بهترین خیزران مبلمان باغ و که در آن به خرید آنلاین

On شکار برای بهترین خیزران مبلمان برای باغ خود را, اما هیچ ایده که در آن برای شروع ؟ ما انجام داده اند و تمام فکر شما را با ما به دور از ای باغ ملزومات است.

وجود دارد چند تجربه است که می تواند رقیب نشسته در باغ خود را با یک فنجان چای خورشید گرم شدن گونه های خود را. اما با در نظر گرفتن آن همه در حالی که استراحت در باغ زرق و برق دار, مبلمان باعث می شود آن است که بسیار بهتر است. شیک و با دوام, خیزران مبلمان آیا درست است که بی وقفه تکمیل هر باغ.

خیزران (همچنین به عنوان ‘ترکه’ یا ‘نی’) مشخص دست بافته شده از مواد. این در اصل ساخته شده از حصیر و انگور طبیعی چوبی عصا اما این مواد گسترش دهد و نمی حفظ رنگ پس دیگر استفاده می شود.

امروزه مبلمان است که معمولا ساخته شده از یا پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) و یا پی وی سی. HDPE ایجاد یک حق بیمه بیشتر محصول با توجه به رابرت Magazine – بنیانگذار Bridgman فروشگاه مبلمان است که دارای تخصص در مبلمان است. “خواص هستند و در بین پلاستیک و موم” او می گوید: “و که آن را می دهد یک نگاه بسیار طبیعی و احساس. آن را نگاه نمی کند plasticky و همچنین است مواد سمی یا مواد شیمیایی است.”

که خیزران مبلمان با دوام?

خیزران مبلمان “بسیار با دوام” با توجه به Bridgman که باعث می شود آن را “بهترین مواد که ما در بر داشت برای مبلمان فضای باز”.

منتی انتظار می رود به گذشته حداقل 10 سال اما مبلمان دوام است که تحت تاثیر قرار چگونه آن را ساخته شده است. در حالی که تمام مبلمان است دست بافته برخی از تولید کنندگان استفاده از ناخن برای حفظ مواد در محل. “آنها این بیت است که زنگ یا شکست” می گوید: Bridgman.

در عوض, شما باید برای انتخاب مبلمان که در آن خیزران مواد پیچیده شده در اطراف قاب و امن با وسایل فلزی.

آیا خیزران مبلمان محو شدن در آفتاب ؟

Sunlight خیزران است را kryptonite به عنوان اشعه ماوراء بنفش حملات مومی مواد آن می تواند مقاومت در برابر آن بسته به فرآیند تولید.

خیزران ساخته شده است از طریق یک روش به نام اکستروژن که Bridgman توضیح میدهد: “تمام مواد در حال ذوب در یک ماشین بزرگ و تحت فشار قرار دادند از طریق یک نازل از همه اشکال و اندازه های مختلف”. وجود دارد دو نوع از فرایند تولید که اکسترودر خیزران: دو اکستروژن و تک اکستروژن.

تک اکستروژن یک فرایند است که به تولید یک جامد بافت است که توخالی نیست در وسط. این به این معنی رنگ پایدار است در طول (بنابراین حتی اگر شما scuff پایین رنگ محو نخواهد شد). همچنین “بیشتر اشعه ماوراء بنفش پایدار پس از آن محو کند, crack, یا تقسیم” با توجه به Bridgman.

این ثبات است که با توجه به حفاظت از اشعه ماوراء بنفش ساخته شده به مبلمان است که “اساسا مانند اضافه کردن یک ضد آفتاب به این روند” Bridgman می گوید.

Dual اکستروژن از سوی دیگر کمتر از نیمی از حفاظت از اشعه ماوراء بنفش است که باعث می شود آن را یک روش ارزان. در طی این فرایند یک بخش از این دستگاه باعث می شود بافت و دیگر اسپری در رنگ. این به این معنی رنگ است به احتمال زیاد به آخرین تا زمانی که خیزران مبلمان ساخته شده با استفاده از مونو اکستروژن.

آیا شما نیاز به پوشش خیزران مبلمان اگر آن را مرطوب می شود?

اگر شما خود را پوشش خیزران مبلمان ضد آب با بالشتک آنها را مقاومت در برابر باران. اما اگر شما خود را ندارد بالشتک ضد آب (و یا ترجیح می دهند لخت نگاه کنید) شما باید خود را خیزران مبلمان داخل خانه.

هنگامی که از آن باران آب عبور می کند از طریق پارچه, عمیق در داخل مواد. روز بعد در آفتاب آن را احساس خشک به لمس به عنوان به زودی به عنوان شما نشستن در آن آب نفوذ به سمت بالا و شما مرطوب است.

در نظر گرفتن همه موارد فوق را در نظر ما ارزیابی بازار رقبا و ایجاد زیر لیست کوتاه از بهترین خیزران مبلمان در بازار است.

1. Calamus ای باغ نیمکت

£399, LaRedoute

این Calamus خیزران نیمکت باغ دارای یک طراحی چشم نواز

اعتبار:
LaRedoute

With آن مزین و پیچیده طراحی Calamus خیزران نیمکت سرشار از جذابیت روستایی. صنایع نیمکت ساخته شده از حصیر بافته شده است و طبیعی بنفش لاک پایان است که باید از آن محافظت از گرد و غبار – اگر چه شما هنوز هم نیاز به محافظت از آن را از عناصر (به خصوص باد و باران). این قطعه به خوبی کار می کند در باغ در طول ماه های تابستان, اما شما می توانید آن را به هنرستان برای زمانی که هوا خنک تر می شود.

بuy در حال حاضر

برای اطلاعات بیشتر خیزران مبلمان از LaRedoute بازدید laredoute.co.انگلستان

2. 9-قطعه Mayfair مدولار خیزران مبلمان باغ

£2,799, Bridgman

اگر میزبانی کباب تابستانی است که در دفتر خاطرات خود را نگاه نکنید

اعتبار:
Bridgman

Family-اجرای کسب و کار Bridgman دارای تخصص در با کیفیت بالا از مبلمان ساخته شده با استفاده از مونو اکستروژن. این Mayfair مدولار مجموعه متفاوت است. این منحنی مبل ایده آل است برای جمع های خانوادگی و یا احزاب تابستان به خصوص اگر شما یک آپارتمان پاسیو. زیتون رنگ حصیر مواد ایجاد یک کشور شیک زیبایی و دنج صندلی کار می کنند در هر باغ هنرستان و یا حتی اتاق نشیمن.

خرید در حال حاضر

3. Mayfair چرخش مجموعه

£1,279, Bridgman

در آغوش آرامش گرمتر شب با این خیزران چرخش مجموعه

اعتبار:
Bridgman

Tدر اینجا هیچ چیز مانند آرامش تاب در یک نوسان در باغ خود را به عنوان چرخش آب و هوا گرمتر است. این Mayfair مجموعه نوسان ممکن است کمی گران اما از آن ساخته شده است به آخرین. قاب ساخته شده از پودر با پوشش آلومینیوم (همان مسائل قوی است که برای رنگ خودرو) و پلی اتیلن خیزران مواد با دوام است. مجموعه نوسان خواهد بود مونتاژ Bridgman بر تحویل و تنظیم می تواند مقاومت در برابر آب و هوای مرطوب (اگر چه شما باید بالشتک در داخل خانه).

خرید در حال حاضر

برای اطلاعات بیشتر خیزران مبلمان از Bridgman بازدید bridgman.co.انگلستان

4. پیچ و خم خیزران توسکانی فلوریدا خورشید سونا

£299, Mattressman

Sآن را به عقب و گرفتن برخی از اشعه در این پیچ و خم خیزران خورشید سونا و جدول. بالشتک های راحت برای صرف یک روز استراحت در باغ و کرم رنگ کاملا مکمل حصیر زیر تخت. به عنوان یک جایزه اضافه شده قابل تنظیم پشت و سمت میز معنی است که شما می توانید به نوبه خود برنزه جلسات به کوکتل ساعت در ثانیه است.

بuy در حال حاضر

برای اطلاعات بیشتر خیزران مبلمان از Mattressman بازدید mattressman.co.انگلستان.

5. Kettler RHS هارلو Carr باغ اغذیه فروشی و مشروب فروشی میز و صندلی

£559.99, زعفران

Kettler تولید شده است با دوام اشعه ماوراء بنفش محافظت باغ مبلمان برای بیش از 30 سال

اعتبار:
Kettler

Tخود را تنظیم و ایده آل است برای ناهار خوری نقاشی با آبرنگ روی گچ و یا برای زن و شوهر که می خواهید به cuppa خارج به عنوان آنها می توانند. این میز و صندلی باید یک نگاه روستایی و کیفیت آنها تضمین شده است به عنوان آنها ساخته شده توسط Kettler – یک شرکت که تولید شده است با دوام اشعه ماوراء بنفش محافظت باغ مبلمان برای بیش از 30 سال است. صندلی باید دست نخورده باقی می ماند برای یک مدت طولانی به عنوان خیزران ساخته شده است با استفاده از مونو اکستروژن و آن بافته شده است بر روی یک قاب آلومینیومی محکم.

خرید در حال حاضر

برای اطلاعات بیشتر خیزران مبلمان از John Lewis بازدید johnlewis.com

6. مورانو مبل و صندلی

£725 نپتون

مورانو مبل صندلی دارای یک زیبایی طبیعی

اعتبار:
نپتون

Tخود را از ترکه یا چوب کوتاه بافت صندلی بافته شده از رزین و الیاف است که ایجاد شده به شبیه حصیر. قوی الیاف مقاوم در برابر هوا به عنوان قاب آلومینیومی – به طوری که آنها باید نه محو شدن و زنگ زدگی در طول زمان است. بالشتک اما باید به داخل خانه آورده و اگر آن باران – به عنوان آنها در حال آب و هوا-مقاوم در برابر به جای آب و ضد. با دوام صندلی روستایی الگو باعث می شود آن را ایده آل برای هر باغ یا اتاق نشیمن. آن را نیز به راحتی برای نشستن در آن را به عنوان کمی نقطه – آن را ایده آل برای یک استراحت در پاسیو.

خرید در حال حاضر

Fیا بیشتر خیزران مبلمان از نپتون بازدید neptune.com

7. نیویورک 6-صندلی چوبی میز مجموعه

£1,899, gardenfurniturecentre.co.انگلستان

جمع خانواده و دوستان خود را در اطراف نیویورک 6 نفره ای ناهار خوری مجموعه

اعتبار:
gardenfurniturecentre.co.انگلستان

یکجود در یک کرمی ‘سفید کوبو” یا بیشتر طلایی ‘آب سنبل’ رنگ, نیویورک, جدول مجموعه می توانید یک روشن کننده اثر در باغ خود را. شما همچنین می توانید انتخاب برای روشن برخورد کوسن رنگ – چنین به عنوان تازه نارنجی و سبز لیمویی – واقعا اضافه کردن برخی از پاپ به پاسیو خود را. جدول خود را ساخته شده است از چوب ساج مواد اما صندلی ساخته شده از یک Ecolene مصنوعی حصیر بافت و چرخید سمت راست به پایین قاب آلومینیومی. خیزران ساخته شده با استفاده از مونو اکستروژن پس از آن باید به خصوص با دوام است. شما می توانید خرید میز و صندلی در این مجموعه و یا خرید صندلی به طور جداگانه.

خرید در حال حاضر

برای اطلاعات بیشتر مبلمان بازدید gardenfurniturecentre.co.انگلستان

8. پیچ و خم خیزران 6-صندلی نوار دور مجموعه

£890, Homebase

ترجیح می دهند مدفوع بیش از صندلی ؟ این مجموعه از Homebase گزینه خوبی است

اعتبار:
Homebase

With خود را نرم و صاف طراحی سیاه و سفید و گنجانیده سطل یخ این مجموعه ای نوار می توانید اضافه کردن لمس زرق و برق به هر پاسیو یا باغ ، تخت بافت از خیزران را تضمین می کند پایان صاف و مواد با کیفیت بالا و بافته شده بر روی یک قاب آلومینیومی با دوام. نوار مدفوع مجهز به بالشتک – اگر چه این نیاز به ذخیره شده در داخل خانه هنگامی که از آن باران.

بuy در حال حاضر

برای اطلاعات بیشتر خیزران مبلمان از Homebase بازدید homebase.co.انگلستان

9. Bramblecrest Oakridge خمیده مدولار گاه به گاه غذاخوری مجموعه

£2,195, gardenfurnitureandinteriors.co.انگلستان

پشت پا زدن و استراحت در این خمیده Oakridge ای ناهار خوری مجموعه ای از Bramblecrest

اعتبار:
Bramblecrest

With خمیده مبل و اسباب بازی مخمل خواب دار پشت مخده این بازی گاه به گاه ناهار خوری مجموعه ای است ایده آل برای آفتاب گرفتن با خانواده و یا گرفتن سریع catnap در باغ. گردد از آب و مقاوم در برابر ترکه یا چوب کوتاه و با فصل-اثبات حنایی بالشتک و قابل پوشش این مجموعه مفید است در باغ come rain or shine. ما به خصوص مانند آن نور و شادی بخش زیبایی و که در آن همه کاره است – جدول مثلا ارتفاع قابل تنظیم است و دو نیمکت می تواند به جای یک بزرگتر ،

خرید در حال حاضر

برای اطلاعات بیشتر خیزران مبلمان از Bramblecrest بازدید bramblecrest.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de