بهترین ماسک صورت برای خاصیت مرطوب کنندگی, هیدرات و پاک – و چگونه خود را در خانه

برای همه شایستگی آن فقیر ماسک صورت سیلی می شود با این برچسب که تنها مناسب برای کسانی که با بارهای از زمان در دست خود lounging در مورد کرکی سفید bathrobes. این فقط یک لوکس نیست ؟

اگر یک چیز وجود دارد من در یک ماموریت به شما بگویم این است که این ماسک صورت باید بخشی از خود هفتگی رژیم زیبایی. بله, آن را از pampering به دروغ و استراحت در حالی که یک ماسک کار می کند سحر و جادو خود را اما پیدا کردن واقعا خوب و پوست شما را نگاه تن بهتر برای قدرتمند خود را با جذب مواد تشکیل دهنده. آن را نیز اجازه می دهد تا برای چند لحظه از خود مراقبت و آرام که همه ما می تواند احتمالا سود از در حال حاضر.

برای سال های من رفتن به شده است رز سیاه پوست توسط Sisley است که فراتر از درخشان در بیدار شدن از خواب پوست و ساخت آن را به نگاه تازه و نرم و صاف و سالم (و نگه داشتن آن است که راه را برای روز). در £99 آن را بسیار گران بله – اما یک بار در هفته یکشنبه شب slathering به معنی آن طول می کشد و می کشد.

همچنین, آن را کثیف نیست: فقط درخواست برای تازه پاکسازی پوست قبل از خواب و سپس ترک آن را یک شبه. خوشمزه مواد جذب در پنج دقیقه, بنابراین شما لازم نیست به نگرانی در مورد هر greasiness. و تازه روشن پوست شما با صبح روز بعد بهترین شروع به روز من می توانم از فکر می کنم.

یکی از مورد علاقه من داروخانه فرانسوی مارک Vichy سه معدنی ماسک که مقابله با پوست های مختلف و نگرانی است. دو تب و تاب بودن پوست ماسک من است انتخاب کنید: درخواست آن را برای پنج دقیقه و آلفا-هیدروکسی اسید حذف مرده پوست بهتر از هر ریگ و لایه بردار پوست.

نیز وجود دارد برطرف عمليات حرارتي مواد معدنی ماسک به علاوه یک ماسک خاک رس برای متراکم کردن پوست است. در 15 پوند پاپ آنها خوب است به استفاده از هر زمان که پوست نیاز به یک بیت از خیاط ساخته شده TLC.

من نیز محبت سریع صبح ماسک توسط مارکس و اسپنسر که بسته بندی شده است پر از فعال ویتامین C برای فقط £12. این واقعا قابل توجه: درخواست آن را بر روی در صبح اگر پوست شما به دنبال یک کمی بدون زرق و برق و یا کسل کننده است.

و یا شما می تواند یک گام بیشتر و ماسک خود را به خصوص در حالی که در خانه است.

چگونه به یک ماسک صورت در خانه

این پیراهن جدید ابیگیل جیمز نشان می دهد مخلوط کردن یک قاشق غذاخوری ماست طبیعی (که حاوی لاکتیک اسید برای لایه برداری ملایم پوست) یک قاشق غذاخوری عسل و یک نم فرنی جو. این یک برنده مخلوط است که کمک می کند پوست را آبرسانی و نرم.

خود من شربت خانه کمد دستور خود را به خوبی آشنایی به یک خانه روشن کننده, ماسک صورت: در یک پایه از دو قاشق غذاخوری ماست طبیعی مخلوط یک قاشق غذاخوری آرد نخود را با یک قاشق چای خوری زردچوبه. نه تنها زردچوبه به طور طبیعی ضد باکتری آن را نیز کمک می کند تا برای روشن کردن و نرم کردن پوست است.

  • بیشتر بخوانید: چگونه به خودتان پدیکور در خانه

بهترین ماسک صورت برای سال 2020

1. شاگرد Super Glow

شاگرد فوق العاده براق ماسک صورت روغن £45

دوست داشتنی طبیعی ارائه این ماسک عالی برای پوست های حساس. بیش از اندازه در 10 دقیقه و شستشو با حوله داغ گنجانده شده است.

2. ویشی دو تب و تاب بودن

ویشی دو تب و تاب بودن پوست, ماسک, £15

نهایی و لایه بردار پوست, این کمک می کند تا به سلوق دور سلول های مرده پوست و جوانی از سر گرفتن پوست خسته.

  • ادامه مطلب: بهترین در خانه رنگ مو

3. مارکس و اسپنسر فرمول تب و تاب بودن

مارکس و اسپنسر فرمول درخشش سریع صبح ماسک £12

رضایت کرم است که کمک می کند تا به اصلاح روشن و تعادل رنگ – همه در کمتر از 10 دقیقه است.

4. تازه ویتامین شهد

تازه ویتامین شهد طراوت و چالاکی تقویت, ماسک صورت £21

با بسیار قوی تمرکز ویتامین C این افزایش پوست خسته و در یک تب و تاب بودن.

5. Sisley رز سیاه

Sisley رز سیاه پوست, £99

زیاده و بسیار موثر: همه چیز مدرن روز حق بیمه محصول نیاز به.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de