بهترین ماسک صورت: ساده ترین و شیک ترین الگوهای سعی و آزمایش

به عنوان مستند اقدامات شروع به سهولت افکار ما در حال تبدیل شدن به چگونه ما می توانیم بهترین محافظت از خودمان و دیگران به عنوان ما شروع به بازدید از مغازه ها و بازگشت به کار و دیدار با دوستان و خانواده.

دولت در حال حاضر ساخته شده پوشش صورت اجباری در حمل و نقل عمومی – آن است که در حال حاضر اجباری برای پوشیدن آنها را در مغازه ها بیش از حد به این معنی است که همه ما نیاز به ذخیره کردن ماسک صورت هر گونه هجوم به فضاهای عمومی.

وجود دارد بسیاری از ماسک در حال حاضر در دسترس برای خرید اما شما همچنین می توانید خود را در خانه. متعدد وجود دارد الگوها و روش ها را امتحان کنید – از جمله این راهنمای توسط Isabel Manns – اما آنهایی که ساده ترین و بهترین کار را برای شما?

خواسته ما پنج خوانندگان کسی را که ماسک به بررسی روند…

اگر شما به فکر خرید یک ماسک به جای ساخت یک سردبیران ما بررسی بهترین گزینه های در دسترس با قیمت با شروع از 7 پوند.

پنی نیکسون با استفاده از الگوی PrettyHandyGirl
ماسک صورت ساخته شده توسط پنی Nixon

که الگوی آیا شما با استفاده از, و آنچه شما نیاز دارید ؟

من بسیاری از تحقیقات و تماشای بسیاری از یوتیوب آموزش های مختلف ماسک الگوهای که مردم در حال استفاده است. من در الگوهای مختلف در دسترس است و همه آنها با استفاده از در واقع همان مسائل – دو لایه پنبه الاستیک (دو پا برای هر یک از ماسک), آلومینیوم بینی و سپس اضافه میکنم غیر بافته شده لایه بیش از حد. اکثر الگوهای باید این گزینه برای اضافه کردن یک فیلتر جیب که در ابتدا من می خواهم به انجام این فیلتر نیست که آسان به دریافت نگه دارید از زمانی که من اولین بار شروع به ساخت آنها را پس از من آغاز شده به دنبال گزینه های دیگر که در واقع در دسترس است.

به طور کلی توصیه به استفاده از یک غیر بافته لایه بین دو لایه پنبه. به عنوان این است که قابل شستشو بوده و نیازی به جابجایی است. شما همچنین می توانید با استفاده از یک آهن در بین شوی که گرما را بکشند و هر چیز تند و زننده گرفتار در ماسک. من اضافه شده یک آلومینیوم بینی کلیپ اجازه می دهد تا به صورت یک جا بهتر است. بهتر است تناسب بیشتری پوشش و بهتر حفاظت ارائه شده توسط یک ماسک.
ماسک صورت ساخته شده توسط پنی نیکسون با استفاده از الگوی PrettyHandyGirl

با این در ذهن من تصمیم گرفتم به دنبال یک الگوی من در بر داشت در یوتیوب. در این جا بهتر است ماسک صورت طراحی شده توسط PrettyHandyGirl که شما می توانید در اینجا مشاهده کنید. CDC و WHO تولید برخی از اطلاعات جالب در مورد بهترین پارچه برای استفاده – این است که ارزش خواندن اگر شما در حال ساخت خود را در ماسک. Quilters پنبه یکی از بهتر پارچه های ذکر شده برای استفاده از – آنها همچنین نشان می دهد ملافه ورق و t-shirts, اما داشته باشیم که این نیاز به 100 ٪ پنبه و نه یک ترکیب و یا یک بلكت پارچه. این مقاله توسط CDC وزن در اثر پارچه در مقابل تنفس است که از ویژگی های ضروری!

چه آسان شد, آن را به دنبال ؟

آن را بسیار آسان به دنبال. من فکر می کنم که هر کسی با پایه مهارت های دوخت می تواند تکرار این کار در صفحه اصلی بدون هیچ گونه مشکل. هر کسی عصبی در مورد انجام این کار باید در پیدا کردن یک ویدیو یوتیوب و آموزش آنها را به عنوان آن را فوق العاده آسان به دنبال.

چه مدت هر ماسک را به?

هر ماسک طول می کشد حدود نیم ساعت تا چهل دقیقه با توجه به مصرف کافئین و سطح محرومیت از خواب (ما 9 ماه!).

چه مناسب است ؟

مناسب بسیار خوب است اگر چه من تنظیم الگوی بانوان اندازه آن را کمی بهتر اتصالات. من می خواهم راه که ماسک پیچد درست در زیر چانه خود را به گلو خود را. آنها بسیار راحت برای پوشیدن دارم و هیچ مشکلی وجود دارد تنفس از طریق آنها. من پیدا کرده اند که برای هر کسی که عینک (مثل خودم) یک بینی قابل تنظیم نوار یک از ویژگی های ضروری برای جلوگیری از عینک خود را اسپری کردن!

شما می توانید سفارش دادی ماسک برای کودکان و بزرگسالان در اینجا.

جولیا Terrey با استفاده از یک الگو و بسته های ارائه شده توسط Christopher Kane

مشاهده این پست در Instagram

کریستوفر کین هنر و صنعت ما در حال ضعف و خوشحال با چگونه بسیاری از شما درخواست یک هنر و صنعت بسته! ما در حال حاضر استفاده می شود همه ما مازاد معدنی (از جمله SS20 پارچه) برای تحقق هزاران نفر از درخواست شما ایمیل فرستاده. تمام بسته های حمل بودن این هفته است. ما مشتاقانه منتظر دیدن شما به پایان رسید ماسک به زودی! #ChristopherKaneCrafts

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط کریستوفر کین (@christopherkane) on

چه آسان شد, آن را به ؟

آن را بسیار آسان برای ایجاد, اگر چه من باید به گوگل/ یوتیوب برخی از شرایط در این دستورالعمل به مطمئن شوید که من انجام آن را به درستی. آن 8 مرحله در مجموع و کیت تا به حال همه چیز شما نیاز به نوار سوزن و نخ. برگشت به با استفاده از چرخ خیاطی بود و نه مثل یادگیری دوچرخه سواری و در زمان برخی از زمان برای من دوباره خودم آموزش چگونه به آن را راه اندازی. به صداقت, من دست دوخته روابط من رو تغذیه با کمبود استعداد با ماشین!

آنچه شما را به استفاده از آن ؟

من با استفاده از یک کیت از طراح Christopher Kane استفاده می شود که در گذشته های نجومی پارچه و ارسال کردن ماسک صورت به اندازه سواچ و کمی آموزش بسته به خانه خود را. با توجه به زندگی من در یک روستا در وسط هیچ جا با هیچ دسترسی به جایی که فروش ماسک صورت بود که یک برکت و رحمت! من فرستاده شد بهار/ تابستان 2020 مولکول چاپ است که من یک فن مشتاق – من استفاده می شود به کارآموز در این نام تجاری در طول دانشگاه و پس از آن به من ارمغان آورده شادی بزرگ داشتن یک قطعه از فصل جدید!

چگونه آن را مناسب است ؟

آن را به خوبی متناسب و روبان روابط بسیار شیک! پوشیدن یکی کاملا داغ بر روی صورت, اما من حدس می زنم این چیزی است که همه ما باید برای رسیدن به.

هر گونه افکار دیگر ؟

من می خواهم به دانستن است که من از آن ساخته شده خودم. در حال حاضر که من می دانم که چگونه به آن را انجام دهد من خواهد بود بیش از شاد به برخی از دوستان و خانواده.

لورا Baggott با استفاده از Craftpassion.com الگوی
لورا ماسک صورت ساخته شده با استفاده از Craftpassion.com’s الگوی

چه آسان شد, آن را به ؟

من در طیف وسیعی از یوتیوب ویدئو و پینترست برای ساده ترین راه برای انجام آن و حل و فصل در این الگو توسط craftpassion.com. در ابتدا آن را کمی از روی حیله و تزویر به دنبال به عنوان آن را به صف شما نیاز به دریافت حق طرف رو. همچنین من می خواستم الاستیک در اطراف سر به گوش تسمه صدمه دیده می تواند پس از برخی از زمان و اگر شما به پوشیدن عینک است که همچنین می توانید آن را تحت تاثیر قرار.
لورا Baggott ماسک صورت با استفاده از یک الگوی از craftpassion.com

آنچه شما را به استفاده از آن ؟

من با استفاده از پنبه در داخل لایه که بهتر صورت. محکم پارچه را نگه دارید و شکل بهتر است اما همچنین شما باید قادر به آنها را شستشو در 60 درجه است.

چه مدت آن را به?

آن زمان من بیش از یک ساعت وقتی که من اولین بار شروع به ساخت آنها اما در حال حاضر در اطراف از آغاز تا پایان آن را در حدود 40 دقیقه است.

چگونه آن را مناسب است ؟

اندازه در pdf به وضوح کمی کوچکتر به طوری که همچنین نیاز به اضافه کردن در درز کمک هزینه. پس از یک فاجعه در کل من موفق به دریافت یک جا که به خوبی کار می کرد.

کارولین Lewis-ایرلم با استفاده از مد شورش را الگوی
ماسک ساخته شده توسط کارولین ایرلم-لوئیس با استفاده از مد شورش را الگوی

چه آسان شد, آن را به ؟

مد شورش الگوی واقعا آسان برای دنبال کنید (اینجا را کلیک کنید برای الگو) – به خصوص وجود دارد به عنوان یک ویدیو یوتیوب – من حدس می زنم با همه اینها هر چند اگر شما یک پس زمینه اساسی در دوخت آن را می سازد آن را آسان تر است. رسم الگوی زمان کمی از زمان اما دوباره سر راست و یک بار شما را کشیده اند آن را هنگامی که شما فقط می توانید آن را کپی کنید.

چه مدت آن طول می کشد ؟

یکی از اولین و احتمالا در زمان حدود 30 دقیقه اما بیشتر به شما انجام سریعتر شما دریافت کنید. من کاملا یک خط تولید رفتن – برای بخش عمده ای از دوخت من تغییر به یک overlocker به عنوان شما می توانید بسیار سریع تر نتیجه و فقط با استفاده از ماشین آلات برای کانال برای سیم و به ضمیمه الاستیک.

چه شما استفاده کنید ؟

الاستیک شد بسیار دشوار است برای به دست آوردن اما من تا به حال یک لامپ لحظه ای و خریداری شده از مو روابط از Poundland – 50 برای £1 و آنها را کامل نمایید.

من کار به عنوان یک مدیر مدرسه, تا کار کرده اند از خانه برای چند هفته گذشته. من شده اند ساخت این برای دوستان و خانواده در وقت آزاد من. من در ساخت اسکراب کیسه و به حدود 80 از آن و اهدا شده بود چند پوشش لحاف و ملافه از دوستان است تا با استفاده از همه قطع به ایجاد پوشش برای ماسک – آیا می خواهید نیست.

چگونه است که مناسب است ؟

مناسب است که واقعا خوب است. من واقعا دوست دارم این الگو را به عنوان آن را با استفاده از حداقل پارچه ای اما با حداکثر نتیجه است. این پلیسه facemasks استفاده خیلی بیشتر پارچه اما احتمالا راحت تر اگر شما یک مبتدی واقعی.

هدر Bache همچنین با استفاده از Craftpassion.com’s الگوی
ماسک در اندازه های مختلف ساخته شده توسط هدر Bache با استفاده از یک الگوی از craftpassion.com

که الگوی آیا شما با استفاده از, و آنچه شما نیاز دارید ؟

من با استفاده از این الگو از Craftpassion.com. من تا به حال مقدار زیادی از پارچه های پنبه ای در حال حاضر (عمدتا چربی چهارم). من با استفاده از پارچه ساده برای مردان ماسک در بر داشت و الگوهای زیبا برای زنان. من هم نیاز الاستیک و برخی از سیم. من فقط سیمی روبان طوری استفاده می شود که به جای یک لوله پاک کن به خوبی کار می کنند بیش از حد. من با استفاده از یک دستگاه دوخت تا به حال همه لازم است موضوعات و فقط با استفاده از یک خنثی رنگ پریده رنگ برای همه آنها را.

چه آسان شد, آن را به دنبال ؟

آن را بسیار آسان به دنبال الگو می آید در اندازه بنابراین من می تواند کوچکتر ماسک برای نوه من.

چه مدت هر ماسک را به?

آن زمان من حدود 20 دقیقه برای برش و دوختن.

چه مناسب است ؟

آن را مناسب و راحت برای پوشیدن دارم.

شما بروید در ساخت چهره خود را ، به ما بگویید که چگونه شما در بخش نظرات زیر

برای اخبار بیشتر در تجزیه و تحلیل و مشاوره از تلگراف مد میز اینجا را کلیک کنید برای ثبت نام برای دریافت خبرنامه هفتگی ما مستقیم به صندوق پستی خود را هر جمعه. ما را دنبال کنید Instagram @Telegraphfashion

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im