پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

سناتور برنی ساندرز به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود برای تبدیل شدن به رئیس جمهور ایالات متحده.

توسعه پاک راه را برای معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن برای تبدیل شدن به حزب دموکرات نامزد.

آقای ساندرز 78 گفت: مبارزات انتخاباتی خود کارکنان در مورد تصمیم خود در یک کنفرانس تلفنی در روز چهارشنبه قبل از پرداختن به هواداران خود را آنلاین.

خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی آقای ساندرز در بر داشت موفقیت های اولیه ساخت بهداشت و درمان و طبقه کارگر مسائل یک بخش کلیدی از انتخابات خود را پلت فرم.

برای مدت زمان طولانی پیشتاز او تضعیف شده پشت آقای بایدن در این حزب مقدماتی در هفته های اخیر.

آقای ساندرز تا به حال دنبال نامزدی ریاست جمهوری قبل از از دست دادن را در سال 2016 به هیلاری کلینتون.

در هفته های اخیر آقای ساندرز شده بود میزبانی رویدادهای کمپین از طریق آنلاین زنده جریان با توجه به نگرانی های بهداشتی از Covid-19 شیوع.

در میان بیشتر به سمت چپ متمایل نامزدها در انتخابات امسال چرخه سناتور ورمونت مبارزات انتخاباتی بر سیاست ها از جمله بهداشت و درمان برای همه رایگان, عمومی, کالج, افزایش مالیات بر ثروتمندان و افزایش حداقل دستمزد.

  • هجده چیز برنی ساندرز معتقد است
  • چگونه برنی ساندرز همیشه ضرب و شتم شانس

در حالی که آقای ساندرز دیدم حمایت از رای دهندگان او موفق به برنده شدن کلید رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی در سراسر ایالت های جنوبی در مقدماتی حزب دموکرات در انتخابات.

او چه می گویند ؟

آقای ساندرز گفت: هواداران در جریان زندگی می کنند که تصمیم برای پایان دادن به مبارزات انتخاباتی خود بود “بسیار دشوار و دردناک” و اذعان کرد برخی از حامیان او را خواست و او را به مبارزه تا آخرین حالت مسابقه.

“اگر من اعتقاد ما تا به حال امکان پذیر مسیر به نامزدی من قطعا ادامه,” او گفت:.

آقای ساندرز افزود که این کمپین اتحاد “تبدیل آمریکایی آگاهی که چه نوع از ملت ما می تواند تبدیل کرده اند و این کشور یک گام مهم در هرگز پایان دادن به مبارزه برای عدالت اقتصادی عدالت اجتماعی و نژادی و عدالت و, عدالت زیست محیطی”.

“لطفا همچنین درک است که نه تنها ما برنده مبارزه ایدئولوژیک ما نیز برنده این نسل.”

آقای ساندرز اشاره کرد که در سراسر کشور مبارزات انتخاباتی خود دریافت “قابل توجه اکثریت آرا…از مردم نه تنها 30 سال یا جوانتر اما 50 سال یا جوانتر”.

“آینده این کشور است که با ایده های ما.”

آقای ساندرز همچنین با تبریک آقای بایدن گفت که او کار خواهد کرد با او به “حرکت ما ایده های مترقی به جلو”.

این سناتور افزود که او هنوز هم می شود در برگه های رای در ایالات متحده است که هنوز برای رای دادن در انتخابات مقدماتی حزب دموکرات به منظور جمع نمایندگان و نفوذ این حزب در انتخابات عمومی پلت فرم در کنوانسیون.

“با هم, ایستاده, ایالات, ما رفتن به جلو به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, خطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ آمریکای مدرن.”

یک دستاورد قابل توجهی

وجود خواهد داشت بدون تکرار از کمپین 2016 برای برنی ساندرز. هیچ مبارزه ای طولانی از طریق تمام دموکراتیک مقدماتی تا آستانه ملی کنوانسیون.

به جای دوم خود را با پیشنهاد ریاست جمهوری به پایان می رسد در اوایل مارس با متوسط اعلام از خانه اش در ورمونت بازتابی از یک کمپین نجومی تبدیل شده و بر سر آن با این بیماری همه گیر کوروناویروس. هر گونه امید یک معجزه باز گشت به پایان رسید با تاخیر مقدماتی و لغو تمام وقایع عمومی.

ساندرز نزدیک به برنده شدن جایزه این زمان در اطراف. پس از او جای تعجب بزرگ پیروزی در نوادا قفقاز, او به نظر می رسید که سازمان پول و شتاب به او اجازه می دهد برای شکستن دور از بسته. که او نمی خواهد بود که موضوع از چه ifs و دوم حدس زدن برای سال آمده است.

Sanders وفادار می توانید کنسول خود را با این واقعیت است که او در انتخابات ریاست جمهوری کمپین های موفق در هل دادن به سمت چپ در مسائل جهانی مانند, بهداشت و درمان, محیط زیست و آموزش و پرورش دانشگاه.

اگر چه در 78 سال وقت خود را به عنوان یک چهره عمومی ممکن است نقشه کشی به جنبش ساندرز ایجاد شده – از ترقی خواهان بي پروا به آغوش بلند پروازانه دولت برنامه ها حتی با یک “سوسیالیست” برچسب – حمل خواهد شد.

“جنبش ما برنده مبارزه ایدئولوژیک” او گفت:.

آن را در انتخابات ریاست جمهوری, اما از آن است که هنوز هم یک دستاورد مهم است.

چه واکنش ؟

آقای بایدن توییتی در مدت کوتاهی پس از آقای ساندرز’ جریان زندگی به این نتیجه رسیدند: “من می دانم که برنی هست. او یک مرد خوب یک رهبر بزرگ و یکی از قدرتمند ترین صداها برای تغییر در کشور ما است.”

معاون سابق رئیس جمهور افزود: در بیانیه ای که او بود “ممنون” به آقای ساندرز برای قرار دادن امریکا بهره بالاتر از همه چیز و گفت که او خواهد بود رسیدن.

“شما شنیده خواهد شد توسط من. به عنوان به شما می گویند: نه من, ما,” آقای بایدن گفت.

“به شما هواداران من را همان تعهد: من شما را من می شنوم شما و من درک ضرورت آنچه در آن است ما را به انجام در این کشور است. من امیدوارم که شما به ما بپیوندید. شما بیش از خوش آمد. شما مورد نیاز است.”

ماساچوست, Senator Elizabeth Warren, یک همکار در سمت چپ متمایل به حزب دموکرات و سابق ریاست جمهوری امیدوار همچنین تشکر آقای ساندرز “برای مبارزه بنابراین خستگی ناپذیر برای آمریکا خانواده های شاغل در طول این کمپین”.

در پاسخ رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آقای ساندرز را برنده تر متحده اگر نه برای خانم وارن مشارکت در انتخابات مقدماتی و پیشنهاد کمیته ملی حزب دموکرات نمی خواهید او را به عنوان نامزد.

“این برنی مردم باید به حزب جمهوریخواه تجارت!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de