سناتور برنی ساندرز ورمونت کمپین مشترک چگونه 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری قصد دارد در بودجه برنامه های پلت فرم خود را جمعه شب—از جمله ساخت صنعت سوخت فسیلی پرداخت بیش از 3 تریلیون دلار برای سبز “معامله جدید است.”

ساندرز مورد انتقاد قرار گرفته در طول دموکراتیک بحث نه به طور کامل توضیح داد که چگونه او را برای پرداخت برنامه هایی مانند “مدیکر برای همه” بهداشت و درمان طرح و یا پیشنهاد خود را به آدرس تغییر آب و هوا, معمولا شناخته شده به عنوان “سبز معامله جدید است.” در پیش از سه شنبه شب بحث در چارلستون کارولینای جنوبی ساندرز’ وب سایت شامل جزئیات بیشتر در مورد چگونه او انتظار دارد که برای تامین مالی برنامه های خود را.

اگر ساندرز انتخاب نامزد می گوید: سبز معامله جدید هزینه خواهد شد $16.3 تریلیون و ایجاد خواهد شد 20 میلیون, اتحادیه مشاغل. از آن خواهد شد برای پرداخت از شش منابع با توجه به ساندرز’ سایت. صنعت سوخت فسیلی پرداخت خواهد شد $3.085 تریلیون “را برای آلودگی از طریق دادخواهی هزینه ها و مالیات و از بین بردن فدرال یارانه های سوخت های فسیلی.”

اضافی $6.4 تریلیون مطرح خواهد شد درآمد حاصل از فروش انرژی از قدرت منطقه ای بازاریابی ادارات همراه با $2.3 تریلیون دلار در مالیات بر درآمد از شغل جدید ایجاد شده توسط طرح و یکی دیگر از 2 تریلیون دلار از مالیات شرکت های بزرگ. ساندرز همچنین امیدوار است به منظور بالا بردن یکی دیگر از 3 تریلیون دلار با کاهش هزینه های دفاعی و کاهش بار در خدمات اجتماعی, دوباره, با توجه به ایجاد مشاغل جدید است.

ساندرز می گوید: سبز معامله جدید را ذخیره مالیات دهندگان ایالات متحده $2.9 تریلیون بیش از 10 سال و در نهایت $70.4 تریلیون بیش از 80 سال است. او این شمارنده با $34.5 تریلیون ساندرز می گوید آمریکا می ایستد به از دست دادن تا سال 2100 در بهره وری اقتصادی اگر دولت عمل نمی کند.

Bernie Sanders
دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز (I-Vt.) صحبت می کند در کارولینای جنوبی حزب دموکرات “برای اولین بار در جنوب” شام در 24 فوریه سال 2020 در چارلستون کارولینای جنوبی است. کارولینای جنوبی دارای دموکراتیک اولیه ریاست جمهوری در روز شنبه, آوریل 29.
درو Angerer/گتی

وقتی که می آید به مدیکر برای همه ساندرز نقل اخیر ییل مطالعه است که می گوید که ساندرز’ پیشنهاد می توانید ذخیره کنید $450 میلیارد دلار در هزینه های مراقبت های بهداشتی و صرفه جویی در 68,000 زندگی در هر سال است. این برنامه ارائه می دهد چندین روش برای پرداخت هزینه های راه اندازی مدیکر برای همه از جمله بالا بردن بالا و حاشیه نرخ مالیات بر درآمد به 52 درصد در درآمد بیش از 10 میلیون دلار اصلاحات به مالیات بر سود سرمایه است که نزدیک نقاط ضعف و با افزایش بالا فدرال مالیات بر درآمد شرکت ها به 35 درصد است.

اگر در قرارداد جدید و مدیکر برای همه دریافت بیشتر توضیح کامل کمپین تشریح چگونگی ساندرز قصد دارد به پرداخت برای برخی از برنامه های دیگر نیز هست. کالج برای همه ساندرز’ طرح به کالج ها و دانشگاه های کمک درسی رایگان و به لغو همه بدهی های دانشجویی است که برآورد هزینه 2.2 تریلیون دلار. این می تواند برای پرداخت مالیات بر دیوار خیابان حدس و گمان که منظور بالا بردن $2.4 تریلیون بیش از 10 سال با توجه به ساندرز’ سایت.

یکی از ساندرز’ از دیگر برنامه های است که مالیات بر ثروت در آن با خالص ارزش حداقل $32 میلیون. ساندرز’ آمار و ارقام می گویند که مالیات ها را افزایش $4.32 تریلیون دلار است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت هزینه برای مسکن برای همه, برنامه ریزی برای از بین بردن بی خانمانی و همچنین جهانی مهد کودک/پیش دبستانی, که می خواهم به رایگان مهد کودک و پیش دبستانی به هر خانواده.

ساندرز در حال حاضر حزب سوسیالیست در سال 2020 دموکراتیک مسابقه داشتن برنده نوادا قفقاز در یک پیروزی. ساندرز منجر نماینده تعداد با 43 و به دنبال آن سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg با 26 سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن با 13 و سناتور الیزابت وارن از ماساچوست و ctq از مینه سوتا با 8 و 7 نمایندگان بود. در مجموع 1,991 نمایندگان مورد نیاز را به نفع نامزدی در اولین رای گیری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im