سناتور برنی ساندرز پیشی گیرد سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در یک نزدیک تماشا ملی نظرسنجی از رای دهندگان.

با توجه به صبح مشورت مستقل ورمونت سناتور و دموکراتیک سوسیالیستی آگهی در 25 درصد است. پشت سر او است بایدن در 22 درصد است.

این ناظر انتخابات گفت: این اولین بار است که ساندرز پیشی گرفته است بایدن دیرین حزب سوسیالیست در سال 2020 نژاد در آن رای گیری ملی.

در مقام سوم در اواخر شرکت کننده برای مسابقه مایک بلومبرگ ، اطلاعات مالی میلیاردر و سابق شهر نیویورک شهردار در 17 درصد است.

گره خورده است برای چهارم محل سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و ماساچوست Senator Elizabeth Warren, هر دو در 11 درصد است.

بلومبرگ و Buttigieg بهره مند از بایدن را کاهش محبوبیت صبح مشورت گفت.

Buttigieg نیز با بهره گیری از باریک پیروزی در آیوا قفقاز. او همچنین برخی از ملی حمایت از مینه سوتا سناتور ctq دیگر متوسط در مسابقه.

صبح مشورت رای داده است که بر اساس 36,180 نظرسنجی آنلاین با ثبت نام رای دهندگان از جمله 15,346 نظرسنجی دموکراتیک اولیه رای دهندگان انجام شده بین فوریه 4 به 9. وجود یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای یک نقطه است.

ساندرز آمد دوم در آیووا بر نماینده تعداد اما مبارزات انتخاباتی خود امتیاز به این دولت رای مردمی که او برنده توسط یک حاشیه کوچک.

این سناتور کهنه به نظر می رسد مجموعه ای برای پیروزی در روز سه شنبه نیوهمپشایر اولیه.

نهایی 7 اخبار/کالج امرسون پیگیری های نظرسنجی ها در آستانه مقدماتی نیوهمپشایر بود ساندرز پیشرو در 30 درصد بیش از Buttigieg در دوم در 23 درصد Klobuchar سوم در 14 درصد و سپس وارن در 11 درصد و بایدن در 10.

یک نظرسنجی جداگانه دوشنبه منتشر شد نشان داد ساندرز مصرف سرب در سراسر کشور بیش از بایدن پس از دوم چهارم-پایان محل در آیووا و انتظار ضعیف نشان دادن در نیوهمپشایر.

این اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی به حال ساندرز در مقابل در میان ثبت نام دموکراتیک و دموکراتیک متمایل مستقل در 25 درصد است.

بعد بایدن در 17 درصد بلومبرگ در 15 درصد وارن در 14 درصد Buttigieg در 10 درصد و Klobuchar در 4 درصد است.

“بایدن تصدیق به گزاف گویی منجمد در نیوهمپشایر پس از یک یخی اسلاید به 17 درصد پایین ترین شماره ملی گفت:” کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه, نظرسنجی, تحلیلگر تیم مالوی.

“به وضوح بایدن چهارم-پایان محل در آیووا است صدمه دیده و درک از آنچه که خود را بزرگترین قدرت—electability.”

در اوایل New Hampshire, رای گیری Klobuchar در زمان سرب در میان سه شهرستان در دولت که رای دادند و فقط پس از نیمه شب. بلومبرگ بود که در انتخابات نیز امن پشتیبانی را به عنوان در.

Bernie Sanders Joe Biden 2020 poll
نامزد انتخابات ریاست جمهوری ورمونت سناتور برنی ساندرز در حال سخنرانی در مراسمی در دانشگاه نیوهمپشایر در دورهام, New Hampshire در فوریه 10 سال 2020 است.
یوسف PREZIOSO/خبرگزاری گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de