برنی ساندرز وعده به قانونی کردن ماری جوانا فدرال اجرایی منظور حذف سوابق از کسانی که محکوم به گلدان جنایات

سناتور برنی ساندرز ورمونت قول داد به قانونی کردن ماری جوانا در سراسر کشور و پاک کردن این سوابق کیفری از کسانی که محکوم به جرم در اختیار داشتن مواد مخدر در یک تجمع در نزدیکی دالاس تگزاس در شب جمعه.

ساندرز این اظهارات را در حالی که صحبت کردن در مورد عدالت کیفری اصلاحات در طول این رویداد برگزار شد در 5,500-ظرفیت مسکیت عرصه است. کمپین متوقف شد, سومین روز مشغول Sanders, دو, داشتن شده است برگزار شد در کارولینای شمالی.

“توسط فرمان اجرایی من می خواهد و قانونی کردن ماری جوانا در هر ایالت در این کشور” ساندرز گفت: جمعیت است. “ما را پاک کردن سوابق افراد دستگیر شده برای در اختیار داشتن ماری جوانا.”

ساندرز وعده داده شده به “پایان دادن به اصطلاح جنگ با مواد مخدر” به جمعیت تشویق, در حالی که همچنین مقابله با سایر مسائل مربوط به زندان و حبس.

“این قابل قبول نیست که ما باید بیشتر افراد در زندان در آمریکا بیش از هر کشور دیگری در روی زمین از جمله چین [با مردم] چهار بار اندازه ما” گفت: Sanders.

“ما در حال رفتن برای پایان دادن به خصوصی زندانها و مراکز بازداشت,” او اضافه شده است. “شرکت های بزرگ باید ساخت میلیون ها دلار سود برای قفل کردن همکار آمریکایی است.”

Bernie Sanders
سناتور برنی ساندرز در حال سخنرانی در مراسم انتخاباتی در دورهام کارولینای شمالی در 14 فوریه سال 2020 است.
ملیسا سو Gerrits/گتی

ساندرز شروع این تجمع با ساخت “نمایشی اعلام” که او انتظار دارد که برای پیروزی در تگزاس اولیه. نظر سنجی در دولت به تازگی نشان داده شده است سناتور سبقت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. چند ملی نظرسنجی همچنین نشان می دهد ساندرز در سرب و اکثر ناظران در حال حاضر در نظر او حزب سوسیالیست برای نامزدی حزب دموکرات.

دیگر لحظات کلیدی در سخنرانی دیدم ساندرز امیدوار کننده برای پایان دادن به “بی رحمانه و ناکارآمد” ایالات متحده در سیستم مراقبت های بهداشتی به نفع خود “مدیکر برای همه” برنامه است.

“ما تنها کشور مهم در زمین به تضمین مراقبت های بهداشتی برای همه به عنوان یک حق انسانی” گفت: Sanders.

این سناتور همچنین اقدام به قرعه کشی یک تضاد بین خود و “پاتولوژیک دروغگو” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خواندن یک لیست از آنچه او به شوخی به نام “بهترین کیفیت” از رئیس جمهور.

“ما نمی توانیم یک رئیس جمهور است که یک نژادپرست های جنسیتی ای یک دشمن بیگانه و مذهبی bigot,” ساندرز گفت. “و کسانی که خود را بهترین کیفیت.”

Sanders, مبارزات انتخاباتی آغاز شده است به نوبه خود توجه خود را به نماینده غنی تگزاس ارائه می دهد که 228 متعهد نمایندگان. حداقل 1,991 نمایندگان ملزم به صورت خودکار امن نامزدی حزب دموکرات. این کمپین اعلام کرد آنها باز شد پنج کمپین جدید دفاتر در دولت چهارشنبه.

رای دهندگان تگزاس را انتخاب کنید انتخاب خود را برای حزب دموکرات نامزد در مارس 3, پیوستن به 13 کشورهای دیگر خواهد شد که برگزاری مقدماتی یا قفقاز در سه شنبه.

نوادا در جلسه بعدی نامزدی مسابقه برای فوریه 22.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر