بهترین تهرمبلنکت و صورت تهرمبلنکت برای کمتر دردناک حذف مو

Spring است در اینجا در نهایت که به معنی آن را به خندق لباس تنگ. اما قبل از اینکه شما سر پاهای خود شما در نظر گرفته نظافت گربه?

به عنوان روش حذف مو, رفتن, نظافت گربه است داشتن یک احیای آن را به عنوان ارائه می دهد مقرون به اواسط دوره حذف مو در خانه. در حالی که شیوه بدون درد – مانند تراش – نیاز به طور منظم (اغلب روزانه) تعمیر و نگهداری دردناک تر شیوه های مانند اپیلاسیون – بیا با رشد دوره در بین قرار ملاقات. نظافت گربه نشسته در جایی در میان. اما چه دردناک است ؟ و تا چه حد به نظافت گربه آمده پس از آن برای اولین بار معرفی شد? ما تست کردم آخرین در بازار برای پیدا کردن چگونه آنها را انجام دهد در حال حاضر.

چرا خرید یک اپیلاتور?

تهرمبلنکت ارائه بسیاری از مزایای اصلاح (راحتی و نتایج فوق العاده صاف) با چند مزایای اضافه شده است. چرا که آنها, کشیدن مو از ریشه, نتایج آخرین دیگر. اکثر شرکت ها می گویند یک جلسه را حفظ خواهد کرد شما بی مو برای سه هفته در حالی که در دراز مدت اپیلاتور کاربران ادعا می کنند آنها می توانند در ماه بدون لمس کردن.

البته در حالی که نظافت گربه آمده است یک راه طولانی آن است که کاملا بدون درد است. در ابتدا می توانید آن را به عنوان ناراحت کننده اپیلاسیون, اما سود اصلی از نظافت گربه است که آن را آسان برای انجام این کار و شما می توانید epilate در راحتی از خانه خود را.

منn من هفته از تست جدیدترین تهرمبلنکت من در بر داشت چند راه های هوشمند برای نه تنها نظافت گربه کمتر دردناک است. اینها نکات بالا من برای صاف نظافت گربه رابطه جنسی را تجربه کنند.

6 راه برای درد سر و صدا و ضد خود را نظافت گربه روال

  1. Epilate مرطوب: بسیاری از تهرمبلنکت ذکر شده در زیر را مرطوب و خشک گزینه های. در حالی که خشک مناسب است در هر زمان خیساندن و یا دوش گرفتن در آب گرم را نرم کردن پوست و مو به صورت ساده تر حذف.
  2. یک داروی مسکن: اگر شما هرگز epilated یک بیش از حد داروی مسکن را به لبه و به شما کمک کند کشف کردن که زاویه و فایل های پیوست کار بهترین برای شما.
  3. خود را تر و تمیز مو: اگر شما در حال گرفتن آماده برای epilate منطقه ای که دیده نشده و مقدار حذف مو از اواخر سال اصلاح موهای از قبل. بسیاری از تهرمبلنکت آمده با صاف کننده فایل های پیوست برای کمک به – کوتاه تر آنها آسان تر کندن مو.
  4. پوسته پوسته شدن: این که آیا شما با استفاده از بهم پیوستن یا ضمیمه لایه بردار پوست سر و یا اسکراب لایه برداری نه تنها نتایج در بهترین اپیلاتور اما کاهش شانس خود را از موهای فرورفته است. با از بین بردن پوست مرده شما را اپیلاتور است موچین دسترسی مستقیم به مو و بهترین ‘بوم’ پس به صحبت می کنند به درمان پس از اپیلاسیون.
  5. خود را تمیز اپیلاتور: ترین, با کوچک و متراکم تمیز کردن برس به جارو کردن هر ولگرد موها پس از استفاده و انجام این کار به حداکثر رساندن آن طول عمر است. خوشبختانه اکثر مرطوب و خشک تهرمبلنکت می توان تمیز بودن روشن برگزار شد و در زیر آب در حال اجرا.
  6. رفتن بی سیم: با بسیاری از فوق العاده تهرمبلنکت در بازار وجود دارد بدون هیچ دلیل شما نباید قادر به epilate هر و همه جا شما را انتخاب کنید.

در اینجا ما 6 بهترین تهرمبلنکت به سرمایه گذاری در شرکت

1. Philips Satinelle اعتبار مرطوب و خشک شارژی اپیلاتور

£102 آمازون

تیاو Satinelle است کرم د لا کرم از تهرمبلنکت.

یکt سطح پایه آن است که فوق العاده مو دستگاه حذف. از آن هشت افتخاری, لوازم جانبی, شش کار به طور موثر و به راحتی خلاص شدن مو بر بدن و صورت (با سر قابل تنظیم برای بغل و بیکینی منطقه و لب فوقانی) در داخل یا خارج از حمام.

دو نفر دیگر – لایه برداری با قلم مو و rollerball ماساژور – به سادگی دبستان و نخست بدن.

در حالی که هیچ اپیلاتور در وجود هنوز به استاد painlessness از Satinelle اعتبار است که به عنوان نزدیک به عنوان آن می شود در چشمان من. ارگونومیک, S-شکل دسته باعث می شود کل فرایند احساس لوکس تر از این باید و آن سرامیک بافت سطحی (که بغل مو چهار بار کوتاه تر از موم می تواند) می چرخد 2200 بار در دقیقه به اپیلاسیون نسبتا گردیده است.

بدون کلاه های فوق العاده گسترده ای سر و همچنین منازعه مو بیشتر در یک بار بیش از هر اپیلاتور من سعی کردم.

برای اپیلاسیون, من, مورد علاقه کلاه پوست برانکارد (که به خصوص مفید برای حساس زیر بغل جایی که پوست می تواند از بهره مند بودن برگزار محکم بسته شده) اما وجود دارد این است که کاملا به معنای واقعی کلمه هیچ کلاه من نمی استفاده کنید (که نمی توان گفت همه تهرمبلنکت و گاهی غلط انداز فایل پیوست). این همه در یک دستگاه.

خرید در حال حاضر

2. براون FaceSpa Pro اپیلاتور

£112.99, چکمه

من غافلگیر شده بود توسط براون FaceSpa – این دست پایین بهترین صورت اپیلاتور در بازار است. هر چند من می خواهم به طور معمول انتخاب کردن برای یک سفر به موم کار بیش از خانه برداشت این نرم افزار ‘ دستگاه در زمان کمتر از یک دقیقه برای مرتب کردن موهای ابرو (از جمله موها آنقدر کوچک من نمی توانستم آنها را ببینید!) و به من اجازه انجام این کار در حالی که من هنوز هم در لباس خواب من منتظر قهوه را دم.

یکs نام خود را ممکن است نشان می دهد که ‘اسپا’ ساخته شده است در این اپیلاتور به تنهایی. دو اضافی و فایل های پیوست – پاک کننده صورت قلم مو و پوست پررنگ دستگاه – کار با اپیلاتور را نه تنها نگه داشتن پوست روشن و صاف اما بهتر است درخواست خود را روزانه مراقبت از پوست.

از همه چیز من تست شده است و تنها در صورت اپیلاتور ارزش نام خود را. بسیاری از موهای صورت از بین بردن دستگاه اصلاح یا تشدید این موها – انجام بیش از آسیب خوب در بلند مدت – در حالی که این اعتماد همه در یک.

نکته: تصویر Ormedic متعادل کننده پوست صورت با این نسخهها کار به خوبی با پاک کننده سر برس و مواد تشکیل دهنده آن در واقع کار به دبستان پوست برای اپیلاسیون (به خصوص بالا بودن غلظت ضد التهابی آرنیکا مونتانا و تسکین دهنده آلوئه). اگر شما به دنبال برای کاهش درد یا التهاب در مناطق حساس مثل لب بالا و یا چانه, این لایه بردار و مرطوب کننده پاک کننده فوق العاده طبیعی aide.

خرید در حال حاضر

3. پاناسونیک ES-ED9A مرطوب و خشک اپیلاتور

£69.99 آمازون

Firstly از آن آسان است برای دریافت شهامت خود را با این اپیلاتور. آیا این کار سریع خم در اطراف بدن با سهولت و همراه با طیف گسترده ای از دستی زیبایی ابزار پیوست.

آن است که به طور منظم به نصف قیمت در آمازون بنابراین به راحتی می تواند مقرون به صرفه از بهترینها.

تیوی هشت-در-یک اپیلاتور ترین دلبستگی های منحصر به فرد آن است 90, انعطاف پذیر, Pivoting Head – آن را به شرح زیر خطوط طبیعی بدن برای ارائه مطلوب اپیلاسیون است که شما واقعا نمی باید در مورد فکر می کنم. آن را به عنوان یک دو دیسک اپیلاتور آن نیز 60 tweezing دیسک های دوار در هر زمان داده شده به معنی آن است که تقریبا غیر ممکن است به از دست موهای شما به عنوان حرکت آن را به همراه پوست است.

پیوست-دانا صوتی آن برس و مراقبت از پا به سر هر دو با استفاده از دستگاه ارتعاش به پوسته پوسته شدن به طور موثر تر از آنها در غیر این صورت اما انجام این کار به آرامی. فراتر از انتظار اضافی (ملایم کلاه به نگه داشتن پوست در محل در مناطق حساس, پاهای,/اسلحه سر خط بیکینی, سر, ماشین اصلاح سر و لباس شنای زنانه دوتکه شانه) حتی یک pop-up trimmer پیوست.

این نام تجاری را تشویق به استفاده از ژل و کرم لایه بردارها و تهرمبلنکت برای نرم کردن خرج کردن از شهامت (حتی ایجاد فضا برای رها کردن آنها را در). من سه گانه Exfolitaing بدن مومیایی کردن جفت با اسکراب بدن پیوست the best pre-اپیلاتور لایه برداری. مومیایی با استفاده از یک ترکیب غنی از rosehip روغن بادام شیرین و روغن و موم زنبور عسل برای تغذیه و محافظت از پوست در حالی که دانه های پودر به آرامی علاقمندان و افزایش رطوبت پوست. همه در همه, به این معنی بسیار راحت تر لایه برداری و پوست نرم و صاف.

بuy در حال حاضر

4. Braun Silk epil 9 SkinSpa

£102.50 آمازون

Tدر اینجا این است که خیلی دوست دارم در مورد Silk-epil 9 SkinSpa. و بسیاری که من پیدا کردم کار برکنار شده است.

به عنوان یک مرطوب و خشک اپیلاتور آن فوق العاده است. براون ‘MicroGrip’ tweezer تکنولوژی کار می کند به شهامت موها به کوتاهی 0.5 میلی متر در یک سکته مغزی و پوستی به پایان می رسد تا سالن-صاف در دقیقه. با 40 درصد گسترده تر سر به مدل های قبلی آن است که من فکر می کنم بهترین براون بدن تهرمبلنکت به تاریخ.

من رزرو به سادگی با فایل پیوست. در حالی که از ریش تراش برقی و صاف کار خوب وجود دارد ‘عمیق ماساژ بدن’ سر ‘ملایم بدن لایه برداری’ و ‘عمیق بدن لایه بردار سر که در پاییز کوتاه. به اعتقاد من براش انجام دهد ممکن است گردش خون-تقویت چیزهایی که آنها ادعا می کنند اگر شما اعمال فشار قابل توجهی, اما آنها کمی خود را.

با که گفت, آن است که هنوز یک برنده اپیلاتور. این Smartlight برجسته هر در راه خود را, من epilated از دوش بدون flinching و من تا به حال به بیش از یک پچ از پوست دو بار.

خرید در حال حاضر

5. Magnitone لندن PluckIt سفر اپیلاتور

£24.50, Lookfantastic

Tخود را ریشه دار کردن رایگان کوتاه اپیلاتور باور نکردنی است ارزش برای پول است.

Tهاف آن کمتر tweezing دیسک از آن گران تر از رقبای (32 در مقابل به طور متوسط 42), چرخش آنها بیش از 30 بار دوم و انتخاب کنید تا مقدار زیادی از مو ، هر دیسک نیز تحت درمان با Biomaster ضد باکتری حفاظت برای کمک به جلوگیری از التهاب و عفونت است.

جیب به اندازه PluckIt دستگاه به سادگی دارای دو تنظیمات سرعت و دو SuperGlide سر (به طور منظم و دقیق) برای استفاده در پاها و زیر بغل و خط بیکینی.

هر چند من ترجیح می دهم بیشتر دستگاه قدرتمند به صورت کامل-بدن اپیلاسیون این USB-charable اپیلاتور دارای ابزار سفر روی آن نوشته شده است.

در دسترس در هر دو نوزاد آبی و صورتی.

خرید در حال حاضر

6. Remington شارژی مرطوب و خشک EP7035 اپیلاتور

£29.99 آمازون

Remington را اپیلاتور شارژی است در تاریخ همتراز با چند فوق – با چند niggles.

این جمعیت مورد علاقه اپیلاتور غیر قابل انکار است خوب است. آن نور قوی است آن موچین دقیق و اضافی – که شامل متراکم و لایه بردار سر و پدیکور پیوست موثر و مفید است.

مسئله من این است که سر و صدا بود که با صدای بلند به اندازه کافی به نشانه “شما نظافت گربه دوباره ؟” فریاد از شریک زندگی در یک اتاق دیگر.

البته هیچ اپیلاتور ساکت است و فراتر از سر و صدا EP7035 می کند دقیقا همان چیزی است آن را در جعبه می گوید. هفت-در-یکی حتی می آید با یک تسکین دهنده آلوئه ورا-لود, ماساژ, کلاه, که می شود به کار تحت اللفظی دوم مو برداشته شده است که من دوست داشتم.

بuy در حال حاضر

اپیلاتور مشاوره از پرستار جیمی

به عنوان ملکه زنبور glitterati چهره, مراقبت از پوست, متخصص جیمی Sherrill (یا پرستار جیمی) کار کرده با امثال Kardashians روبی رز و جسیکا آلبا – نه تنها به خود افراد مشهور, پوست دوربین-آماده اما به اطمینان حاصل شود آن را به عنوان سالم به عنوان امکان پذیر است.

وقتی که می آید به نگه داشتن پوست سالم پس از در خانه اپیلاسیون جیمی توصیه می کند:

  • چرا که شما برداشت مو از ریشه آن محافظت از هر epilated مناطق از نور مستقيم آفتاب قرار گرفتن در معرض برای حدود دو هفته است. اگر در خارج از, مطمئن شوید که به استفاده از یک sunblock.
  • پاک کردن با یک پاک کننده ملایم.
  • انتخاب یک مرطوب کننده طراحی شده برای پوست های حساس (نگه داشتن منطقه مرطوب را کاهش خشک بدون ایجاد احساس سوزش بیشتر نیز ساخت آن را آسان تر برای لامپ epilated مو برای پیدا کردن راه خود را آسان تر است).
  • اگر شما در بین اپیلاسیون جلسات صبر کنید حدود یک هفته و نه فشار بیش از حد سخت است. در تمام حذف مو شیوه های آن را وسوسه انگیز برای بیماران مبتلا به “سعی کنید به حفاری های مرده مو با تیغ” – لطفا مقاومت در برابر این وسوسه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im