برنی ساندرز تصریح کرد که او باقی می ماند در مسابقه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری, اگر چه او اذعان کرد که آن را “یک موقعیت بی دست و پا” را به عنوان او مسیرهای سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و “بسیار محدود” راه به پیروزی.

ساندرز مترقی سناتور مستقل از ایالت ورمونت در مورد مبارزات انتخاباتی خود دولت در پاسخ به کروناویروس همه گیر و عمر خود را در قرنطینه در مصاحبه ای با ملت منتشر شده در سه شنبه. دموکراتیک ریاست جمهوری گفت که او امیدوار است که در ثابت گفتگو با حامیان خود در مورد چگونگی مبارزات انتخاباتی خود را باید ادامه دهید.

“کمپین ما متفاوت از دیگر مبارزات این معنا که همانطور که ما گفته ایم در طول این کمپین آن است که نه فقط در مورد من. بدیهی است که من تصمیم نهایی در مورد که در آن ما بروید. اما من نمی آن را به تنهایی” ساندرز گفت.

Bernie Sanders
در این screengrab گرفته شده از یک berniesanders.com پخش دموکرات نامزد ریاست جمهوری سناتور برنی ساندرز مذاکرات در مورد طرح خود را برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس در 17 مارس در واشنگتن ،
berniesanders.com/Getty

این سناتور از ایالت ورمونت توضیح داد که او “خوب در ریاضی” و قابل درک است که او می خواهم که یک نبرد دشوار به امن حزب دموکرات را از نامزدی در این نقطه است. با این حال او اشاره کرد که در این مسابقه باقی مانده در برزخ به عنوان بسیاری از ایالت ها به تعویق افتاد مقدماتی خود را در حالی که او و بایدن مجبور به کمپین از طریق جریانهای ویدیو از قرنطینه.

“از امروز ما در این مسابقه است. اما این چیزی است که من توسط ‘ارزیابی.’ ما در حال گوش دادن به مردم ما و شما می دانید که ما رو به بهترین تصمیم است که ما می توانیم” ساندرز گفت. “که همه. این یک موقعیت بی دست و پا و به همین دلیل است که من استفاده از کلمه ‘ارزیابی.'”

با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس ویسکانسین حرکت رو به جلو با آن انتخابات مقدماتی روز سه شنبه پس از یک حزبی نبرد بین دولت فرماندار دموکرات و جمهوری خواه کنترل مجلس قانونگذاری. در حالی که فرماندار تونی Evers تلاش برای به تعویق انداختن انتخابات و/یا گسترش توانایی شهروندان برای رای دادن از طریق پست ایران در مجلس دولت را تحت فشار قرار دادند برای این انتخابات به حرکت رو به جلو به عنوان برنامه ریزی شده. پس از یک سری از دادگاه جنگ آرا توسط ایمیل گزینه بود نه گسترش و انتخابات نمی شد به تعویق افتاد.

“این ظالمانه است که خواه قانونی رهبران و محافظه کار اکثریت در دیوان عالی کشور در ویسکانسین در حال حاضر به ریسک بهداشت و ایمنی از هزاران بسیاری از رای دهندگان ویسکانسین فردا برای سیاسی خود را به دست آوردن” ساندرز توییتی در روز دوشنبه.

“اجازه دهید روشن: برگزاری این انتخابات در میان coronavirus شیوع خطرناک است disregards راهنمایی از کارشناسان بهداشت عمومی و ممکن است به خوبی اثبات کشنده است. به همین دلیل کمپین ما نمی خواهد درگیر در هر سنتی GOTV [دریافت رای] تلاش,” او اضافه شده است.

بایدن در زمان بیشتر خنثی موضع در طول یک مجازی نشست خبری روز پنج شنبه گذشته. “وجود دارد بسیاری از چیزهایی که می تواند انجام شود; که برای ویسکانسین دادگاه و مردمی به تصمیم” او گفت:

یک بررسی انجام شده توسط مارکت دانشکده حقوق در پایان ماه مارس نشان داد بایدن ضرب و شتم ساندرز توسط دو رقمی در ویسکانسین اولیه. به همین ترتیب اکثر نظر سنجی های ملی نشان می دهد بایدن به عنوان روشن جلو-دونده برای نامزدی حزب دموکرات در حالی که معاون رئیس جمهور سابق در حال حاضر به دست آورد بیش از 300 بیشتر متعهد نمایندگان از ساندرز در مقدماتی و قفقاز برگزار شد تا در حال حاضر.

صبح مشورت ترین رای گیری های اخیر داده است که یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 1 درصد نشان می دهد بایدن با پشتیبانی از 61 درصد از رای دهندگان دموکرات در سراسر کشور. ساندرز حمایت تنها 36 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de