برنی ساندرز هشدار مجموع فروپاشی اقتصادی خواهد شد گران تر از پرداخت, کارگران, کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی در میان Coronavirus

دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز هشدار داد و آن را آسان تر برای وضعیت موجود نیروهای خود را برای حفظ یک سیستم شکسته تر از آن است که برای رفع آن است.

ساندرز صحبت کردن از راه دور در شب جمعه را در زمان واقعی با بیل ماهر در HBO گفت: کارگران آمریکایی گذاشته یا furloughed به عنوان یک نتیجه از coronavirus مستند باید “در ادامه به دریافت 100 درصد از چک های خود را.” این سناتور ورمونت گفت که او و دیگر اعضای کنگره در حال حاضر به قرار دادن با هم یک “بی سابقه ای در قطعه ای از قانون” برای نجات آمریکا از کل اقتصادی و اجتماعی سقوط.

او توافق با میزبان Bill Maher که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن علاقه متحده که فرمانداران در حال “خوب” به او را با ارسال آنها را بیشتر COVID-19 تجهیزات پزشکی. “نکته اصلی این است که ما باید برای جلوگیری از اختلال در کل سیستم — این است که چگونه خطرناک آن است که در حال حاضر. آن را بسیار آسان تر به حفظ سیستم نسبت به رفع آن پس از آن شکسته است” ساندرز گفت.

“به چه معنا است ؟ از نقطه نظر اقتصادی به این معنی که ما به هر کارگر در امریکا: ‘شما ادامه خواهد داد برای دریافت چک خود را. ما می دانیم که شما در حال کار نمی کند, ما می دانیم که شما در خانه ما می دانیم که کسب و کار است که شما در حال کار برای عملکرد است اما … شما ادامه خواهد داد برای دریافت 100 درصد از چک های خود را,'” ساندرز در ادامه لیست کردن چگونه چندین کشور اروپایی در حال حاضر پرداخت خود را به شهروندان خود در قرنطینه.

این سناتور همچنین گفت: این مسخره آمریکایی ها می تواند دولت پرداخت می شود-برای coronavirus آزمون — اما نه درمان.

ماهر فشرده ساندرز در “چگونه” دولت ایالات متحده می تواند ادامه پرداخت گذاشته و یا furloughed کارگران سوال که آیا چاپ پول بیشتر و بیشتر خواهد شد در یک روز نابود کردن اقتصاد خود از طریق تورم است. ساندرز پاسخ داد که “جایگزین بدتر است” و اشاره کرد که کارگران ایالات متحده می تواند به سادگی نمی توان با هیچ چیز باقی مانده در حالی که شرکت های محافظت شده توسط دولت فدرال است.

“با جلوگیری از یک بحران شما نهایت صرفه جویی در پول و کاهش یک کل بسیاری از درد در این کشور است. من فکر نمی کنم شما باید یک جایگزین. ما به دنبال در برخی از 30-40 میلیون نفر از مردم از دست دادن شغل خود را فقط در یک ماه. و اگر ما محافظت نمی کند کسانی که مردم شما در حال رفتن به دیدن یک فروپاشی اقتصاد و آن را به پول بیشتر برای قرار دادن آن را به عقب با هم.

ساندرز گفت که در 2 تریلیون دلار کنگره مصوبات هفته گذشته هواپیمایی کارگران یک مثال از کارکنان که هنوز دریافت 100 درصد از حقوق خود و پوشش مراقبت های بهداشتی در دولت سکه. او گفت: مفهوم دولت فدرال پوشش کارگران است که در حال حاضر در حال استفاده در انگلستان و آلمان و دانمارک و دیگر کشورهای اروپایی.

ساندرز گفت که اگر او رئیس جمهور بود ، امروز او را کاملا با استفاده از دفاع تولید عمل 1950 (DPA) به بخش خصوصی آنها باید تولید ماسک روپوش و دستکش و هواکش مورد نیاز برای مراقبت های بهداشتی کارگران به مبارزه با کروناویروس گسترش یافته است.

او هشدار داد که در برابر پلیس و EMT کارگران پرداخت نشده آنها به عنوان مبارزه با کروناویروس یک مثال از “شکست در سیستم” اتفاق می افتد در حال حاضر. ساندرز خواستار خانواده ها با وام های دانشجویی, وام خودرو, رهن و اجاره نیاز به محافظت می شود.

bernie sanders bill maher coronavirus
برنی ساندرز هشدار داد و آن را آسان تر برای وضعیت موجود نیروهای خود را برای حفظ یک سیستم نسبت به رفع آن است.
تصویر: یوتیوب | Bill Maher

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im