2020 نامزد حزب دموکرات برنی ساندرز گفت: اولین چیزی که او را امشب به “صرفه جویی در زندگی آمریکایی” در میان شیوع کروناویروس است به تعطیل جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ،

“اولین چیزی که ما باید انجام دهیم یا نه من از رئیس جمهور این است که به تعطیل این رئیس جمهور تا در حال حاضر” ساندرز گفت: در طول 11 دموکراتیک بحث در واشنگتن دی سی در روز یکشنبه شب.

“او تضعیف پزشکان و دانشمندان که در حال تلاش برای کمک به مردم آمریکا است. این غیر قابل قبول است برای او به blabbering با سازمان ملل متحد-اطلاعات واقعی که گیج کننده است عموم مردم” ورمونت سناتور اضافه شده است.

روز یکشنبه بحث تعدیل شده توسط سی ان ان با Ilia Calderón دانا باش و جیک Tapper مشخص, اولین بار دموکراتیک اولیه دو frontrunners ساندرز و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن رفت و سر به سر.

بحث در اصل برنامه ریزی شده برگزار می شود در آریزونا یک نوسان کلید دولت در سال 2020 انتخابات. اما کمیته ملی حزب دموکرات تغییر محل سکونت در هفته گذشته بیش از شیوع کروناویروس.

تعداد coronavirus موارد در ایالات متحده بیش از 3,000 با حداقل 62 و میر با توجه به آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی. شیوع اعلام شد یک بیماری همه گیر توسط سازمان بهداشت جهانی است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صادر اضطراری اعلام بیش از COVID-19 روز جمعه بعد از ظهر. این اقدام اجازه خواهد داد که دولت او به استفاده از استافورد قانون که حاکم فاجعه-تلاش های امدادی به ارائه آنجا که 50 میلیارد دلار در بودجه به دولت های ایالتی و محلی.

روز یکشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آمریکایی ها نه به ذخیره کردن منابع نگرانی از کمبود مواد غذایی به عنوان متحده اعلام محدودیت های حاوی ویروس است. ماساچوست و ایلینوی و اوهایو در میان کشورهای که بسته رستوران ها و کافه ها با توجه به همه گیر.

“ما در حال انجام آن تمام خواهد شد” گفت: در طول کنفرانس مطبوعاتی خود.

bernie sanders democratic debate washington dc
دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار ورمونت سناتور برنی ساندرز حرکات او به عنوان طول می کشد بخشی در 11th حزب دموکرات 2020 مناظره ریاست جمهوری در سی ان ان و واشنگتن دفتر استودیو در واشنگتن دی سی در تاریخ 15 مارس سال 2020 است.
مندل فا نگن/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در طول بحث را باز لحظات بایدن در مقایسه با بیماری همه گیر کوروناویروس به جنگ و تقابل ساندرز’ تماس برای “مدیکر برای همه” این ادعا که ایتالیا یک-پرداخت کننده سیستم مراقبت های بهداشتی اما موفق به حفاظت از کشور از COVID-19.

“این مثل این است که یک جنگ و در جنگ با شما انجام هر کاری که انجام می شود لازم است به مراقبت از مردم خود را” معاون سابق رئیس جمهور گفت:. “همه چیز را که شما نیاز به در نظر برخورد با این بحران خواهد بود.”

“این است که پرداخت مالیات به طور کلی. به طور کلی. آن را تا به چیزی برای انجام با برنی مدیکر برای همه,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im