بهترین بازی تاج و تخت قسمت تمام وقت – تمام 73 رتبه از بدترین به بهترین

تلگراف | No comments

چه بهتر از راه برای تحمل کردن وقت خود را به پست-مستند آزادی از درو راه خود را از طریق کاملا احتمالا بهترین تلویزیون نشان می دهد وجود دارد تا کنون بود ؟

به عنوان اشتها whetter بلکه دلتنگ ربط پایین byways – به سمت چپ خود را تر و تازه-ذبح farmboys به حق خود را سوزاندن Dothraki khals – در اینجا این است که ما شمارش معکوس تمام قسمت 73 رتبه از بدترین به بهترین.

73. آهن تاج و تخت (فصل هشت قسمت شش)

برای بسیاری از طرفداران این فصل و سری آخر را در بزرگترین ضد بازی تاج و تخت’ تاریخچه. به نحوی آهن تاج و تخت موفق به تواند عنوان کند آن را به عنوان طولانی و مانور در آن امیدوار کننده ترین لحظات. Dany به قتل رسید توسط عاشق او/برادرزاده (و در عین حال به نحوی او جان سالم به در Drogon آهن-ذوب واکنش) گفت: برادرزاده آیا هیچ با خود ادعای تاج و تخت اما خود را ارسال برای زندگی بیهوده زندگی با شب دیده بان سبوس (سبوس!) پادشاه شد از شش پادشاهی و به مراتب بیشتر است. آه.

72. Unbowed, Unbent, Unbroken (فصل پنج قسمت شش)

رمزی را تجاوز به Sansa – با Theon مجبور به تماشای – می شود فورا بدنام و همه حساب باعث تجدید نظر توسط Game of Thrones showrunners David Benioff و DB ویس در مورد استفاده از خشونت جنسی به عنوان طرح دستگاه. این طوفان ممکن است فوت کرده اند اما دنباله ای باقی می ماند و تکان دهنده برای همه به دلایل نادرست با حمله به Sansa قاب به عنوان Theon مصیبت را به عنوان مقدار به عنوان او.

سوفی ترنر در سمت چپ به عنوان Sansa Stark و Iwan Rheon به عنوان رمزی بولتون

اعتبار:
HBO

تاسف انگیز است که Benioff و وایس تا به حال برای رفتن وجود دارد; تبادل پاکستان بین رمزی و Sansa در Godswood مدت کوتاهی قبل است که در میان زیباترین شات های بازی تاج و تخت توالی و به نظر می رسد مانند چیزی از یک تاریک داستان پری. در جای دیگر, Jaime و Bronn ماجراهای در Dorne در حال بد و یا شاید بسیار خوب Xena: Warrior Princes ساختگی به عنوان شن و ماسه مار مقابله با آنها را در آب باغ از Sunspear به دنبال مانند یک کرک-تیم ملی cos-بازیکنان است. در این قسمت عنوان شعار House Martell – اما خانم Olenna خواهد بود مبهوت در کشیده شدن به این ظروف سرباز یا مسافر.

71. شکن های زنجیره ای (فصل چهار قسمت سه)

زمان عروسی سیاه نورد در اطراف Benioff و ویس باید پیش اخطار در مورد استفاده از تجاوز به عنوان یک طرح دستگاه. آنها در حال حاضر می خواهم “رفته وجود دارد” در فصل چهار با جیمی ظاهر می شود به زور خود را بر Cersei در حضور پسر خود را Joffrey, جسد.

دنباله قاب به عنوان رضایت طرفین در جورج RR مارتین رمان. اما بازی تاج و تخت به نظر می رسد دوسوگرا به عنوان ما چگونه باید تفسیر آن است. مدیر Alex Graves بعد گفت که برخورد رضایت طرفین بود. اما در HBO را در داخل قسمت featurette, Benioff اظهار داشت: “او گفت نه و او خود را مجبور در او. واقعا ناراحت کننده صحنه و روی حیله و تزویر صحنه به شلیک کنید.”

شکن های زنجیره ای نیز به ما معرفی به یکی از flimsiest از شخصیت های جدید crated توسط Benioff و ویس – کینه توز ragamuffin Olly خواهد شد که بعد از شلیک فقیر Ygritte با فلش و (کاملا encore این) چاقو Jon Snow. در Essos, Daenerys طولانی و بسیار دلتنگ فتح Meereen plods تا کنون به بعد. مشکل و کسل کننده – چه clunker بود.

70. شاهزاده Winterfell (فصل دو قسمت هشت)

نهایی بازی تاج و تخت حفره یا سوراخ. Stannis به ناوگان تحمل پایین در king’s Landing و Tyrion در حال آماده سازی خود دفاع. در ضمن در Winterfell, Theon در تلاش برای نگه داشتن کنترل از قلعه خود را با خواهر یارا پیشنهاد خود را حرکت بزرگ از حمله به خانه دوران کودکی خود را که به هیچ عنوان آن را از هیچ استراتژیک استفاده از آهن نشینان. و Ygritte و Jon Snow ادامه آهسته سوختن شیفتگی (Ygritte موجب صرفه جویی جان از اعدام در دست پروردگار استخوان). این قسمت نیست و کاملا پرش Stark — آن را کاملا قابل بازی تاج و تخت. اما روشن است که واقعا چیزهای هیجان انگیز است که برگزار می شود. توسط هفت, شما فقط می خواهید آنها می خواهم با آن.

69. Mhysa (فصل سوم قسمت 10)

“سفید ناجی” روایت از Daenerys’ آزادی/فتح Meereen برانگیخت بسیار نامساعد نظر و فقط به نظر می رسد کمی naff با نگاهی به گذشته نیز این نقطه که در آن dawns در بسیاری از بینندگان که Daenerys رفتن به گرفتار در Meereen برای آینده قابل پیش بینی. هنوز هم وجود دارد لحظات را مزه مزه کنیم – هر چند “مزه” شاید واقعا به این کلمه. Arya باید تحمل نزد فری سربازان راهپیمایی خود را برادر مرده Robb شماری و با dire wolf سر دوخته شده است. و در حال حاضر شده است پینگ توسط کوپید, Jon نشان می دهد در حال حاضر به ضرب گلوله توسط سه نفر از Ygritte را به عنوان خود را در رابطه خود می رسد مرحله سخت و او همچنان پرواز خود را از Wildlings و بازگشت به قلعه سیاه و سفید.

68. Oathkeeper (فصل چهار قسمت چهار)

شب تماشای مرتدان قطع دنباله خونین طریق Craster را نگه دارید و دوباره بیننده مورد نیاز است برای اندیشیدن به همین دلیل در اواسط دوره بازی تاج و تخت است بنابراین با وسواس interweaving جنسی و خشونت است. در همین حال Cersei-Jaime تجاوز به عنف/تجاوز نمی در شکن از زنجیره ای است که به سرعت مورد فراموش – مطمئنا Cersei واکنش نشان می دهند در برخی از راه به جای اجازه می دهد رویدادهای صرفا شستن بیش از او ؟

Sansa در همین حال حملات تا اتحاد با Littlefinger – که با توجه به اینکه فصل چهار Sansa است یک راه طولانی از wide-eyed نوجوان به آنها ما را در ابتدا معرفی شده احساس می کند کمی غیر محتمل. مطمئنا او می توانید حق را از طریق او در حال حاضر ؟

Oathkeeper

اعتبار:
HBO

67. هدیه (فصل پنج قسمت هفت)

یک قسمت که وعده های بسیار و در عین حال honkingly underwhelming. Tyrion و Daenerys در نهایت دیدار در یک گرد و خاکی مبارزه گودال در Essos و Cersei تلاش برای دستکاری High Sparrow نتیجه معکوس. او خود را بی احتیاطی در معرض او به شرح زیر Margaery به سیاه چال است. آن را باید یکی از بزرگترین شوک های این فصل است. پس چگونه آن را که Cersei بزرگ, تحقیر, فرود با یک ضربه? به عنوان با دلتنگ Tyrion-Daenerys دیدار-زیبا – با یک جایزه Ser Jorah بازگشت و هنوز هم در تلاش برای برنده شدن در راه بازگشت به Khaleesi عواطف را – آن است که یک thumping ناامیدی. کردم و در نهایت پیشی مارتین رمان و کاوش در سرزمین های جدید است. چه شرم showrunners به نظر می رسد مطمئن نیستید که جهت را.

66. یک مرد بدون افتخار (فصل دو قسمت هفت)

Jon Snow معرفی به عشق بزرگ خود را (با عرض پوزش Daenerys همه ما می دانیم این درست باشد) و او در ابتدا…کمی آزار دهنده است. اوایل Ygritte همه چیز در مورد فلیپ طنز و laddette گفتگوی بورسی – با کمی نشان می دهد او غم انگیز عاشقانه با جان تبدیل خواهد شد یکی از رو ترین موثر بر قوس (و نهایی خواهد ببینید, Kit Harington and Rose Leslie چهارشنبه در زندگی واقعی). نیز وجود دارد یک فلش از تند و زننده Jaime – به یاد داشته باشید ؟ – به عنوان او جان خود را پسر عموی در یک (ناموفق) تلاش برای فرار از Starks. و در Essos کردم هنوز در تلاش به ما در مورد مراقبت از دسیسه در Qarth که در آن – آیا سعی کنید برای بیدار ماندن – سیزده در حال سرنگون و warlocks دست گرفتن قدرت و Xaro خیانت Daenerys.

65. این مرد شکسته (فصل شش قسمت هفت)

سگ تازی زندگی می کند! و او را حلق آویز کردن با Lovejoy. نه تنها بازی تاج و تخت شکستن قوانین خود را با آوردن یک شخصیت ما به سادگی منجر به این باور است که مرده است. اما آنها او کاری برای صلح جو واعظ بازی های برگزار شده توسط Ian McShane. اینترنت در این لحظه هنوز از وضعیتی وخیم از McShane را شرح بازی تاج و تخت به عنوان “t*** * * * و اژدها” – حصول اطمینان از حضور خود مشت سوراخ در دیوار چهارم و شما را از لحظه ای (Maesters در ارگ تشخیص داده اند این را به عنوان به عنوان “Sheeran اثر”). در Tks, آریا حفاظ توسط بچه سر راهی (لطفا دور بچه سر راهی) و در Riverlands Jaime است underwhelming ایستادگی کردن با Brynden “Blackfish” Tully به او تخمگذار محاصره. بعدی!

64. کتاب غریبه (فصل شش قسمت چهار)

سبوس را Wildling محافظ Osha است ضربه توسط رمزی. او خروج بسیار بیش از حد بازی گاه به گاه او با توجه به اهمیت در آینده نگه داشتن سه چشم کلاغ زنده در فصل گذشته. جان reunites با Sansa و Theon با یارا Greyjoy. و Daenerys او انتقام در برابر Khals با سوزاندن آنها را در معبد خود را و راه رفتن شد از طریق شعله های آتش. خیره کننده پایان دادن به متوسط قسمت.

Daenerys ظهور از شعله های آتش

اعتبار:
HBO

63. Eastwatch (فصل هفت قسمت پنج)

Gilly کشف راز Jon Snow را نسب در تاریک tome. در ضمن سام تا به حال به اندازه کافی از ارگ و آن fusty راه (بله که فکر باستان مرکز یادگیری خواهد بود قدیمی از مد افتاده).

تنش رشد بین Sansa و آریا در Winterfell. و Jon Snow دارای یک دیدار زیبا با مهم دیگر نر در Daenerys زندگی Drogon (بیایید یدکی فکر و نه برای آخرین بار برای فقیر Ser Jorah). نیز وجود دارد یک ناامید کننده قطعنامه به Jaime-سوخته-با-آتش cliffhanger آن را به عنوان تایید Bronn واقعا فقط او را از زیر آب است. بسیار هیجان انگیز است.

62. Valar Dohaeris (فصل سه قسمت یک)

یک نبرد بین سفید واکر و شب دیده بان حزب اعم شمال دیوار باید یک رو برجسته. اما احتمالا به دلیل محدودیت های بودجه عمل اتفاق می افتد خاموش شدن صفحه نمایش و بین فصل است. Tyrion broods در حالی که پدرش Tywin ادعا می کند در تمام شکوه و عظمت برای برنده شدن در نبرد بلک واتر. وجود دارد برخی از هیجان در Essos که در آن Daenerys ذخیره شده است از یک اقدام به ترور توسط Ser Barristan Selmy (با نام مستعار Ser Jorah 2.0). بنابراین هیئت مدیره است که برای آنچه بدیهی است که برای رفتن به یک سری پر جنب و جوش. اما به عنوان یک فصل برتر – وقتی در حال تبدیل شدن به بزرگترین چیزی که در تلویزیون – آن underwhelms بیش از آن برانگیخته.

61. Winterfell (فصل هشت قسمت یک)

برای همه تخریب و ترور بازی تاج و تخت مجموعه ما در طول یکی مانده به آخر فصل, فصل 8 برتر احساس کمی بیش از حد مانند شروع یک داستان جداگانه. برای طرفداران جان سخت وجود دارد یک دوز سنگین از خوش نوستالژی (Jon پیوست با آریا Gendry معاشقه با دوست داشتنی ما کمی بیچهره مرد Samwell گفتن بهترین همسر او در واقع وارث Iron Throne) اما کمی حرکت بین صحنه و کمی بیش از حد رام-کام اژدها سوار – نمی انتظارات برآورده. حداقل یارا ذخیره شد.

60. Oathbreaker (فصل شش قسمت سه)

Jon Snow را از مرده. اما پس از آن ما در حال حاضر می دانستم که این اتفاق قرار بود پس از Kit Harington تبدیل شده تا در ویمبلدون با او شب را به تماشای مدل موی دست نخورده است. این قسمت نیز از ویژگی های یکی از سبوس سبوس سه چشم کلاغ رویای دنباله به او چشمک می زند به یک جوان ند استارک نجات خواهر خود Lyanna از برج شادی. اما در یک ویرانگر ظاهری عمل کاهش پس از او شکست خورد ساختمان محافظ. بزرگ آشکار در مورد Jon Snow را نسب در حال رفتن به بیرون کشیده شده و برای حداکثر اثر (با وجود این که درست مثل خود قیامت ما در حال حاضر حدس زده است که در آن پیشرو).

59. The Wars To Come (فصل پنج قسمت یک)

اولین بازی تاج و تخت فلاش بک می بیند یک جوان Cersei دریافت سرد پیشگویی در مورد آینده اش کودکان از مگی قورباغه. در ضمن Tyrion می خزد از یک جعبه در Essos و Daenerys کشف او دارای یک مبارزه در دست او برای حفظ قدرت در Meereen (soo….چرا نکنید که Meereen و به Westeros?). مهمتر از همه Mance Rayder سوخته است توسط Stannis پس از امتناع از زانو خم. در کتاب Mance هنوز هم زندگی می کند (Stannis کبابی غاصب). آن را سخت به فکر می کنم نشان می دهد-دونده از دست رفته یک ترفند توسط توزیع با عالی Ciarán Hinds.

58. Valar Morghulis (فصل دو قسمت 10)

نزدیک ترین بازی تاج و تخت رسیده است که به احساس خوب و راحت. در یک چشم انداز در خانه ابدی, Daenerys reunites با Khal Drogo و کودک آنها تا به حال هرگز. Sansa dodges نهایی پولادی bolt زمانی که منتشر شد از نامزدی اش با Tyrion. فرار Harrenhal, Arya دارای یک سرنوشت ساز برخورد با ترجمه ثانیه’ghar که دعوت او را برای آموزش به عنوان یکی از مردان بیچهره در دور Tks. و سام یک برخورد نزدیک با یک واکر و گروه ترکان و مغولان ارواح که او را نادیده بگیرم و مارس به بعد. چشم انداز است که کمتر شاد برای Tyrion که استرلینگ کار جلوگیری از king’s Landing بودن خاک یکسان توسط Stannis است استفاده بیش از عنوان Tywin طول می کشد تمام اعتبار است.

57. قرمز زن (فصل شش قسمت یک)

قسمت اول از فصل شش و ما همه در آنجا ماند تا به کشف اگر Jon Snow واقعا مرده است و یا اگر به عنوان انتظار می رود نشان می دهد در حال رفتن به او را به عقب. پاسخ این است… صبر کنید و ببینید. فصل بازکن تاخیر بزرگ آشکار در مورد برف سرنوشت و به جای طعنه به ما نسبتا بی اهمیت تحولات است. در Dorne – بله آه Dorne – Doran Martell عجله غصب شده توسط Ellaria و شن و ماسه مار دیگر برنامه به طور بالقوه جذاب داستان که سری اجازه می دهد تا بلافاصله پژمرده و می میرند. وجود دارد یک “خروس نشان” در پایان به عنوان قرمز زن Melisandre میریزد و از بین بردن او ruby گردنبند نشان داده شده است که به پژمرده و باستانی است. نه این که هر کسی بود به خصوص سرمایه گذاری در Melisandre – اما آن است که یک تاثیر توالی. اما سپس توسط بینندگان شد همه فریاد زدند: “آنچه در مورد Jon Snow!” در صفحه نمایش.

Melisandre نشان می دهد که سن او

اعتبار:
HBO

55. Lord Snow (فصل یک قسمت سه)

The Great Game of Thrones اطلاعات روگرفت. ما در حال معرفی به بسیار عمیق نفس با نشسته و پس از آن – Varys, Littlefinger Grand Maester Pycelle و تمام بازیکنان بزرگ در این شب به تماشای. در جای دیگر از اژدها تنفس آتش برای اولین بار به عنوان او می ایستد تا به او نفرت انگیز برادر Viserys. بازی تاج و تخت آشکار خود را به عنوان بسیار بیشتر از یک شمشیر و جادوگری جیغ وداد بازی کردن با جایزه انجمن (هر چند هنوز هم اصرار دارد جایزه انجمن). و نان utters به سبوس الگوهای رفتاری-قادر خط, “اوه, من شیرین تابستان کودک است. شما چه می دانید در مورد ترس ؟ “

54. خرس و دوشیزه عادلانه (فصل سه قسمت هفت)

این دوستی افلاطونی بین جیمی و Brienne جعلی است در گرما از گودال مبارزه با یک خرس به عنوان او را برمی گرداند به او را نجات دهد. خود پویا است بیشتر یا کمتر بی ربط به گسترده تر داستان است اما با این وجود یکی از مهمترین و موثر در همه بازی تاج و تخت. به عنوان یک رابطه ویژه است سمان اما یکی دیگر از sundered به عنوان Theon می گوید: خداحافظی به مردانگی خود را. Arya است و در عین حال اسیر گرفته شده توسط شکاری; هر چند بعید به نظر می رسد در حال حاضر آنها تبدیل خواهد شد به سرعت رو بیشتر توانمند دو عمل می کنند.

53. این شب طولانی (فصل هشت قسمت سوم)

نبرد Winterfell شکست دل ما در واقع یک مدت طولانی (و فوق العاده تاریک) شب. در 82 دقیقه ما شاهد تعداد مرگ نابهنگام; Lyanna Mormont, Theon Greyjoy, Beric Dondarrion, Melisandre و – مهمتر – شب شاه و ارتش خود را از سربازان ارواح (go get ’em Arya). این یک بیت از یک ضد ترک مقدار زیادی از سوالات پاسخ داده نشده اما درخشان قطعه از تلویزیون است.

52. هیچ کس (فصل شش قسمت هشت)

آریا را سرپرستی در خانه سیاه و سفید کامل است و او مواجه ترجمه ثانیه’ghar ارائه او را با چهره بچه سر راهی. به جای واکنش در وحشت ترجمه به نظر می رسد خوشحال – هر چند Arya رد او “هیچ کس” و مجموعه برای Westeros بسیار استارک دوباره. Cersei است اجازه پایین توسط پسر مورد علاقه خود را Tommen را انکار که او حق دفاع از خودش در برابر اتهامات وضع شده توسط Sparrow از طریق دادگاه های مبارزه با.

Maisie Williams به عنوان Arya در هیچ یک

اعتبار:
HBO

این در نهایت او را در مسیر تبدیل شدن به دیوانه ملکه Westeros. Brienne و جیمی در ضمن باید عاطفی مراسم در Riverrun و Daenerys و Drogon بازگشت به Meereen نه یک لحظه به زودی به عنوان استادان در مورد حمله به. عمل خیانت و دانش است که Arya در نهایت به این نتیجه رسیدند او Tks داستان باعث می شود برای برنده شدن سفر به Westeros.

51. زنگ ها (فصل هشت قسمت پنج)

بسیاری از به پایان می رسد شل بسته بود در آخرین قسمت از سری. در پی تا کنون-steeping دست دادن, دیوانه, ملکه Daenerys رسما سقوط کردن چوب زیر گهواره را به آتش کشیدند و شاه را فرود به ترد. Cleganebowl ادعا برادران. Drogon در نهایت با اژدها-ترس Westerosi انتظارات. Varys, Cersei, Euron, Qyburn و یک شخصیت arc-از بین بردن Jaime تمام ملاقات های خود را پایان تلخ. Arya در نهایت متوقف شد اقدام مانند یک ربات. آن را تاریک و مجموعه ای کامل برای آخر اما با عجله.

50. خانه سیاه و سفید (فصل پنج قسمت دو)

نه فن های مورد علاقه – اما یک قسمت که می ایستد تا چند rewatches. Jon Snow منتخب پروردگار فرمانده شب دیده بان – این بدیهی است که رفتن برای پایان دادن به خوبی و جیمی استخدام خوشحال و کاملا مایل Bronn برای ماموریت خود را برای نجات read bio or unf از Dorne. در مسیر به Winterfell – که او آن را می داند و در عین حال – Sansa باعث می شود یک فاجعه قدم اشتباه در کاهش, به پیوستن به Brienne. به جای او همچنان با وحشت Littlefinger. و در Tks آریا می زند در درب خانه سیاه و سفید تنها می شود در ابتدا رد کرد. در نهایت ترجمه ثانیه’ghar به نظر می رسد و او شروع به آموزش. مقدار زیادی در اینجا در یک قسط که واقعا باید بسیار بیشتر امتیاز.

49. Sons of the Harpy (فصل پنج قسمت چهار)

Satisfyingly ترانزیستوری قسمت. Loras Tyrell است کف در زنجیره توسط به طور فزاینده ای بی پروا گنجشک و Tommen شب سفید از سرکوب افراطیون برای ترس از ریختن خون (آن را برای رفتن به یک مقدار زیادی بدتر Tommen). Melisandre تلاش می کند از راه بدر کردن Jon Snow, سنجش او بیش از فقط یک بد خلق و جوانی پروردگار فرمانده. وجود دارد به آنجا اخیر فصل هشت تریلر مجموعه در سرداب از Winterfell به عنوان Sansa چراغ شمع برای او مرده خانواده و Littlefinger به یاد می آورد تاریخ Lyanna را آدم ربایی در دست Rhaegar Targaryen. و آن را یک خداحافظی از Ser Barristan. او کمین توسط فرزندان Harpy در Meereen – گیج پایان به جذب بررسی رابطه بین باور و برق و چگونه به راحتی تعادل بین این دو می تواند تلنگر.

48. باغ استخوان (فصل دو قسمت چهار)

بازی تاج و تخت در آن silliest. ما سعی می کنیم به صورت مستقیم به عنوان Melisandre می دهد تولد به Stannis سایه نوزاد (به عنوان Ser داووس). وجود سرد بینش Joffrey, را, اختلالات فکری و روانی او به عنوان شکنجه دو روسپی. و Daenerys و Dothraki می رسند Qarth, dullest شهرستان در همه Westeros. این همه کاملا رسیده – و در عین حال به نوعی آویزان با هم. بازی تاج و تخت را به دست آورده اعتماد ما در حال حاضر و ما در حال حاضر به همراه سایه نوزادان و تمام.

47. ملکه عدالت (فصل هفت قسمت سه)

انرون Greyjoy تایید شده است به عنوان مرحله آخر بازی تاج و تخت را ظالمانه ترین شخصیت او به عنوان بادبان پیروزمندانه به king’s Landing. Tyrion شهرت به عنوان یک نابغه نظامی رنج می برد هنگامی که Lannister را پیشدستی کردن او منجر به فتح Tyrell صندلی در Highgarden و پایان بانوی Olenna. هنوز هم او آخرین cackle, اطلاع رسانی Jaime این او بود که مسموم Joffrey,. به عنوان با بسیاری از فصل هفت چیز احساس عجله – اوایل بازی از Thrones را rewardingly کشیده سه یا چهار قسمت از king’s Landing-Highgarden طرح.

46. Dark Wings, Dark Words (فصل سه قسمت دو)

شرارت خانه بولتون است در اشاره به Jaime و Brienne ربوده شده توسط خود را خشن نیروهای نظامی است. اخوان بدون آگهی ها معرفی شده است و Margaery را تلاش برای ارضاء خودش با Joffrey, میسازد برهنه خود را دستکاری خط. بانوی Olenna ملکه خار معرفی شده است در اواسط دوره بازی تاج و تخت که در آن شما می توانید عملا شنیدن طرح ضخیم شدن.

45. The Kingsroad (فصل یک قسمت دو)

یکی از دراماتیک وداع بین ند و جان در آن Lord Stark خود می گوید “پسر” که او را به فاش کردن حقیقت در مورد مادر خود را بعد از وقت آنها را تامین کند. وجود خواهد داشت هیچ زمان بعدی ند! Catelyn ادامه کارآگاه Pikachu مرحله از زندگی حرفه ای خود را پس از تلاش در سبوس زندگی سوخت او سوء ظن و او کشف یک رشته از ورزش Cersei مو در برج که از آن او “سقوط”. جان و Tyrion دراز چشم بر روی دیوار برای اولین بار. و وجود دارد در اوایل اجمالی Joffrey, را sociapathy او به عنوان سگ تازی اجرا کردن قصاب پسر که بهترینها او را در نبرد. این یک مورد به عنوان به آرامی به عنوان او می رود به عنوان بازی تاج و تخت مجموعه خود را بزرگ هشت فصل سفر.

44. شمال یاد (فصل دو قسمت یک)

فصل دو در نظر گرفته شده است به عنوان یکی از رو را قوی ترین. باز کردن قسمت است که قطعا یک ویترین برای Tyrion که معمولی strolls به king’s Landing و نشان می دهد او شده است به نام دست شاه توسط Tywin. نگاه در Cersei چهره! رابرت نامشروع وارثان در حال شکار توسط Kingsguard با یک استثنا (اجرای Gendry اجرا کنید!). و ما در حال معرفی به Stannis که مجموعه خود را در غرفه اوایل سوزاندن مردان به مرگ به منظور برنده شدن در این به نفع Melisandre را خداوند از نور است.

43. قوانین خدایان و مردان (فصل چهار قسمت شش)

Tyrion است خیانت Shae در دادگاه برای قتل Joffrey,. او تنها راه چاره این است که به تقاضای آمرزش توسط مبارزه با. خوشبختانه Oberyn Martell تا کینه علیه Cersei قهرمان کوهستان. یارا تلاش برای نجات Theon می آید سادهای نیست زمانی که او می یابد او را شستشوی مغزی برادر در حال حاضر شناسایی به عنوان “Reek”. حرکت نزولی از نگه داشتن در حال رشد اژدها نازل شده است به Daenerys به عنوان Drogon حملات یک بز و چوپان و پسرش (و بز). Stannis برنامه رنج می برند شکست زمانی که آهن بانک در Tks کاهش به پشتوانه خود را از جنگ در Lannisters. نه در همه حماسه – اما چرخ ادامه به خرد کردن شگفتی رو به جلو است.

42. شما برنده شوید و یا شما می میرند (فصل یک قسمت هفت)

“من به شما هشدار داده نه به من اعتماد می گوید:” Littlefinger به عنوان او دارای چاقو به ند استارک ، خداوند Eddard است آشکار به عنوان یک ساده و بی تکلف nincompoop به عنوان او مانور توسط Cersei و خداوند Baelish. و پس از Cersei را هشدار داد که “هنگامی که شما بازی بازی تاج و تخت شما برنده شوید و یا شما می میرند. هیچ میانه زمین است.”

ند از دست می دهد به Littlefinger

اعتبار:
HBO

پادشاه رابرت مرده است gored در شرایطی مشکوک در حالی که شکار. به عنوان خلاء قدرت نوسان ند تلاش برای انجام کار درست به جای نکته های هوشمند و و از دست می دهد. Ser Jorah موجب صرفه جویی در Daenerys از مسمومیت تلاش خود را رسما رفته به تیم Khaleesi– و Khal Drogo تغییر ذهن خود و موافقت خود را با حمله به Westeros به نمایندگی از ملکه خود را. ما در حال معرفی به قوس ماکیاولی Tywin Lannister, پوست گوزن (علائم رمزی از, اشاره, اشاره, House Baratheon). بازی تاج و تخت در آن بازی تاج و تخت-y است.

41. کشتن پسر (فصل پنج قسمت پنج)

Tyrion و kidsnapper/جاده فیلم buddy Ser Jorah عبور از خرابه های قدیمی Valyria و بر سنگ مردان است. اما وجود دارد یک حرکت صعودی در Tyrion claps چشم در اولین اژدها. در Winterfell, Sansa پیوست با Theon که تا کنون به عنوان او می داند که مسئول مرگ سبوس و Rickon (بله Rickon آن نگاه کردن). در دیوار Maester Aemon خواستار جدید لرد فرمانده برف به “کشتن پسر بچه و اجازه مرد متولد شود”. جان پاره شده است بیش از اینکه برای حمله به اتحاد با Wildlings اما در Aemon را باعث تصمیم می گیرد این است که باهوش ترین دوره است. این خبر نه به پایین به خوبی با رتبه و فایل (که به زودی برش و dicing پروردگار فرمانده برف).

40. خون من خون (فصل شش قسمت شش)

این Arya در Tks داستان شده است مناسب چرت زدن. اما همه چیز خود را گرفتن تا او حاضر به دست انداز کردن بانوی برجسته از Richard E گرانت actorly گروه تئاتر. Drogon تشریف به تسکین Daenerys. اما دراماتیک باز گشت است حسن نیت ارائه میدهد از Benjen گذشته دیده می شود تمام راه برگشت در قسمت یک و فرض از دست به واکر. او کمی وحشت زده و به طور بالقوه ارواح خود اما با این وجود swoops به صرفه جویی در سبوس و میرا. Jaime رعد و برق به king’s Landing و clopping بسیار تحت تا برخی از مراحل در پشت اسب به سفارشات ایمان مبارز را به ایستادگی کردن. اما Tommen شده از فرقه و Margaery موفق به کسب آزادی او را با بازی همراه بیش از حد. بنابراین بسیار هیجان انگیز است.

39. صعود (فصل سه قسمت شش)

Jon Snow تعبیه شده است با Wildlings – sssh با وجود اینکه همه راحت با Ygritte آن را فقط یک نیرنگ و آنها با هم در مقیاس دیوار. با خورشید glimmering طریق ابرها آنها به اشتراک گذاشتن یک بوسه پرشور در نشست. این است که در هر حس پوینت روابط خود را. نیز وجود دارد یک خوشمزه چهره بین بالا-از-خود-بازی Tywin Lannister و بانوی Olenna. هنگامی که خداوند Baelish – که بر خلاف قاعده خود را نقل قول “هرج و مرج است و یک نردبان” – حرکت king’s Landing, Sansa احساس می کند کاملا رها شده است.

38. گرگ و شیر (فصل یک قسمت پنج)

این Eyrie است پرده برداری کرد در آن گرانش-هجوم شکوه که در تمام bonkerdom است بانوی Lysa Arryn. Jaime Lannister و ند استارک صلیب فولاد در king’s Landing. اما بیشتر حرکت دنباله است quietest به عنوان رابرت و Cersei بحث خود را خالی پوسته ازدواج و چگونه آنها میخواهند همه چیز متفاوت بوده است. به خوبی نوشته شده صحنه کمک می کند تا humanise دو dislikable شخصیت.

37. The Pointy End (فصل یک قسمت هشت)

یک مسلما سبک عنوان belies عمیقا پاداش قسمت. ند در زندان است بنابراین Robb تظاهرات شمال. در دیوار یکی از Benjen را کشته همکار رنجرز بازگشت به زندگی و حملات جان خود را در اولین برخورد با یک واکر (به آن استفاده می شود جان). شروع آهسته خداحافظی برای Khal Drogo, زخمی دفاع از افتخار Daenerys که مداخله به عنوان Dothraki با بهره گیری سنتی خود را از تجاوز و غارتگری. این است که به سختی به “آرامش” – اما با توجه به آنچه در آینده بعدی (درخواست ند استارک و سر خود را) تیز پایان است, انعکاس آخرین زمان بازی تاج و تخت می تواند به عنوان یک لذت معمولی, فانتزی, ماجراجویی اطاعت از قوانین سنتی از نامزدی.

Jason Momoa به عنوان Khal Drogo

36. The Ghost of Harrenhal (فصل دو قسمت پنج)

Arya جدید شغلی به عنوان Tywin Lannister جام حامل رشد می کند و جالب تر به عنوان او طول می کشد تا ترجمه ثانیه’ghar در پیشنهاد خود برای از بین بردن سه نفر از دشمنان خود را. در انجام این کار او را جلب رضایت بسیاری رو خدا است که ظاهرا کمی miffed پس از Arya نجات ترجمه و خود را بگیرید و یاد دهید. در Qarth Daenerys مطابق با چوب و توپ در راس warlock Pyat Pree در یک گاردن پارتی. و یکی از سری ترین محوری صحنه گستراند به عنوان Stannis سایه نوزاد جان Renly. این است که کمی احمقانه – سایه عزیزم به نظر می رسد مانند آن ساخته شده از شیطانی جوهر – اما این مجموعه Brienne در تلاش برای انتقام که خرس ثمر در سه فصل پایین خط.

35. اول از نام او (فصل چهار قسمت پنج)

جان نکات در آینده پتانسیل رهبری با شب دیده بان با شکست mutineers گرفته اند که بیش از Craster را نگه دارید. در نهایت رایگان Craster مایه تاسف “همسران” رایت خود را فاسد صفحه اصلی به زمین. Cersei به نظر می رسد تقریبا خوشحال به عنوان Tommen تاج گذاری پادشاه می آید و در سراسر مشتاق به گرفتن همراه با دختر در قانون Margaery (آن را نمی خواهد آخرین). اما ناامیدی در Meereen که در آن Ser Jorah مذاکرات Daenerys از قایقرانی برای Westeros. به جای او حل برای سفت کردن او چنگ Slaver خلیج چرا Jorah… چرا ؟ اما حتی این سرخوردگی می توانید لبه دیگر چشمگیری جامد قسمت.

34. High Sparrow (فصل پنج قسمت سه)

بیشتر “سلام” اسپارو. ما در حال معرفی به Cersei آشکار متحد اما در نهایت او را عذاب که سر یک فرقه مذهبی است که جاروب در از استان به king’s Landing. وجود درام شمالی از دیوار که در آن جدید لرد فرمانده اولین کار این است که به گردن می زنید بزدل Janos Slynt. “من همیشه می ترسم” shrieks Janos در پایان است که رک و پوست کنده گفتن نیست ما هر چیزی که ما در حال حاضر نمی دانم. آن را نیز تایید می کند که در زیر نمونه ای از ند استارک که سر بریده که فراری در اولین قسمت, برف در حال رشد است به پدر و مادر. تنها او نیست در واقع پسر خود را – اما در حال حاضر نیازی هم به نگرانی در مورد آن. Tommen در ضمن با شوق و ذوق consummates ازدواج او با Margaery– که سخنش Cersei نه در همه.

33. دوم پسران (فصل سه قسمت هشت)

Samwell Tarly نشان می دهد او را به زیر تخمین زده می شود که او شکست یک وایت واکر (او هنوز هم کوبیدن در مورد آن فصل بعد از آن). این قسمت به نام مزدور شرکت آنها Daenerys برنده بیش از به سمت او (Daario Naharis است بنابراین smitten جان خود را مافوق خود آنها به عنوان توطئه ای برای از بین بردن او). آریا و سگ شکاری تنظیم کردن برای دوقلوها که در آن Sandor برنامه ای برای باج آریا به Robb Stark. این یک جالب طرح و در حال رفتن برای پایان دادن به بسیار خوش و خرم برای همه درگیر. با ادراک دوم پسران پایین بروید به قسمت قبل از عروسی و قرمز – اما بیشتر از غرفه های خود را در آن.

سام slays سفید واکر

اعتبار:
HBO

32. راه رفتن از مجازات (فصل سه قسمت سه)

اخ. یک جایی که جیمی از دست می دهد و دست خود را به بولتون سربازان و قسمت به طور ناگهانی بسته به سخت تاب گونه از برگزاری مداوم انجام خرس و قبل از ازدواج ، در ضمن Cersei و Tyrion مشاجره در شورای قبل از Tyrion پرده طرح خود را به خداوند Baelish ازدواج Lysa Arryn. Theon فکر می کند که او فرار کرده است شکنجه گران خود را با کمک از مشاغل در خدمت پسر بچه که میآید تا بعد از آن به کشته شدن سربازان به دنبال او. ما بعد از کشف همه است نه به عنوان آن به نظر می رسد.

31. بوسید توسط آتش (فصل سه قسمت پنج)

بازی تاج و تخت می رود تحریک (و نه صرفا بلاعوض). در عاشقانه های جادویی غار جان و Ygritte را به رابطه خود را به سطح بعدی (به عنوان مثال. سطح قبل از جان خیانت Ygritte و او می میرد تلاش به نوبه خود او را به یک پین-کوسن). نیز وجود دارد یک لحظه خاص بین جیمی و Brienne به عنوان داشتن در نهایت به Harrenhal جیمی نشان می دهد او خود را به دست آورد تاسف Kingslayer کنیه زمانی که او کشت Mad Aerys II برای نجات پادشاه فرود از اینکه وارد با آتش سوزی ، و سگ تازی می کند نبرد با Beric Dondarrion در دادگاه های مبارزه با.

پیروزی خود را نشان میدهد دانشگاهی به عنوان Beric زنده توسط Thoros of Myr. یک قسمت خاص برای کسانی که برای آنها Jon-Ygritte عاشقانه یکی از رو را جذاب ترین داستان. خوشبختانه عاشقانه portmanteaus متوقف شده بود به یک چیز 2013 – در غیر این صورت هر کس می خواهد برای رفتن در مورد “Jygritte”

30. یک شوالیه هفت پادشاهی (فصل هشت قسمت دو)

این قسمت بود آرام – بدون هراس از مکانهای بسته – قبل از طوفان است. هر چند او می خواهم هر دو به قتل و اقدام به قتل بسیاری از جدید Winterfell این عزیزان Jaime خاموش نسبتا scot-free (حداقل در حالی که همه بیش از حد سرگرم با تهدید بلندی از ارواح) به کراوات روابط با هم شوالیه Brienne و مست با بسیاری از سری های مورد علاقه (از جمله برادر خود را) در حالی که جان می گوید معشوق/عمه او یک راست به آهن تخت. آن را کامل شروع به پایان است.

29. آخرین Starks (فصل هشت قسمت چهار)

Machiavellian Thrones طرفداران شادی — خشونت در شهر. اگر بیش از چند غیر قابل توضیح توطئه امتیاز باقی می ماند این اولین قسمت از این فصل احساس کردم ، در بیش از یک ساعت دیدیم Brienne از دست دادن بکارت خود را به جیمی جان ریختن راز خود را به توده ها Arya رد Gendry ازدواج پیشنهاد باقی مانده Targaryen-دوست داشتن نیروهای تقریبا به طور کامل نابود, Rhaegal کشته جیمی در حال اجرا در شب (شکستن Ser Tarth قلب), Missandei زنجیر و سر بریده در مقابل Greyworm و Daenerys رسیدن به اوج غضب. امیدوار کننده (واقعا وحشتناک) نشانه ای از چیزهایی که می آیند.

28. شیر و رز (فصل چهار قسمت دو)

Joffrey, رنج می برد, وحشتناک, نفس نفس زدن مرگ با مسمومیت که البته دقیقا آنچه که او سزاوار. این نقطه از عروسی خود را به Margaery Tyrell, که در آن او همچنین خوش تحقیر عمویش Tyrion (از این رو, Tyrion بودن بعد دوخته برای ترور). وحشت واقعی است بیان در چهره Sansa به عنوان او باید از طریق تمسخر تفریح و سرگرمی از قتل برادرش راب. بنفش عروسی در چیزی است برای همه. حتی وجود دارد یک cameo توسط ایسلندی پاپ الف نزدیکتر باقیماندهاست. در شمال دیوار سبوس دارای یک چشم انداز dragons of king’s Landing – مضحک به عنوان هر کس می داند اژدها فوت دهه پیش.

27. Stormborn (فصل هفت قسمت دو)

Dab یک قطره اشک به عنوان Arya در Westeros, reunites با او (در حال حاضر نیمه وحشی) direwolf Nymeria. در Dragonstone, Daenerys و مشاوران دریافت پایین به کسب و کار (در جدول Ser Jorah و Melisandre رو به پایین به کسب و کار). جلوگیری از چشمان شما به عنوان سام درمان Jorah از خود فعلی توسط میگم برش آن را در نفرت انگیز جزئیات. به عنوان محبوب ترین در جهان نشان می دهد تلویزیون, بازی تاج و تخت در حال حاضر یک مگا-بودجه تولید به عنوان نشان داده شده توسط یک گیج دریا-نبرد است که در آن Euron Greyjoy حملات Theon و ربوده یارا. آه و یکی برای همه softies در خارج وجود دارد به عنوان Missandei و خاکستری و کرم و کمال خود را آهسته رایت شیفتگی با پرشور نوازش.

سام درمان Jorah

26. مرغ مقلد (فصل چهار قسمت هفت)

Lysa Arryn ریخته است به معنای واقعی کلمه توسط خداوند Baelish که shoves خود را از طریق یک درب. انجمن خدمت کرده است تا با مشخصه بازی تاج و تخت شور و شوق به عنوان Melisandre و داریو پد اطراف در کشورهای مختلف از undress و به دلایل بسیار متفاوت (Melisandre به طعنه زدن Selyse Baratheon, Daario توسط فرمان Daenerys).

25: Cripples, Bastards, and Broken Things (فصل یک قسمت چهار)

بازی را به جریان در king’s Landing جایی که ند استارک بررسی مرگ خود را از دست پادشاه سلف Jon Arryn و نهایی خود را به عبارت “دانه قوی است”. Daenerys ایستادن به نفرت انگیز Viserys و آن را روشن است که به عنوان عروس یک تکخال او با قدرت و نه او. و بی حاصل به راحتی مبهوت Samwell Tarly می رسد در دیوار که در آن او و Jon Snow اعتصاب دوستی برای سنین. همه چیز به دنبال بیش از حد برای Catelyn Stark که او به رسمیت می شناسد Tyrion, سفر خانه از دیوار و توقیف او. چهار قسمت و بازی تاج و تخت تبدیل می شد بیشتر از همیشه پیچیده و با ارزش است.

24. رقص اژدها (فصل پنج قسمت نه)

چگونه به ضرب و شتم سفید واکر حماسه بود که قبل قسمت Hardhome? با داشتن Daenerys صعود سرنشین Drogon برای اولین بار به عنوان او می کند هنگامی که پسران Harpy سعی کنید به غصب ، اما این پیروزی جبران است Stannis را زشت قربانی مورد علاقه خود را Shireen در خواست Melisandre. یک کودک سوزاندن در آتش است بیشتر از بسیاری از تلویزیون جرأت رفتن و تاثیر هر بیت به عنوان ویرانگر به عنوان شما ممکن است انتظار داشت.

23. کودکان (فصل چهار قسمت 10)

سبوس نشان می دهد که او است که موجود زنده از چیزهای که او زنده می ماند ارواح حمله به سرانجام رسیدن این سه چشم زاغ. افسوس Jojen نی می میرد به عنوان اسکلتی رزمندگان یاد پایین. Stannis ثابت می کند که گذشته را از آینده دختر-سوزاندن او یکی از Westeros را باهوش ترین حاکمان به عنوان او در نوردد برای صرفه جویی در شب دیده بان و شکست Wildlings. به عنوان اگر که نیست به اندازه کافی شدید – آن است! – Tyrion شاخه Tywin در مستراح و Brienne غلبه سگ تازی است که پس از آن به سمت چپ برای مرده توسط Arya. شاندور نهفته در زمین برای نفس نفس نفس زدن. بیننده می تواند برای روشن مایل به انجام به همین ترتیب.

22. صفحه اصلی (فصل شش قسمت دو)

Jon Snow زنده است! اما شما می دانستید که. همه ما می دانستیم که به دلیل صادقانه, بازی تاج و تخت به حال سرمایه گذاری بیش از حد در شخصیت به سادگی به او برخورد کردن. قوانین را تغییر دهید در آینده فصل نهایی و آن را امن فرض کنیم بسیاری از مورد علاقه ما هستند برای ریز ریز کردن. اما جان رستاخیز در صحنه نهایی از خانه (حساب ذخیره شده است برای قسمت بعدی) این است که بیشتر کشیده شده-از تایید به جای پیچ و مهره از آسمان است. در واقع پیچ و تاب و واقعی می آید قبل از آن به عنوان Roose Bolton به قتل توسط پسر او رمزی. ما همچنین معرفی به Euron Greyjoy – سلام او فقط هل برادرش Balon کردن یک پل – و سبوس سفر به ند جوانان در Winterfell.

21. چه مرده است ممکن است هرگز نمی میرند (فصل دو قسمت سه)

Margaery Tyrell و Brienne of Tarth – یک یین و یانگ وقتی که می آید به نقشه و ظرافت – معرفی شده به عنوان Catelyn Stark می رسد در Renly اردوگاه. و Theon Greyjoy عبور خط زمانی که به جای هشدار خود خوانده برادر راب از Balon Greyjoy برنامه برای حمله به شمال, او نمادین سوختگی نامه حاوی اطلاعات است. Tyrion را مکر است زیبا و مصور او به عنوان سهام سه برنامه مجزا برای ازدواج read bio or unf با “اعتماد” عضو کوچک شورای. Pycelle نهایی unmasked به عنوان Cersei است. فصل دو همه را دارد: توطئه خشونت و کوچک اما در نهایت شخصیت قابل توجهی لحظات مانند زمانی که Arya حل برای نوشتن کشتن او را در لیست.

Catelyn و Brienne در چه مرده است ممکن است هرگز نمی میرند

20. و در حال حاضر سازمان دیده بان خود را به پایان رسیده است (فصل سه قسمت چهار)

یک روده-مشت زدن, پیچ برای Theon آن را به عنوان نشان داد که دوستانه سرور پسر که سعی در کمک به او در فرار است و در واقع خود را از عذاب, Ramsay Bolton. نیز وجود دارد که خبر بد شمالی از دیوار به عنوان بی شعور باقی مانده از شب را به تماشای روشن پروردگار فرمانده Mormont. او را کشته است همراه با نفرت انگیز Craster در یک شورش. Daenerys یکی از بهترین لحظات در عین حال او به عنوان دستورات جدید سپاه پاک به نوبه خود در slavers از Astapor. او همچنین بر خلاف قاعده سرنوشت ساز کلمه “Dracarys” – “Dragonfire” در High Valyrian – و نوجوان Drogon می کند بدترین.

19. خدایان قدیمی و جدید (فصل دو قسمت شش)

سهام در حال افزایش است به عنوان Theon را فتح Winterfell می رود به طرز وحشیانه ای به چپ چپ. او با تلاش بی وقفه هک کردن Ser Roderick با Rickon و سبوس ، در king’s Landing مردم محلی بی قرار هستند و Sansa است که تقریبا به دام افتاده در یک شورش. سنجش Joffrey, از دست دادن خود را گرفتن Tyrion قرار می دهد رفتار او را در مد سنتی از آن زمان که او را در سراسر چهره. در ضمن Robb Stark و همسرم همچنان به حرکت تند و سبک – به غم وغصه از Catelyn که به یاد Robb او موافقت کرده است به ازدواج با یکی از Walder Frey بينند.

Ygritte و Jon Snow صدای هیس کردن در میان یخ آنها به عنوان نیروی به نوازش برای حفظ درجه حرارت بدن خود را از طریق شب. در Harrenhal, Arya تلاش برای تصویب خود را به عنوان صرف میسون دختر طول می کشد یک تلو تلو خوردن هنگام Petyr Baelish می رسد برای دیدار با Tywin و به نظر می رسد به رسمیت شناختن او. تنش و هیجان!

18. مراقب بر روی دیوار (فصل چهار قسمت نه)

یکی از بازی تاج و تخت ترین حماسه مجموعه قطعات. کل 51 دقیقه داده شده است به مبارزه بین مهاجم Wildlings و شرکت های کوچک از شب به تماشای سربازان حفاظت از دیوار. ماموت و غول گام از جنگل Ser Janos Slynt نازل شده است به عنوان یک ترسو به عنوان او اجرا می شود snivelling به پنهان با Gilly. Jon Snow می شود عملا رهبر در باروها اما نمی تواند نجات Ygritte که قطع توسط Olly و می میرد در Jon اسلحه. یک یادآوری است که در آن بهترین بازی تاج و تخت پیشی همه چیز در تلویزیون.

17. کوه و ادم خائن و بدنهاد (فصل چهار قسمت هشت)

تنش وحشیانه و در نهایت بسیار-squelchy مبارزه با مرگ بین “Red Viper” Oberyn Martell و کوه Gregor Clegane به پایان می رسد با خیلی گور آن را به خوبی ممکن است وادار سردرد (هر چند نه به عنوان یک سردرد است که رنج می برد توسط Oberyn). به حدی که رمزی خرد شده Theon روح تایید شده است به عنوان Reek, “نما” در Theon, متقاعد همکار آهن نشینان به تسلیم Moat Cailin (پاداش خود را این است که آنها پوست توسط رمزی). Jorah است rumbled برای داشتن قبلا در برابر توطئه های Daenerys و تبعید. اما هیچ کس به یاد هر یک از آن همه است که چوب در حافظه ناخالص-از وحشت به عنوان کوه squishes Oberyn مغز است.

کوه و ادم خائن و بدنهاد

16. یک تاج طلایی (فصل یک قسمت شش)

این یک زودرس وداع ناخوشایند Viserys Targaryen که یک بحران بیش از حد بسیاری از زمانی که Dothraki پور تحت اللفظی تاج مذاب طلا بیش از او. اتصالات adieu به پوست خزنده شخصیت و هنوز هم یکی از بهترین بازی تاج و تخت مرگ – تا حدودی به دلیل آن را بیش از حد کارتونی را جدی بگیرد. در Eyrie ما در حال معرفی به مفهوم محاکمه با مبارزه به عنوان Bronn گام رو به جلو برای دفاع از Tyrion را افتخار.

15. زمستان در حال آمدن است (فصل یک قسمت یک)

و پس از آن آغاز می شود. با Benioff و ویس داشتن اوراق 90 درصد از فاجعه اصلی خلبان آغاز شده و بیش از, بازی تاج و تخت اعلام کرد خود را با خیره کننده قسمت اول. در شمال دیوار واکر را در اولین حمله خود را. در Winterfell ما دیدار با تمدید استارک خانواده به عنوان آنها آماده استقبال از پادشاه Robert Baratheon و بی باک ، Daenerys معرفی شده است به عنوان یک ترسو زن جوان در مورد ازدواج در برابر او را به بی شعور, Khal Drogo. سپس ما می بینیم Cersei و جیمی cuddling و سبوس تحت فشار قرار دادند از برج بالا. و با این که روشن است, بازی تاج و تخت است مانند چیزی که ما تا کنون دیده اید قبل از.

14. آتش و خون (فصل یک قسمت 10)

Daenerys گام از Drogo مراسم تشییع جنازه pyre, unburnt و با سه نوازش کن بچه اژدها. با ند مرده (پایین را ببینید) Robb اعلام شده است شاه در شمال با bannermen. Joffrey, طعنه Sansa با نشان دادن او سر پدر او در یک سنبله. جان تلاش برای فرار از شب را تماشا و انتقام پدرش است اما صحبت از آن است. به جای او به کشتی سوار در یک ماموریت در شمال دیوار برای پیدا کردن این گمشده عمو. آخر مناسب و قدرتمند پرایمر برای آنچه که به دنبال.

13. اژدها (فصل هفت قسمت یک)

نادر سرد باز و یک سورپرایز برای رزمندگان از خانه Frey. آنها مسموم شده توسط Arya با استفاده از بیچهره مردان, آموزش برای پنهان کردن خودش به عنوان Walder Frey (که او در حال حاضر کشته خاموش). امتیاز کسر برای clodding Ed Sheeran cameo – نگاه آن Ed Sheeran بازی تاج و تخت همه اما فریاد. و وجود دارد که معده تان شدیدا دنباله است که در آن Samwell Tarly در حال حاضر مشغول به تحصیل در ارگ آشپز خورش و تمیز کردن لگن بیمار بستری (استفاده از تخیل خود و یا بر ثانیه افکار نیست). و سپس کامل نهایی صحنه به عنوان Daenerys می رسد Westeros نمره متورم و در Stannis جدول (یکی از ما به شما گفتن در مورد او تبدیل می شود و می گوید: “ما باید شروع کنیم؟”

12. اژدها و گرگ (فصل هفت قسمت هفت)

این دیوار در نهایت پایین می آید به عنوان شب پادشاه, روش سوارکاری, زنده Viserion مشعل آن را با شعله آبی رنگ است. و سپس انبوهی مارس به بعد و…خوب ما شده است در گذشته برای 18 ماه. در موضوع مدتها در انتظار لحظات بسیار بسیاری از طرفداران امید برای Daenerys-Jon Snow عاشقانه در نهایت آرزوی خود را به عنوان آنها برخورد صمیمی در قایق از دیوار (خوب نیست که صمیمی, Tyrion است گوش دادن در راهرو).

دیوار پایین می آید

اعتبار:
hbo

Littlefinger نیز دریافت خود عقب افتاده پاداش به عنوان Sansa و آریا outfox او و او علنا اعدام (توسط Arya که دستی مانند آن). آن را هیجان عصبی (و کمی مخدوش در مورد outwitted Littlefinger آن گفته شود)… همه که ما می تواند می خواهید از یک Thrones آخر.

11. دو شمشیر (فصل چهار قسمت یک)

فصل چهار باز می شود با یک قسمت که در آن آریا و سگ شکاری پاک کردن کل مسافرخانه Lannister سربازان. این یکی از بهترین صحنه های مبارزه و اشاره به آنچه فوق العاده دو عمل آریا و Sandor خواهد شد. کاریزماتیک پدرو پاسکال باعث می شود اولین خود را به عنوان Oberyn Martell. به علاوه یک وجود دارد وحشتناک آشکار به عنوان Daenerys مجموعه برای Meereen: همه جاده ها, مرده, برده, کودکان میخ مایل به استفاده از نشانگر. جان با وجود داشتن consorted با Wildlings, متقاعد شب دیده بان وفاداری خود را. و حرکت سریع این است که بازی تاج و تخت در آن پر زرق و برق.

10. فراتر از دیوار (فصل هفت قسمت شش)

مستقیم در شماره 10 – و بحث برانگیز بنابراین ما انتظار داریم. Jon Snow و ترک تیم ملی, موجود زنده-آدم ربایان سفر به اعماق شمال را به تصرف ارواح است. این طرح را به موجودی به Cersei به عنوان مدرک از شب پادشاه و تهدید او به شمار – بدیهی است که عمیقا احمقانه است. و برخی از جزئیات درگیری شب پادشاه و تیم جان در واقع مسخره – کردن صورت منجمد در اواخر کلاغ سفر در سرعت نور است. در عین حال rewatched مطلق دامنه نفس است. فکر می کنم به شما احساس به عنوان شب پادشاه نیزه Viserion که سقوط به icewater تنها به احیا شود به عنوان ارواح اژدها. باور نکردنی است.

9. غنایم جنگی (فصل هفت قسمت چهار)

بازی تاج و تخت سری هفت است که اغلب اخراج توسط طرفداران به عنوان فاقد devious دلخوشیها از سال گذشته است. اما این قسمت دوم از فصل به ما ده. به این دلیل است که ناشیانه به نام هنوز gobsmacking/فک انداختن و غیره و غیره و غارت قطار نبرد. Jaime و Bronn راهپیمایی جنوبی از پیروزی خود را در Highgarden زمانی که بیش از تپه رفت و برگشت Dothraki با Daenerys و Drogon بالا. یک رکورد برای بیشترین تعداد از شیرین کاری-مردان مجموعه به طور همزمان به آتش کشیده شد به دست آمده توسط این قسمت (متاسفانه این یک رکورد جهانی پذیرفته شده توسط گینس) و سپس جیمی در یک نمایش قابل تحسین از شجاعت و حماقت تلاش می کند به نیزه Daenerys و تقریبا کبابی با Drogon. نزدیک به دو سال ما هنوز کاملا نمی کردم تنفس ما برگشت.

8: بادهای زمستان (فصل شش قسمت 10)

تکان دهنده, سرد, نمره توسط Ramin Djawadi می یابد خود را بازی در یک, تکان دهنده, سرد, عملکرد توسط Lena Headey به عنوان Cersei. کتک تحقیر و شکسته دل او در نهایت مهر و موم کردن گذشته از احساسات و اجرا طرح خود را برای از بین بردن دشمنان خود را. آتش سوزی انفجار در زیر عالی سپتامبر و, ooof, آن را بیش از بازی برای یک صندلی, این یک لیست طولانی – Margaery بالا اسپارو عمو Kevan, Lancel ، تاپیک تلخ و شیرین coda زمانی که Tommen او پسر محبوب جان خود. رویدادهای مهم نیز جریان به عنوان Arya بازگشت به Westeros و در خدمت Walder Frey فرزندان خود را برای صرف شام. جان تاج گذاری پادشاه در شمال و Daenerys مجموعه بادبان برای Westeros, اژدها موجد خسارت سربار. کامل به عنوان اوج بازی تاج و تخت hurtles نسبت به پایان آن بازی.

7. درب (فصل شش قسمت پنج)

“نگه داشتن درب نگه داشتن درب”. بازی تاج و تخت است هیجان زده ناراحت و شوکه کرد. اما به ندرت آن را شکسته قلب ما کاملا به عنوان موثر به عنوان در اینجا. شب پادشاه و انبوهی خود را بیش از اجرا سه چشم زاغ. سبوس “Wargs” به Hodor اما به نوعی جدول زمانی درهم و گذشته Hodor دارای مدارهای سرخ شده. به عنوان میرا رید فریاد در حال حاضر روز Hodor به “نگه داشتن درب” خود نوجوان تجسم گریه می کند او را عزل دستورالعمل حذف کردن تا زمانی که تبدیل شدن آنها به “Hodor…Hodor…”


برگزاری درب ما Kristian Nairn به عنوان Hodor

Sansa است در جای دیگر در ارتفاع او self-assurance مقابله با Littlefinger برای ترک او را در رحمت رمزی . و Daenerys نشان می دهد تا چه حد کامل خود (thumpingly افلاطونی) احساسات Ser Jorah به عنوان او می فرستد و او را به پیدا کردن یک درمان برای او فعلی. شما را با قلب خود را تکان و لرزش بال و ذهن خود را به طور کامل درهم. امتیاز جایزه برای Richard E اعطای cameoing به عنوان یک luvvy بازیگر در Tks.

6: مادر رحمت (فصل پنج قسمت 10)

شرم پیاده روی را غیر ممکن ساخت ما احساس برای Cersei Lannister که مراحل unrobed از طریق king’s Landing به عنوان بزرگ نشسته هو کردن خنده و بی ادب در حرکات (اغلب هر سه در یک بار). آن شب خوب از Stannis به عنوان Brienne در نهایت طول می کشد انتقام برای قتل Renly سه فصل گذشته. Ser Meryn ترنت ناگوار است زمان به عنوان به خوبی به عنوان او چاقو در چشم توسط Arya. و همه آنها می تواند خود را در نظر گرفتن به آرامی در مقایسه با Jon Snow. او خود را به طعنه که عمویش Benjen بازگشته است و پس از آن knifed با Olly و باند خود را از شب Watch avengers. مطمئنا بهترین بازی تاج و تخت فصل آخر به تاریخ ؟

5: نبرد Bastards (فصل شش قسمت نه)

Benioff و ویس وعده داده اند طولانی ترین ترین و خیره کننده روی صفحه نبرد تا کنون در فصل هشت. آنها به خوبی به پیش افتادن از مرحله نهایی مسابقات بین Jon Snow و رمزی بولتون. اتفاق می افتند در زمینه خارج Winterfell این است خفه کننده ماک-سفت مبارزه به پایان است. فقیر Rickon (استارک کودکی که هرگز آموخته است که برای اجرا در یک زیگزاگ) است در توسط رمزی. جان تقریبا می آید گل به بولتون ارتش مطبوعات در. و سپس Sansa راز اتحاد با Littlefinger می پردازد و شوالیه ها از ول تازد طریق به صرفه جویی در روز مانند Blücher را Prussians در واترلو. هیچ اجازه دهید تا در این قسمت – دیگر لحظه ای بزرگ است Daenerys و اژدها آتش زدن استادان بزرگ ناوگان در Meereen.

نبرد حرومزاده

اعتبار:
HBO

4. Baelor (فصل یک قسمت نه)

فقیر ند. شوک واقعی در میان غیر خوانندگان کتاب که کشف خیلی دیر است که بازی تاج و تخت واقعا آماده است برای رفتن “وجود دارد”. و با “وجود” منظور ما از جلادان بلوک قبل از بزرگ سپتامبر از Baelor. با دختران Sansa و آریا تماشای ند کشیده شده است به سفت نقطه به دستور Joffrey,. او سر خود را از دست می دهد و Sansa و آریا در حال آسیب دیده در راه های که به شکل کل آینده بازی تاج و تخت. بر خلاف کوه و افعی مرگ ارائه شده است با درجه ای از شفقت دوربین طولانی در آریا به عنوان ضربه مرگ می افتد. وجود دارد فاجعه بیش از حد برای Daenerys به عنوان Drogo است که جای کسی را گرفتن با عفونت و او از دست می دهد او نوزاد متولد نشده است.

3. بلککوتر (فصل دو قسمت نه)

حماسی بازی تخت و تاج نبرد بلکه یکی نیست که شانه خالی کردن از وحشیگری از جنگ. به عنوان Stannis به ناوگان روش های زنان پناه در حفظ و Cersei برگ Sansa در بدون شک به عنوان سرنوشت خود باید Baratheons غالب است. Joffrey, همیشه ترسو فرار در یک لحظه بسیار مهم اما Tyrion تظاهرات مدافعان و آتش سوزی شگرد موفق و Stannis شکست خورده است. اخلاقی پیچیدگی جذاب است به عنوان به همان اندازه شخصیت های دلسوز هستند در برابر حفره دار یک بار دیگر. همه مورد علاقه های شما ما را یک لحظه در قلب توقف شرایطی به هیچ وجه.

2. The Rains of Castamere (فصل سه قسمت نه)

قرمز عروسی است که بسیاری از “بازی تاج و تخت” لحظه ای در کل سری و این سخت است تصور کنید فصل هشت شکوه آن را به صورت مطلق کنوانسیون هجوم deviousness. این Boltons و Freys به نوبه خود در Starks در چه بود شده اند Robb گره-گره زدن. او Catelyn و Talisa استارک مرگ به طرز وحشیانه ای. Roose Bolton utters جاویدان zinger “این Lannisters به نظام”. آریا در خارج به عنوان خانواده اش سوخته و سر بریده. دلخراش gobsmacking پالس-محدوده فک انداختن – بازی تاج و تخت در خونین اوج قدرت خود.

1. Hardhome (فصل پنج قسمت هشت)

فصل پنج به طور کلی تصور می شود ضعیف ترین بازی تاج و تخت’ تاریخچه. اما شما نمی توانید استدلال می کنند با قدرت Hardhome به عنوان شب شاه و عوامل خود را تاخت و تاز Wildling اردوگاه, Jon Snow و شب دیده بان برادران ناتوان به آنها را متوقف کند. از واکر تماشای آرامی از بالا به عنوان wights عجله از طریق Jon Snow فردی صورت خاموش در برابر یکی از ارواح آن را هیجان انگیز و طاقت فرسا است. و پس از آن شب پادشاه پیاده روی در امتداد اسکله و در زوزه سکوت را افزایش می دهد اسلحه خود را و با آنها تازه کشته روستاییان. تمام این زمان به بعد در صحنه حفظ آن فراموش نشدنی پانچ.

آیا ما رتبه بندی درست است ؟ آنچه را مورد علاقه خود را بازی تاج و تخت قسمت و از آن جایی که رتبه ما در لیست ؟ اجازه دهید ما می دانیم در بخش نظرات زیر

سازمان دیده بان فصل 8 بازی تاج و تخت را از طریق در حال حاضر تلویزیون با رایگان 7 روز محاکمه خود آسمان سرگرمی تصویب

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>