ورمونت سناتور برنی ساندرز برنده سه شنبه, نیوهمشایر, اولیه, اما با به طور قابل توجهی کوچکتر حاشیه پیروزی از در قبلی انتخابات ریاست جمهوری است.

در حالی که ساندرز’ برنده مکان او را در صندلی راننده به نامزدی یک نگاه عمیق تر در این داده ها نشان می دهد وجود دارد یک راه طولانی پیش رو و نزدیک ترین رقابت به مراتب پشت سر نیست. به گزارش نیویورک تایمز در حالی که ساندرز امن 26 درصد از آرا را در نیوهمپشایر اولیه آن گریه به دور از مقدار او برنده در سال 2016.

که در چرخه انتخابات ساندرز در ایالت برنده 60 درصد آرا. به همین ترتیب خود را 26 درصد در آیووا در این سال بود که شیب سقوط از 49 درصد او دستگیر و در سال 2016. به طور کلی ساندرز’ New Hampshire شمارش آرا کمترين مجموع تا کنون برای یک برنده در دولت ریاست جمهوری اولیه.

هنوز نیوهمپشایر نشان داده و برای اولین بار روشن پیروزی در جنگ برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

“ما برنده میخوام از آنجا که ما باید در دستور کار صحبت می کند که به نیازهای افراد مشغول به کار در سراسر این کشور” ساندرز گفت: در یک سخنرانی او پس از برنده اعلام شد. “این پیروزی در اینجا این است که این آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

با وجود کاهش کلی میزان مشارکت برای Sanders, New Hampshire نشان دهنده قابل ملاحظه پیروزی برای 78 ساله ریاست جمهوری نامزد شده است. دولت است که برگزار می شود برای اولین بار-در-این-ملت های اولیه پس از سال 1920 تا به حال همیشه یک تأثیر قوی در انتخابات ریاست جمهوری نژادها و 2020 متفاوت است. در مدرن سیاسی دوران دموکرات هرگز نام ریاست جمهوری نامزد بدون پایان یا اول یا دوم در نیوهمپشایر اولیه.

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg به پایان رسید و در دوم نزدیک در نیوهمپشایر اولیه. گرفتن 24 درصد از آرا او در کنار ساندرز نماینده دو جبهه-دونده برای نامزدی حزب دموکرات.

Buttigieg بود خوش و خدا را شکر برای موقعیت خود را در سه شنبه شب. “با تشکر از شما یک کمپین است که برخی از گفت: نباید در اینجا در تمام نشان داده است که ما در اینجا به ماندن است.”

در نزدیک به 20 درصد مینه سوتا سناتور ctq نشسته در مقام سوم. در یک سخنرانی پس از نتایج اعلام Klobuchar تاکید کرد اشاره ای از وحدت در یک سخنرانی سه شنبه شب.

“We love you, New Hampshire. به خاطر شما ما در حال بدست گرفتن این کمپین به نوادا. ما در حال رفتن به کارولینای جنوبی است. و ما در حال بدست گرفتن این پیام وحدت به کشور,” او گفت:.

ماساچوست سناتور الیزابت وارن و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در آمد در جایگاه چهارم و پنجم در نیوهمپشایر هر دو عملکرد ضعیفی و از دست دادن را به خود معتدل و دموکراتیک هستند. گرفتن 9 و 8 درصد از آرا به ترتیب دو باید زمین را در نوادا و کارولینای جنوبی است.

به عنوان چهارشنبه Sanders, بایدن و وارن منجر به بسته در نوادا رای گیری اعداد در 24, 19 و 12 درصد با توجه به megyn kelly. برای کارولینای جنوبی بایدن و ساندرز در حال رای گیری به شدت با 28 و 17 درصد است.

بعدی جلسه برگزار خواهد شد در نوادا در فوریه 22 و آینده اولیه خواهد بود در کارولینای جنوبی در مارس 29. با نیوهمپشایر در کتاب مسابقه را آغاز کرده است به کوچکتر و بیشتر رقابتی به عنوان کلرادو بهداشت ، مایکل بنت و تکنولوژی کارآفرین اندرو یانگ معلق مربوطه نژاد روز سه شنبه پس از ناکامی در به دست آوردن نمایندگان در مقدماتی نیوهمپشایر و آیوا حزبی.

Presidential Candidate Bernie Sanders
نامزد انتخابات ریاست جمهوری برنی ساندرز دارای NH اولیه شب واقعه در منچستر
درو Angerer / کارکنان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im