه در سال 2020 مبارزات انتخاباتی. روز دوشنبه آیووا دموکرات در شرکت تا حد زیادی سر در گم سیستم حزبی که موفق به دقت گزارش مجموع رای در موقع.

دموکرات فرار از سوء تفاهم به نیوهمپشایر بدون نیاز تعیین قطعی برنده و یا حل و فصل بسیاری از بی نظمی های که تا به حال احاطه روند.

ساندرز برنده بیشترین مقدار اولیه آرا پس از بالغ شد و در نهایت در جدول.

دیگر نظرسنجی های مشابه مستند ساندرز’ تسلط در گرانیت دولت که در آن برای ماه ساندرز رهبری در این زمینه است. یک RealClearPolitics متوسط نیوهمپشایر نظر سنجی نشان می دهد که در درون حزب دموکرات او تا 4.2 درصد بیش از بعدی خود را-بالاترین رتبه رقیب.

یک کالج امرسون نظرسنجی انجام شده از طریق پنج شنبه بود ساندرز در 31 درصد تا 7 درصد بیش از پیت Buttigieg دوباره در جایگاه دوم است.

یکی دیگر از بررسی های اخیر انجام شده توسط مدرسه بازرگانی Suffolk دانشگاه قرار داده Buttigieg در نقطه بالا تا 1 درصد بیش از Sanders.

روز شنبه نظرسنجی سی ان ان بود به میدان فرستاد بین شنبه و جمعه فقط قبل از حزب اخیر اولیه بحث در سنت آنسلم کالج در منچستر جمعه شب.

بحث مرحله—که همچنین شامل تکنولوژی کارآفرین اندرو یانگ, مینه سوتا, سناتور ctq و میلیاردر تام Steyer—تا حد زیادی برجسته عقب و جلو می بارند در میان نامزدها در مورد روش مناسب برای شکست دادن رئیس جمهور کنونی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“بر خلاف برخی از مردمی تا اینجا من لازم نیست 40 میلیاردرهای پیت کمک به مبارزات انتخاباتی آینده از صنعت داروسازی که از وال استریت و تمام پول بزرگ منافع” ساندرز اظهار داشت: در طول این مناظره با اشاره به Buttigieg.

برای Buttigieg ساخته شده آشکار حرکت نمی کنند در برخی از درون حزب کشتی جودو. زمانی که مدیران خواسته در مورد اینکه آیا هانتر بایدن معاون رئیس جمهور, پسر خواهد بود مشروع موضوع برای تحقیق کنگره سابق ایندیانا شهردار اعتراض.

“ما در حال رفتن به اجازه دهید آنها را تغییر موضوع” او گفت:. “این است که در مورد هانتر بایدن و یا معاون رئیس جمهور بایدن و یا هر بایدن. این است که در مورد سوء استفاده از قدرت توسط رئیس جمهور. معاون رئیس جمهور و من و همه ما در رقابت هستند اما ما باید برای رسم یک خط است.”

با وجود برخی از سی ان ان بررسی بیشتر مبهم نتایج ساندرز است که به طور گسترده ای به عنوان مورد علاقه را به نفع خود دولت دموکراتیک حزب نامزدی. پنجاه و شش درصد از نیوهمپشایر دموکرات ها بر این باورند که او برنده خواهد شد, یک روحیه است که قابل ملاحظه ای از ماه ژانویه بود که آن را در 39 درصد است. در نظرسنجی ساندرز نیز به عنوان داشتن بهترین شات از ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de