برنی ساندرز حرکت می کند به اطمینان حاصل شود او در نیویورک اولیه رای گیری پس از تیراندازی به پایین چشم انداز یکی دیگر از ریاست جمهوری پیشنهاد

نیوزویک | No comments

ورمونت سناتور برنی ساندرز’ انتخابات ریاست جمهوری ثبت کوتاهی amicus با مدار دوم دادگاه نیویورک روز دوشنبه به دنبال تاکید منطقه تصمیم دادگاه برای اجازه نیویورک اولیه ریاست جمهوری برگزار می شود با تمام دموکراتیک نامزد در انتخابات.

در مارس نیویورک دولت هیئت مدیره از انتخابات (NYSBE) لغو اولیه گفت که در شخص رای گیری شد و بالقوه تهدید سلامت در طول coronavirus بیماری همه گیر. یکی دیگر از عوامل در NYSBE تصمیم بود که همه نامزدهای دموکرات به جز معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن بود خارج شد در این مسابقه است.

نامزد سابق ریاست جمهوری اندرو یانگ به چالش تصمیم بعد از پر کردن طرح دعوی در دادگاه در برابر NYSBE بر این اساس است که مبارزات انتخاباتی خود را به حالت تعلیق در آمد اما نه به طور کامل خاتمه یافته است.

در طرح دعوی در دادگاه یانگ گفت: “بی سابقه و بی جا” تصمیم NYSBE به لغو اصلی “نقض حقوق شاکیان و همه ایالت نیویورک حزب دموکرات رای دهندگان وجود دارد تخمین زده می شود بیش از شش میلیون دلار به عنوان آن را اساسا رد می کند آنها حق انتخاب بعدی ما, نامزد های ریاست جمهوری ایالات متحده است.”

ساندرز همچنین اعلام کرد قصد خود را به باقی می ماند در برگه های رای. “ما می خواهم برای دریافت به عنوان بسیاری از نمایندگان به عنوان ما می توانیم” ساندرز گفت: PBS در مه “به طوری که ما می توانیم یک موقعیت قوی تری در کنوانسیون دموکراتیک برای کمک به ما به شکل پلت فرم جدید از حزب دموکرات و دیگر مسائل که DNC [دموکراتیک ملی کنوانسیون] می پردازد.”

قاضی Analisa تورس حکومت در یانگ را به نفع و گفت که حذف اسامی کاندیداها از رای گیری نقض حقوق خود است.

“حذف ریاست جمهوری رقیب از اولیه رای گیری نه تنها محروم آن دسته از داوطلبان از این فرصت برای جلب آرا برای حزب دموکرات را از نامزدی” قاضی تورس در او نوشت ممکن است حکم “بلکه محروم خود را متعهد نمایندگان از این فرصت برای اجرای یک موقعیت که در آن آنها می توانند نفوذ حزب پلت فرم رای گیری در مسائل حکومت فشار احتمالی نامزد در امور پرسنل و یا سیاست و واکنش به تحولات غیر منتظره در کنوانسیون.”

bernie sanders
برنی ساندرز’ کمپین ثبت کوتاهی amicus با نیویورک دادگاه تجدید نظر دوشنبه به تأیید دادگاه بدوی حکم که ساندرز’ نام می تواند باقی می ماند در نیویورک دموکراتیک اولیه رای گیری.
berniesanders.com/Getty

Sanders کمپین ثبت amicus مختصر روز پنجشنبه در تلاش برای اطمینان از این منطقه تصمیم دادگاه را تایید کرد.

“ما بسیار نا امید است که در میان یک بحران بی سابقه ایالت نیویورک است که هزینه های مالیات دهندگان دلار تضعیف رای گیری حقوق” ساندرز’ مدیر کمپین فیض فولادوند گفت: در یک شنبه بیانیه ای. “در زمانی که جمهوری خواهان در تلاش هستند تا آن را مشکل تر برای مردم را به رای دموکرات ها باید ساخت آن را آسان تر-و نه انکار مردم حق شرکت در روند سیاسی است.”

“دادگاه منطقه آن را حق” فولادوند ادامه داد. “ایالت نیویورک در عمل unconstitutionally و منطقه تصمیم دادگاه باید حفظ شود. مردم نیویورک سزاوار به صدای آنها را شنیده و رای خود را شمارش.”

با توجه به Sanders, کمپین حتی نمایندگان که اختصاص داده شده به نامزدها که نمی نامزدی برنده بازی “نقش محوری” در حزب دموکرات پلت فرم. داشتن ساندرز نمایندگان در کنوانسیون می تواند منجر به برخی از پیشرفته تر بودن سیاست های نهاد توسط حزب در کنوانسیون ملی دموکرات ها. این می تواند به ویژه مهم برای ساندرز از او نشان داد او نمی خواهد در حال اجرا برای رئیس جمهور دوباره.

“من فکر می کنم احتمال بسیار بسیار باریک که در آن” ساندرز گفت: C-SPAN دوشنبه. “من فکر می کنم دفعه بعد در اطراف شما در حال رفتن برای دیدن نامزد دیگری حمل مترقی بنر. من فکر می کنم آن را بسیار بسیار بعید است که من خواهد شد در حال اجرا برای رئیس جمهور تا کنون دوباره و من فکر می کنم در حال حاضر تمرکز من می خواهم بگویم نه تنها برای ترقی خواهان نه تنها دموکرات ها اما مستقل وزش نسیم تازه جمهوری خواهان به چگونه ما می آیند و با هم به شکست این بسیار خطرناک است رئیس جمهور است که در حال حاضر است.”

عصر ایران به خارج از ساندرز به کمپین نظر بیشتر. این داستان به روز خواهد شد با هر پاسخ.

نیویورک در حال حاضر انتظار می رود از آن دموکراتیک اولیه ریاست جمهوری در ژوئن 23. پست الکترونیکی-در برگه های رای می تواند توسط ساکنان برای جلوگیری از به طور بالقوه شلوغ رای گیری ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>