بهترین خرید به نیاز تمام مشتریان را به پوشیدن ماسک

بهترین خرید این کشور بزرگترین مصرف کننده الکترونیک زنجیره نیاز مشتریان به سایش پوشش صورت در تمام فروشگاه های خود را در سراسر کشور حتی در ایالات متحده و یا محلات است که نیازی به آن است.

خرده فروش بر اساس در ریچفیلد مینه سوتا می پیوندد در حال رشد است اما هنوز لیست کوتاه از خرده فروشان و رستوران ها است که باید برقرار ماسک حکم در سراسر زنجیره ای خود را. استارباکس هفته گذشته اعلام کرد که مشتریان که بازدید از آن متعلق به شرکت کافه مکان در ایالات متحده مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن چهره پوشانده اند.

بهترین خرید شرکت. روز سه شنبه گفت که آن را به ارائه یک چهره پوشش اگر یک مشتری ندارد و کودکان و کسانی که قادر به پوشیدن یک به دلایل بهداشتی را وارد کنید بدون. آن گفت که مشتریان که نگرانی در مورد پوشیدن ماسک قادر خواهد بود به فروشگاه بهترین خرید از طریق وب سایت خود را و برنامه را انتخاب کنید در خانه تحویل و یا تماس منظقه وانت.

این حرکت در می آید به عنوان coronavirus موارد افزایش در سراسر ایالات متحدههل دادن بسیاری از ایالت ها به reimpose مستندات در کسب و کار. صنعت خرده فروشی رهبران انجمن که نشان دهنده بهترین خرید و همچنین به عنوان هدف Home Depot و عمده زنجیره علنی هفته گذشته یک نامه آن را ارسال شده به دولت فرمانداران به دستور مشتریان فروشگاه به سایش پوشش صورت. آن گفت: چیز درهم و برهم از قوانین در سراسر کشور ایجاد سردرگمی برای خریداران و که منجر به درگیری بین مشتریان و کارگران در تلاش برای به اجرا درآوردن قوانین فروشگاه.

آمریکایی ها تقسیم بر پوشیدن ماسک 02:43

ملی انجمن فرمانداران گفت: هفته گذشته که اعضای آن در حال بحث در مورد این نامه و امثال آن را از خرده فروشی گروه.

فروشگاه های مواد غذایی یکی دیگر از منطقه از جنگ است. ایالات مواد غذایی و تجاری اتحادیه کارگران که نشان دهنده بیش از یک میلیون سیستم غذایی کارگران خواهان یک قانون برای ایجاد ماسک-پوشیدن اجباری در تمام اماکن عمومی.

رسانه های اجتماعی پر است از فیلم گرفتن درگیری میان کسانی که خواسته به ماسک و کارکنان که تحت سفارشات به مطمئن شوید که مردم آنها را می پوشند.

کمتر از نیمی از ایالات آمریکا نیاز به ماسک در اماکن عمومی با توجه به ریلا. تنها تعداد انگشت شماری از خرده فروشان از جمله لباس نوجوان زنجیره American Eagle Outfitters, یک, ماسک, دستور برای مشتریان.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند مردم خود را پوشش دهان و بینی که در اطراف افراد دیگر برای کمک به کاهش گسترش ویروس است که باعث COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de