بهترین گل تحویل شرکت های آنلاین (و ترفندهای خود را به نگه داشتن شکوفه های تازه)

به عنوان شما را بر روی Facebook, اطلاع رسانی قلب خود را گرم شما به عنوان خوانده شده: “این لورا امروز تولد. اجازه دهید او را می دانم که شما در حال فکر کردن در مورد او!” آن را تضعیف کرده تا ذهن خود را که امروز تولد بهترین دوست خود را.

یا شاید شما در چک کردن تقویم و شما متوجه است که همسر خود را می گذراند در “سالگرد!” برای شب بعدی. محض وحشت در مجموعه به عنوان شما متوجه شما نیاز به در حال حاضر در اسرع وقت – که او را در واقع می خواهم (به سال گذشته پشمالو روسری).

هنگامی که شما قادر به سر پایین به بالا خیابان برای پیدا کردن یک هدیه خوب وجود دارد تنها یک چیز را فراموش: خرید گل آنلاین. با چند کلیک در کامپیوتر محل کار خود را دوست شما و یا عزیزان می توانید یک دسته گل زیبا به خود را درب تحویل.

حرکت نزولی تنها به رشد تحویل گل آنلاین روند است که در حال حاضر وجود دارد بسیاری از سایت ها را انتخاب کنید. آیا شما می خواهید یک دسته گل کلاسیک (رز و لیلی دسته کوچک موسیقی جاز) و یا چیزی کمی بیشتر در خارج وجود دارد? آنها باید دست تحویل و یا ارسال در یک جعبه از طریق نامه? چقدر باید به شما صرف ؟

با بسیاری از عوامل در نظر ما انجام داده اند همه فکر کردن برای شما. ما ارزیابی ارائه شده از برخی از بزرگترین بازیکنان در گل تحویل بازار و اگر چه ما تست شده روی دسته خود ما وزن تا سایت های انتخاب قیمت و زمان تحویل. زیر نظر ما بهترین خدمات تحویل گل در انگلستان رتبه در قیمت سفارش.

1. بعدی

میانگین قیمت: £20-25

دسته گل lillies و گل سرخ از آینده

چرا ما آنها را مانند: گل زیبا که نمی هزینه زمین آنها رشد کرده و در

در سراسر سایت های بررسی, ‘ارزش’ به نظر می رسد شعار با را خدمات تحویل گل – است که تعجب آور با توجه به این که بسیاری از آنها 44 دسته هستند بین £20 و 30 پوند. برای این قیمت شما می توانید بین 10 و 25 ناشی از ترکیبی از گل آمده است که از هر دو بریتانیا و خارج از کشور.

سایت آسان برای استفاده است با منوهای کشویی است که به شما کمک کند پیدا کردن بهترین دسته گل برای مناسبت و بودجه. رایگان روز بعد تحویل در دسترس است در سراسر انگلستان و آنها حتی تحویل در تعطیلات آخر هفته. وجود دارد 11 نامه گزینه های بیش از حد گیرنده لازم نیست به آنها را دریافت. همه در همه استرس گل-سفارش تجربه.

سفارش

  • بیشتر بخوانید: چگونه به جشن تولد در مستند

2. خوشه

میانگین قیمت: £20-30

خوشه’ Secret Garden دسته گل

چرا ما آنها را مانند: ساده طرح های کلاسیک در یک قیمت معقول

خانواده کسب و کار خوشه فروخته اند و بیش از هفت میلیون نفر دسته از آنها افتتاح شد و در سال 1989. و از نگاه کردن به وب سایت خود را و آن را آسان ببینید که چرا.

بسیاری از این دسته شامل سعی و آزمایش ترکیبی از ساقه – چه می شود که پروانه سعادت (رنگارنگ carnations و freesias) توت شکوفه (اسپری carnations و alstroemeria) و یا گرد و غبار پری (لاله freesias و موم گل). این در سطح بین المللی رشد ناشی حمل هفت روز طراوت تضمین و اگر چه آنها ممکن است اصلی ترین دسته یک دلیل وجود دارد از جمله کلاسیک دروغ ایستاده آزمون زمان.

بسیار شبیه گل خود در این سایت ساده است و آسان به حرکت با موارد نوع گل و رنگ آسان برای فیلتر در جستجوی خود را. وجود یک سیستم زنده چت, بنابراین شما می توانید پیام یک عضو از تیم خود را با هر گونه نمایش داده شد و آنها را پاسخ تقریبا بلافاصله (من فقط منتظر 20 ثانیه). رایگان روز بعد تحویل در سراسر کشور در دسترس است, با گزینه ای را برای ارتقاء به یک سرویس پیک. گل های تحویل داده شده توسط یک پیک باید امضا برای آن خواهد شد به یک دفتر پست محلی اگر هیچ کس در خانه است.

قیمت در سراسر سایت ها مناسب با هزینه بین £20 و 30 پوند و ارزان ترین دسته گل (12 carnations) هزینه فقط £14.99. شایان ذکر است که بسیاری از این دسته شامل نمی شود به عنوان ساقه به عنوان بسیاری از سایت های مانند بلوم و وحشی. اما اگر شما به دنبال یک هدیه ای برای یک دور دوست و یا فامیل این سایت ممکن است مقرون به صرفه ترین.

سفارش

  • ادامه مطلب: بهترین مهد کودک آنلاین

3. بلوم و وحشی

میانگین قیمت: £25-35

بلوم و وحشی به هارپر دسته گل از نامه گل

چرا ما آنها را دوست دارم: گل با تحویل شخصیت خود را از طریق نامه

گل سرخ با هر نام دیگر ممکن است بوی به عنوان شیرین اما بلوم و وحشی را به نام دسته یک جذابیت فوق العاده. این که آیا شما انتخاب کردن برای Evie (غروب آفتاب الهام گرفته از ترکیب freesias, snapdragons, alstroemeria و شاخ و برگ) ، هارپر (بیشتر رام مخلوطی از صورتی گل رز, alstroemeria و snapdragons) و یا هر گونه دیگر به نام دسته گل هر اسپری خود را ‘شخصیت’.

گل خود را انتخاب نیست که جدا بلوم و وحشی از رقابت است. همه آنها 30 منحصر به فرد دسته گل های تحویل داده شده از طریق یک نامه خدمات – که در آن نگهداری می شوند در هوادهی جعبه و تحویل از طریق گیرنده را به درب جلو. این به این معنی گل ها تحویل داده می شود در حالی که دوستان خود و یا عزیزان در کار است. این نامه خدمات معنا گیرنده به ترتیب دسته گل خود را.

در حالی که برخی از ساقه ها منابع از انگلستان و فرانسه زمانی که آنها در فصل (به خصوص peonies gladioli و آفتابگردان), شکوفه & Wild عمدتا واردات گل های خود را از کنیا. این ممکن است قرار دادن اگر شما آگاه هستند از رد پای کربن خود را, اما آن است که ارزش به خاطر سپردن است که اکثر گل تحویل شرکت های منبع خود را ناشی از خارج از کشور.

بلوم و وحشی ارائه رایگان trackable روز بعد تحویل, اگر چه شما می توانید پرداخت £6 برای یک سرویس پیک یا 10 پوند برای یک صبح اسلات. اگر گل ها نیست تازه پس از ورود شما می توانید با ارسال یک عکس به این شرکت و دریافت یک دسته جدید یا بازپرداخت. در کل آنها ارائه ارزش خوبی برای پول – برای £26 شما می توانید خرید یک استاندارد دسته گل از 21 ساقه در حالی که آن می تواند هزینه £43 برای فقط 14 ساقه در Interflora.

سفارش

4. Appleyard لندن

میانگین قیمت: £22-60

Appleyard لندن الماس سیاه و سفید دسته گل

چرا ما مثل آنها: آنها کوچکتر کسب و کار با توجه به جزئیات

دیدار با متخصصان خدمات تحویل خدمات گل جهان. بسیار شبیه به داشتن یک بوتیک گل در آستان Appleyard لندن ارائه دست گل در سراسر انگلستان و در نظر ما آنها برخی از بهترین دسته گل های اطراف.

تیم خود را از کارشناس گل با دقت انتخاب گل از انگلیسی و Fairtrade کنیا مزارع قرار دادن دوباره به جوامع با آنها کار می کنند و با استفاده از بازیافت کاغذ و مقوا در بسته بندی خود را برای به حداقل رساندن ضایعات.

شما همچنین می توانید هدیه یا خرید یک گل اشتراک برای عنوان کمی به عنوان £22 یک ماه است که مقرون به صرفه با توجه به هر سال دسته گل تشکیل شده است این فصل را بسیار بهترین شکوفه. مناسبت های ویژه ترتیبات نیز در دسترس است که دستی برای هدیه آخرین لحظه و لندن حتی می توانید در همان روز تحویل در صورتی که سفارش توسط 4 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه.

سفارش

5. Interflora

میانگین قیمت: £30-40

Interflora کشور باغ گل

چرا ما مثل آنها: سریع و آسان تحویل در یک انتخاب عظیمی از گل

هیچ لیستی از خدمات تحویل گل خواهد بود کامل بدون Interflora – این امر می تواند رتبه بندی سایت های رسانه های اجتماعی و از دست رفته Facebook.

Interflora است که شناخته شده ترین گل تحویل شرکت و شبکه خود را از 1200 گل به معنی آنها می تواند ارائه گل به سرعت در سراسر انگلستان و در سطح بین المللی به 146 کشور ، روز بعد همان روز و حتی سه ساعته تحویل در دسترس هستند در یک طیف وسیعی از دسته و همه آنها تحویل داده شده توسط دست.

به عنوان یک شرکت بین المللی Interflora انواع ساقه های در اختیار خود را – با alstroemeria ، carnations نیلوفر و لاله و گل رز محبوب ترین. وجود دارد در واقع چشمگیر 121 گل ترتیبات موجود برای سفارش منابع از انگلستان و در سطح بین المللی همه با یک هفت روز طراوت تضمین کند. شما ممکن است در ابتدا احساس ضعف انتخاب اما این سایت است که آسان برای استفاده و اجازه می دهد تا شما را به فیلتر کردن جستجوی خود را برای پیدا کردن گل برای مناسبت.

شایان ذکر است که Interflora خدمات ممکن است سازگار است. در سراسر سایت های بررسی از جمله Trustpilot و Mumsnet مشتریان شکایت کرده اند که گل وارد آسیب دیده در اواخر و یا به آدرس اشتباه. گفت که برخی خود را وارد گل به دنبال مرده اگر چه دیگران ستایش گل برای ‘تصویر کامل. به عنوان شرکت با استفاده از بسیاری از انواع مختلف گل, آن ممکن است سخت به نگه داشتن کیفیت سازگار برای همه از این دسته.

متوسط هزینه یک Interflora دسته گل است که در £30-40 براکت اما قیمت ها را به £380. برخی از مشتریان در نقد و بررسی سایت های مانند Trustpilot شکایت کرده اند که این ارزش برای پول, اما من می خواهم که به استدلال می کنند که سهولت استفاده از سایت و همچنین انتخاب گل توضیح می دهد که چرا Interflora است گل تحویل رهبر بازار است.

سفارش

6. Flowerbx

میانگین قیمت: £40-50

Flowerbx اسطوخودوس بوسه نفس کودک دسته گل

چرا ما مثل آنها غیر معمول تک نوع گل که بزرگ mantelpieces

چیزی است که وجود دارد در سادگی یک دسته گل. که تخصص Flowerbx که در آن شما می توانید انتخاب کنید یک گل را انتخاب کنید و یک رنگ را انتخاب کنید و سپس تعداد ساقه. امری عادی ساقه (لاله و گل) در دسترس هستند اما این گل غیر معمول تحت الشعاع قرار دادن آنها – به خصوص به نفس در کودک و Astilbe که را چشم نواز mantelpieces. گل همیشه در فصل اما معمولا وارداتی از خارج از کشور – به ویژه از هلند. قیمت دسته متفاوت است اما بسیاری از آنها بین £30 و 50 پوند است که ممکن است به نظر می رسد شیب دار می کند اما اغلب شامل 25 سرچشمه می گیرد.

سایت شما کمک می کند تا فیلتر جستجوی خود را با آن دستی بخش تم (کلاسیک بی انتها و تاریک و منحط گل های معطر و…) و سفارش سریع و آسان است. ملی روز بعد تحویل در دسترس است برای بسیاری از گل اگر چه برخی فقط تحویل در لندن است. بهترین از همه, گل های تحویل داده شده در یخچال وانت به اطمینان حاصل شود آنها تازه ماندن در حمل و نقل. اگر آنها آسیب دیده وارد, اما, شما واجد شرایط برای بازپرداخت.

سفارش

7. فضل & Thorn

میانگین قیمت: £55-70

فضل & Thorn را Hackney قرمز دسته گل

چرا ما مثل آنها: Wild-به دنبال و دمدمی ترتیبات

عدم تقارن و شاخ و برگ هستند و به وفور در فضل & Thorn دسته. گل به نظر می رسد نشت از هر گلدان به آنها وحشی و خشن نگاه کنید. نکات برجسته از 17-قوی مجموعه شامل ترکیب التقاطی از گل های فصلی در Mama نمی افزایش هیچ احمق و پیچ و تاب و سرگرم کننده در گل رز قرمز دسته گل با Hackney قرمز که سرشار از گل رز, شقایقهای, آلاله, astrantia, greenbell و سرخس مارچوبه: یک مخلوط عجیب و غریب از ساقه است که باید کار کند و در عین حال آن را ندارد.

چنین نبوغ خود را در یک قیمت می آید ، ارزان ترین دسته هستند £45 و یکی از گران ترین £250. اما دسته’ طرح های منحصر به فرد قطعا می تواند هرگز دیده می شود در قفسه های سوپر مارکت – آنها منحصر به فرد هستند و منحط که شاید توجیه قیمت خود را. ساقه ها می آیند عمدتا از هلند اما برخی از در حال رشد در کنت – به خصوص طولانی مدت خشک شده و دسته گل.

این وب سایت به عنوان کاربر پسند که برخی از دیگران است. هیچ نوار منو یا زیر مجموعه ها برای فیلتر کردن گل با قیمت و یا مناسبت. فضل & Thorn را برای این کمبود با این حال با سراسر کشور در همان روز و روز بعد تحویل خدمات و منحصر به فرد خود ترتیبات گل.

سفارش

8. JamJar گل

قیمت شروع در £50

مشاهده این پست در Instagram

بهار در یک Kilner جار پرواز کردن درب دیروز برای ولنتاین 💕

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط JamJar گل (@jamjar_flowers) در

چرا ما مثل آنها: قرار دادی گل با Instagram دوستدار زیبایی

اگر شما مطمئن نیستید آنچه شما دنبال آن هستید و تغذیه با پیمایش از طریق صفحات دسته JamJars گل است برای شما. به جای انتخاب یک دسته گل شما انتخاب کنید یک شیشه اندازه (چه می شود که یک شیشه مربا, ترشی, jar, Kilner شیشه های غول پیکر شیشه یا حتی مینای دندان سطل) و سپس کوچک گلفروش تیم در JamJar گل ایجاد یک دسته گل منحصر به فرد منحصرا با استفاده از گل های فصلی می فرستد و آن را در شیشه. نیازی به گفتن نیست, این رمان مفهوم بسیار Instagrammable.

به عنوان با اکثر Instagram-دوستانه مفاهیم این خدمات بسیار گران قیمت است. ارزان ترین دسته گل (یکی می آید که در یک شیشه مربای) هزینه £50 و گران قیمت ترین (یکی که پر مینای دندان سطل) شما را به مجموعه ای £200. آن را نمی ممکن است مقرون به صرفه ترین راه برای به طور منظم خرید گل, اما طراحی منحصر به فرد آن باعث می شود آن را ایده آل برای مناسبت های خاص.

همه گل از منابع جدید Covent Garden بازار و گل معمولا انتخاب آن رشد کرده در هلند اگر چه آنها سعی کنید به انتخاب کردن برای رشد ساقه در تابستان.

سفارش یک دسته گل است که به عنوان ساده به عنوان پر کردن یک فرم اما منظور از اين قرار رک و بی پرده به عنوان تیم نیاز به بررسی آنها می تواند ارائه به انتخاب آدرس قبل از درخواست برای پرداخت از طریق ایمیل. متاسفانه به این شرکت هنوز در حال رشد آنها تنها به ارائه لندن, آدرس. اگر هیچ کس در منزل پس از تحویل حاضر خواهد شد در سمت چپ با یک همسایه.

سفارش

9. Jamie white

میانگین قیمت: £80

Jamie white’ Mitford دسته گل

چرا ما مثل آنها: ظریف دسته از معتبر تجاری

با قیمت شروع در £65 و بیشتر در اطراف £85 علامت این است که این سایت برای شما پسر عموی دور را در حال تولد است. قیمت ممکن است تند اما به دلیل جلا مقدمات ایجاد شده توسط jamie white – شرکت پشت گل زرق و برق دار نمایش در Claridges های برکلی و کننوقت. به عبارت دیگر: آنها تضمین شده برای تحت تاثیر قرار دادن.

در حالی که jamie white تحویل کمتر از 10 دسته سراسر انگلستان (البته بیشتر در لندن) در انواع رنگ های در دسترس بدان معنی است که شما را پیدا خواهد کرد حداقل یک گل برای هر مناسبت. اگر شما نمی توانید یک دسته گل که برای شما مناسب است, اما یک گل می تواند به ایجاد یک قرار دادی دسته گل خود را با استفاده از گل های فصلی از هلند. همه گل می رسند توسط روز بعد به استثنای روزهای یکشنبه و دوشنبه. در حالی که لندن postcodes باید تحویل رایگان دیگر postcodes هزینه £20 برای روز بعد تحویل. بسته به بودجه خود این حق بیمه خدمات ممکن است کمی بیش از حد حق بیمه.

سفارش

10. Moonpig

میانگین قیمت: £22-£40

Moonpig توت فرنگی زمینه دسته گل

چرا ما مثل آنها: Moonpig است یک توقف فروشگاه برای هدیه procrastinators

در حالی که Moonpig – بله یکی کردن dot-com صدای جرنگ جرنگ – ممکن است شناخته شده برای آن خدمات تحویل گل آن شکوفه نا امید نیست.

انتخاب است که کمی کوچکتر از فوق, گل, اما شما هنوز هم می توانید خرید دسته گل پر از لاله و گل رز و گل peonies و رنگ گل داودی. حتی چند تخصص, گل, مجموعه هدیه, catered به جین, دوستداران, دوستداران شکلات ،

روز بعد تحویل در دسترس است برای هزینه های کوچک از £3.99 اما Moonpig بهترین جوشیدن است گزینه ای به منظور سفارشی کارت های غذایی و نوشیدنی و هدایای دیگر در یک فروشگاه. عمده موارد مانند روز مادر و , آنها اغلب در پرتاب گیفت کارت با خرید یک دسته گل یا گیاه.

سفارش

چگونه می تواند شما را از گل آخرین دیگر در خانه ؟

تغییر آب هر چند روز داده شده است اما وجود دارد و برخی کمتر آشکار کلاهبرداری به نگه داشتن دسته گل تازه برای دیگر.

“گلدان را واقعا فوق العاده مهم” توضیح می دهد که سوفی پاول مدیر دوره در jamie white گل مدرسه. “پلاستیکی و فلزی – کسانی که مواد خاصی تولید باکتری ها بسیار سریعتر از یک گلدان شیشه ای تا شاید سرمایه گذاری در یک واقعا خوب گلدان شیشه ای.”

اگر شما با استفاده از پلاستیک یا فلز گلدان پاول توصیه می کند تغییر آب هر روز – در غیر این صورت آن را تغییر دهید هر چند روز. شما اغلب می توانید بگویید هنگامی که آب به نیازهای در حال تغییر به دلیل آن را به باران.

در هنگام پر کردن گلدان را شما باید با استفاده از آب سرد پاول می گوید: به دلیل این است که “مانند کند کردن روند پیری”. آب گرم و همچنین گرم محیط مانند پنجره تشویق گل به شکوفه های قبلی که بدان معنی است که آنها را کوتاه تر طول عمر است.

پیرایش ساقه های شما هر چند روز می تواند کمک به شما گل دیگر زندگی می کنند بیش از حد. “اغلب زمانی که آنها در حال مکیدن تا آب آنها می شود مکیدن تا هر gloop که در آب به طوری که اغلب می تواند بلوک انتهای ساقه – به طوری که قطع کردن. آن را بزرگ مانند مرده-عنوان خود را مو به خلاص شدن از هر گونه تقسیم به پایان می رسد.” او توصیه می کند مصرف 1 سانتی متر کاهش در هر زمان.

چه مدت باید یک دسته گل از گل گذشته است ؟

با کیفیت خوب, دسته گل, از, تازه, گل های فصلی باید پنج روز گذشته پاول توصیه می کند.

این متفاوت خواهد بود بسته به ساقه. “اگر شما خریداری کرده اید چیزی که کمی نرم تر – بیشتر شبیه به گل های وحشی کمی چیزهای ظریف – آنها ممکن است به عنوان طولانی مدت به دلیل زیستگاه طبیعی خود است که در سایه محیط زیست – در یک پارک و یا چیزی شبیه به آن.”

چرا باید به شما خرید فصلی گل ؟

بیشترین گل تحویل سایت به رخ کشیدن که آنها تنها با استفاده از گل های فصلی اما چرا این مهم است ؟ “اگر آنها در خارج از فصل, آنها اغلب بسیار کوچک در مقایسه با آنچه اندازه طبیعی خود را خواهد بود” پاول توضیح می دهد. “بنابراین اگر شما انتظار برخی واقعا زیبا peonies از فصل شما می توانید کوچک گلوله.”

به نظر می رسد می توان فریب در گل تحویل سایت های او می افزاید. “بسیاری از عکس های گرفته شده خواهد بود برای لوکس ترین اندازه آن خواهد بود که بزرگترین اندازه – پس همیشه دقت بررسی کنید چه اندازه است که در تصویر نشان داده شده زیرا در غیر این صورت شما ممکن است فکر می کنم شما در حال گرفتن 100 گل رز قرمز که در واقع شما می ده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de