برنی ساندرز برنده بیش از پیت Buttigieg در نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه و انتخاب پروژه های

برنی ساندرز برنده در نیوهمپشایر دموکراتیک 2020 اولیه بیش از سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg با توجه به انتخاب طرح یک پیروزی است که سناتور ورمونت حرکت او به عنوان سر سخت تر متحده بیشتر در جنوب.

با بیش از 87 درصد از حوزه گزارش در نیوهمشایر ساندرز سرب با 26 درصد آرا به Buttigieg را 24.4 درصد است. پیروزی خود را به احتمال زیاد در حاشیه 4,300 و یا کمتر از 2 درصد بیش از متوسط سال 2020 رقیب.

سناتور ctq trailed سوم با 19.8 سناتور الیزابت وارن در آمد چهارم با 9.3 درصد و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به دنبال پنجم با 8.4 درصد است. در نمایندگان متریک ساندرز و Buttigieg با نه هر که Klobuchar دست آورد شش.

ساندرز در زمان مرحله در پیروزی و قدردانی به داوطلبان خود را مردمی مبارزه است. “اجازه بدهید از این فرصت برای تشکر از مردم نیوهمپشایر برای یک پیروزی بزرگ امشب,” او گفت:. “به این دلیل است که ما برنده امشب ما برنده هفته گذشته در آیووا است که به دلیل کار سخت از بسیاری از داوطلبان است.”

“این پیروزی در اینجا این است که این آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” ساندرز ادامه داد. “ما در حال رفتن به, نوادا, ما در حال رفتن به کارولینای جنوبی و ما در حال رفتن به برنده شدن در این کشورها نیز هست.”

برخی از رأی دهندگان در این ایالت گفت: ساندرز’ برنده شد و انتظار می رود توجه به رای گیری های اخیر داده و خود را آسان 2016 پیروزی در برابر هیلاری کلینتون ، نیوهمپشایر نیز همسایگان مترقی نامزد در ایالت ورمونت است.

اگر چه پیروزی خود شد و پیش بینی ساندرز’ حامیان آنها در لبه به عنوان نتایج trickled در و Buttigieg شروع به باریک شدن در این سناتور اولیه منجر شود. ترس خود را با ریشه از Buttigieg باریک یک دهم از یک درصد نقطه پیروزی بر ساندرز در متریک از نمایندگان به دولت کنوانسیون در آیووا.

در حالی که صحبت کردن به حامیان او در Nashua, New Hampshire, Buttigieg بازبینی دبیرستان خود را تحسین Sanders. “من تحسین ساندرز سناتور. وقتی که من یک دانش آموز دبیرستانی است. من به او احترام زیادی به این روز تبریک می گویم او قوی نمایش امشب” او گفت:.

Bernie Sanders
دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز (I-VT) امواج به جمعیت در طول 100 باشگاه شام در SNHIU در فوریه 08, 2020 در منچستر, New Hampshire.
اسکات اولسون/گتی

این ایالت آیووا نتایج آمد در هفته گذشته پس از چند روز تاخیر با توجه به فاجعه meltdowns با آیووا حزب دموکرات را (IDP) سیستم گزارش دهی. ساندرز منجر به رای مردم در دولت 2500 رای. هر دو کاندیداها خود را پیروز در کشور بر اساس آمار و ارقام.

به عنوان نیوهمپشایر اولیه نظرسنجی بسته سابق کارآفرین اندرو یانگ و کلرادو سناتور مایکل بنت به طور رسمی خود را به حالت تعليق 2020 مبارزات.

پس از راه اندازی انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر سال 2017 یانگ موفق به تبدیل خود را از یک به طور کامل ناشناس در خارج از نامزد به افزایش رقیب در شلوغ میشه. او تصمیم به رها کردن می آید پس از ناامید کننده نشان می دهد در آیووا قفقاز و اوایل نیوهمپشایر نتایج اولیه. یانگ که تصمیم نگرفته است که آیا او را تایید همکار نامزد حزب دموکرات نشان داد در اوایل این ماه که پایه ترین متقاطع با ساندرز’ کمپین.

بنت که در پیوست این مسابقه در ماه مه گذشته به پایان رسید پیشنهاد خود را برای ریاست جمهوری پس از تلاش برای ماه به مبارزات انتخاباتی خود را به خارج از زمین. اگر چه او یک نقطه امن برای دو دموکراتیک بحث در ماه های ژوئن و جولای سال 2019 او موفق به واجد شرایط برای پس از آن بحث و در نهایت تا به حال مبارزات انتخاباتی خود را تحت الشعاع قرار بسیاری از دیگر سناتورهای روی صحنه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر