بهترین خدمات جریان: دیزنی پلاس, Netflix, تلویزیون اپل+ در حال حاضر تلویزیون و آمازون نخست نسبت

تیاو دیزنی ستاره مرگ وارد جریان جنگ با راه اندازی آن Netflix-رقابت دیزنی+ سرویس.

جنگ ستارگان و مارول اسپین-آف بخشی از توپخانه سنگین که در حال حاضر پلت فرم ساخته شده است که انگلستان اولین اما واقعی به ضرب گلوله شلیک شده است که در آن رقابتی قیمت گذاری شده است. در انگلستان دیزنی+ هزینه £5.99 در هر ماه مطابق با Netflix بکشد اما یک اشتراک سالانه کاهش هزینه های بیش از £10.

دیزنی همچنین حاکی از آن ممکن است گسترش بیشتر آن بالغ گرا Hulu خدمات فراتر از امریکا – یکی دیگر از بی نهایت دستکش بلند به پایین پرتاب به Netflix و اپل نیز عرضه یک جریان خدمات در سال 2019.

با این همه در ذهن در اینجا این است که چگونه این سه جانوران جریان مقایسه کنید.

دیزنی+

چه مقدار ؟

دیزنی به وضوح Netflix بکشد در آن مناظر با آن £5.99 اشتراک ماهانه (و یا £59.99 سالانه) در انگلستان و یک $6.99 اشتراک ماهانه در آمریکا و تقریبا نیمی از هزینه از محبوب ترین Netflix طرح در آمریکا ($13 اجازه می دهد تا شما را به جریان به دو دستگاه در بالا تعریف). آن نیز کمتر از $7.50 پیش بینی شده توسط تحلیلگران وال استریت.

یک نکته وجود دارد هر چند با دیزنی رئیس امور مالی کریستین مک کارتی توصیف این عنوان “اولیه” نقطه قیمت می باشد.

در دسترس بودن?

دیزنی+ راه اندازی در بریتانیا در مارس 24 سال 2020 پس از آن ما راه اندازی در ماه نوامبر گذشته.

کلید ارائه?

Disney+ آمد از دروازه نوسانی. به خصوص با جان فاورو نظارت فوق العاده memed جنگ ستاره spin-off از Mandalorian. سری ستاره پدرو پاسکال – Oberyn Martell از بازی تاج و تخت – و مراکز در Boba Fett-سبک بین کهکشانی شکارچی فضل. این مجموعه سه سال پس از اصلی جنگ ستارگان سه گانه و مدتها قبل از به زور بیدار.

بازیگران شامل Nick Nolte, Giancarlo Esposito (از Breaking Bad), Thor Ragnorak بازیگر/کارگردان Taika Waititi (ابراز “شکارچی خوانده” IG-88) و تا حدودی improbably فرقه آلمانی ورنر هرتزوگ فیلمساز.

یک صحنه از جنگ ستارگان سری Mandalorian

اعتبار:
دیزنی

Tدر اینجا نیز برای رفتن به یک صفحه عاقبت به فیلم جنگ ستارگان سرکش یکی که در آن دیگو لونا reprises نقش خود را به عنوان خشن و آماده شورشی اتحاد عمل و قسمت بیشتر به آمده از نهایی فصل از rave-بررسی جنگ های کلون سری متحرک.

استودیو مارول به دست آورد توسط دیزنی در سال 2009 نیز در جلو و مرکز. یک Loki مجموعه تلویزیونی را ببینید, Tom Hiddleston, تلافی نقش خود را به عنوان بین کهکشانی شیاد از ثور. به همین ترتیب, الیزابت اولسن و پل بتانی کت و شلوار برای یک اسکارلت جادوگر و چشم انداز نشان می دهد (با تا حدودی clunky نام WandaVision). Hawkeye (جرمی رنر) می شود مجموعه خود را.

اما بیشتر وجود دارد (!) برای طرفداران مارول: یک شاهین و زمستان سرباز spin-off با آنتونی مکی و سباستین استن و یک سری انیمیشن مارول چه می شود اگر…

تیاو دومی را کشف جهانهای جایگزین است که در آن آشنا مارول داستان بازی متفاوت است. در قسمت اول برای مثال خواهیم دید که آنچه که ممکن است اتفاق افتاده اگر استیو راجرز دختر پگی کارتر تا به حال تبدیل شدن به کاپیتان امریکا به جای. نیز وجود خواهد داشت “unscripted” Marvel ارائه شده است.

البته دیزنی نیز صاحب پیکسار و اولین یک هیولا وارز سری هیولا در محل کار به لذت از طرفداران جوان و پیر. جدید High School Musical سری a live-action بازسازی بانو و ولگرد نیز اصلی به پلت فرم.

National Geographic و در عین حال یکی دیگر از دیزنی اموال ملاقات چالش Netflix بکشد سیاره ما با “جهان با توجه به Jeff Goldblum”. سحر و جادو از حیوانات پادشاهی در ضمن شرح زیر دامپزشکان در حیوانات دیزنی پادشاهی و Epcot پارک.

  • ادامه مطلب: بهترین دیزنی+ فیلم به جریان در حال حاضر

Naturally دیزنی نیز طناب در میلیون ها نفر با آن unsurpassable کاتالوگ انیمیشن کلاسیک همراه با tween بازدید مانند هانا مونتانا.

و اخیرا به دست آورد فاکس استودیو مشترکین می توانید لذت بردن از کلاسیک مانند شاهزاده عروس و صدای موسیقی و همچنین سی فصل از سیمپسونها.

همه دیزنی سینمایی منتشر خواهد شد و مستقیما به دیزنی+ به عنوان به زودی به عنوان ‘تئاتر و خانه سرگرمی’, ویندوز, از, بیش از حد است که فراهم مشترکین بیشتر برای لذت بردن از در مستند از آنها ممکن بود در غیر این صورت. در جولای 3 هر دو یخ زده 2 و همیلتون موسیقی منتشر خواهد شد در دیزنی+. تمام محتوای قابل دانلود است بنابراین شما می توانید همه چیز نیست.

منn مجموع دیزنی+ راه اندازی با 500 قسمت از “زمان و درجه” نشان می دهد تلویزیون; 25 سری اصلی; 10 اصلی فیلم و آن فیلم کتابخانه شامل بیش از 400 فیلم سینمایی – از جمله 100 “اخیر تئاتر منتشر شده”. Phew.

علاوه بر این, دیزنی است که نشان می دهد ممکن است به رول از Hulu مقصد آن برای بزرگسالان-محتوا گرا مانند کنیز داستان فراتر از ایالات متحده است.

الیزابت ماس در کنیز داستان

اعتبار:
Hulu/AP

آن را قانون کهکشان ؟

Sتار جنگ مارول و دیزنی کلاسیک اضافه کنید تا شاید قدرتمند ترین تهدیدات سه گانه در سرگرمی. Netflix است که به اندازه کافی بلند-به منظور نگه داشتن خود – اما دیزنی را به خوبی ممکن است ضربه هر کس دیگری در خارج از آب مجازی.

است که آن را برای شما ؟

اگر شما بچه ها و یا لذت بردن از تماشای ابرقهرمانان ضرب و شتم یک دیگر را بدون سوال. و طرفداران جنگ ستارگان را در نظر Mandalorian unmissable.

اما کسانی که ولع مصرف تیره تر محتوا ممکن است دوسوگرا – فرض دیزنی نیست ترکیب Hulu به بین المللی خود را ارائه. دیزنی دوستدار خانواده تصویر به معنی آن هرگز به عنوان مثال در اب شلپ شلپ کردن در تکان دهنده واقعی-جرم مستند که کشیده اند جمعیت به Netflix بکشد.

حتی لغات بستنی قیفی سرد ماجراهای سابرینا – در مورد یک نوجوان consorting با شیطان – خواهد بود فراتر از رنگ پریده است. خرس در ذهن که با دیزنی کمی saccharine واجب است.

Netflix

چه مقدار ؟

Netflix دارای سه قیمت انگلستان-امتیاز: اساسی در £5.99 در هر ماه استاندارد در £7.99 و حق بیمه برای £9.99. اساسی اجازه می دهد تا شما را به تماشای بر روی یک صفحه نمایش با استاندارد تعریف استاندارد به شما اجازه مشاهده دو صفحه نمایش با کیفیت بالا و در حالی که حق بیمه اجازه می دهد تا شما را به تماشای دو نمایش HD و Ultra HD.

در دسترس بودن?

Netflix راه اندازی خدمات جریان در ما تمام راه برگشت در سال 2007 و نورد در بریتانیا در سال 2012.

کلید ارائه?

یکی از Netflix بکشد فروش امتیاز این است که آن چیزی است که از همه – از وحشتناک واقعی جرم و جنایت به زندگی تصدیق واقعیت تلویزیون (عجیب و غریب چشم) از طریق ذهن-ذوب sci-fi را (OA) و روانی پلیسی (فراموش نشدنی از خانه تپه). آن را نیز گسترش تهاجمی به فیلم با امثال رم و ازدواج داستان دریافت چند جایزه اسکار نامزد.

بزرگ نشان می دهد مانند غریبه همه چیز و تاج کشیده اند در میلیون ها نفر از مشترکین و حفاظت-شروع انشعابات (مثل این سال عشق کور است و ببر پادشاه) تمایل به تنظیم فرهنگ پاپ تن برای هفته در یک زمان. از سال گذشته Netflix بکشد تا به حال 700 اصلی سری – با بیشتر وعده داده شده برای سال آمده است.

  • ادامه مطلب: بهترین فیلم در Netflix بکشد

یک صحنه از Netflix بکشد برنده جایزه اسکار رم

اعتبار:
Netflix

آن را قانون کهکشان ؟

Netflix است Darth Vader جریان – با 139 میلیون مشترک در سطح بین المللی. قرار می دهد که دیزنی هدف از 60 به 90 میلیون نفر در سراسر جهان مشترکین تا پایان سال 2024 (دو سوم خارج از آمریکا) به چشم انداز.

است که آن را برای شما ؟

Netflix بکشد طرح کسب و کار ساخته شده است جذاب به عنوان بسیاری از جمعیت به عنوان امکان پذیر است اما با همه شبکه های بزرگ و استودیوهای تشدید جریان خود را ارائه فقدان شخص ثالث عنوان می تواند دیده می شود به عنوان یک ضعف است.

Marvel و فیلم های دیزنی خواهد بود منحصر به فرد به دیزنی+ و هر چند Netflix کار کرده است سخت در ساختمان خود فرانچایز داشتن خریداری فرقه comic book studio Millarworld مثلا این سوال که آیا میانگین بیننده ترجیح می دهند به تماشای آن چتر آکادمی (که ملاقات با یک ولرم پذیرش از منتقدان) و نه از ماجراهای بیشتر از مارول Scarlet Witch و چشم انداز.

  • ادامه مطلب: بهترین تلویزیون نشان می دهد در Netflix بکشد

تلویزیون اپل+

چه مقدار ؟

جریان خدمات را به شما هزینه £4.99 یک ماه پس از رایگان هفت روز محاکمه اما شما می توانید یک سال اشتراک comped هنگامی که شما خرید یک دستگاه.

در دسترس بودن?

تلویزیون اپل به همراه راه اندازی در تاریخ 1 نوامبر سال 2019 در بیش از 100 کشور جهان از جمله انگلستان است.

کلید ارائه?

یکpple گزارش صرف 1 میلیارد دلار در برنامه نویسی در سال 2019 دو برابر خواهد شد و این رقم در سال 2020 است. این یک تکه بزرگ از تغییر – اما هنوز هم راه طولانی در پشت 15 میلیارد دلار Netflix lavished در محتوای اصلی سال گذشته است.

هنوز خط به بالا جذاب است. شاهزاده هری و اپرا وینفری گفت: به همکاری در یک سری در مورد بهداشت روانی در آینده بعد از این سال و استیون اسپیلبرگ آوردن یک داستان علمی تخیلی گلچین به پلت فرم.

در حال حاضر فیلم برداری است صبح یک درام در مورد صبحانه آمریکایی تلویزیون با ریس ویترسپون, جنیفر آنیستون و استیو Carrell. جی جی آبرامز و خواننده Sara Bareilles باید کمی تولید صدای یک کمدی رمانتیک در مورد “جهانی سفر پیدا کردن خود را معتبر و صدای خود را در اوایل 20s”.

Jason Momoa, به نوبه خود, ستاره ها در یک dystopian هیجان انگیز به نام دیدن در مورد جهان رفته نابینا نوشته شده توسط Peaky Blinders خالق استیون نایت. هیجان انگیز کارگردان M. Night Shyamalan است که تولید یک سری برای اپل به عنوان La La La مدیر Damien Chazelle و Battlestar Galactica/Outlander نشان می دهد-دونده رونالد D مور. Richard Gere است به ستاره در یک بازسازی از ریگ اسرائیل درام Bastards. شاید جالب ترین این است که “دفاع از یعقوب’, هیجان انگیز بر اساس بهترین فروش ویلیام Landay رمان به همین نام است.

و از آنجا که این یک بی رحمانه و بی خدا جهان وجود خواهد داشت آهنگسازی مستند شامل Ed Sheeran.

آن را قانون کهکشان ؟

اپل راه اندازی تلقی می شد کمی underwhelming و به این معنا بود که با فروش آیفون در دراز مدت کاهش شرکت خاراندن اطراف برای چیزی جدید. خواهد رویایی استیو جابز سعی کرده اند به دردسر اپل به Netflix ارابه موسیقی ؟

است که آن را برای شما ؟

مهم است به یاد داشته باشید که تلویزیون اپل+ نیست مقصد توقف در امتداد خط Netflix و دیزنی+. آن ارائه خواهد شد مقدار زیادی از محتوای اصلی – اما همزمان تلویزیون. شما را مجبور به خرید آن نشان می دهد که در حال حاضر مورد از طریق آیتونز و یا چیز دیگری دیده بان در برنامه های شخص ثالث در دسترس از طریق تلویزیون اپل+ پورتال. ما اجازه می خواهم نشان می دهد که هفت روز تست رایگان شما نوسان.

در حال حاضر تلویزیون

چه مقدار ؟

Now تلویزیون یک ذره پیچیده تر از رقبای خود آن را به عنوان خدمات متعدد به آن متصل است. استاندارد سرگرمی پاس (12 زنده کانال و بیش از 300 تلویزیون سری جعبه مجموعه) هزینه £7.99 در هر ماه هفت روز آزمایشی رایگان در دسترس برای اولین بار مشترکین.

علاوه بر این آسمان سینما عبور (11 آسمان سینما کانال و بیش از 1000 فیلم) هزینه £11.99 هر ماه بچه ها عبور (6 کانال به همراه هزاران نفر از بچه دوستانه قسمت) هزینه £3.99 در هر ماه و hayu عبور (بیش از 250 واقعیت جعبه تلویزیون مجموعه اضافه شده در همان روز خود را به عنوان ما برای اولین بار) هزینه £3.99 در هر ماه.

Keeping Up With The Kardashians در دسترس است در حال حاضر با تلویزیون hayu عبور اگر تلویزیون واقعیت این است که نوع خود را از چیزی که

اعتبار:
گتی

در دسترس بودن?

Now تلویزیون در بریتانیا راه اندازی در 17 جولای 2012 و در حال حاضر در دسترس در جمهوری ایرلند و ایتالیا و آلمان و اسپانیا.

کلید ارائه?

عمده قرعه کشی در حال حاضر تلویزیون است که طیف گسترده ای از پرستیژ کلاسیک از HBO مانند Sopranos و سیم – که هر دو هنوز هم در نظر گرفته برخی از بهترین تلویزیون نشان می دهد در تاریخ بیش از یک دهه پس از پایان دادن به. برخی از مهمترین شراب خواری-شایسته بیا از HBO و آسمان اخیر شکسته مثل بازی تاج و تخت, Veep, چرنوبیل و مراقبان.

به عنوان بسیاری از نشان می دهد در حال حاضر تلویزیون در دسترس نیست در دیگر جریان خدمات superfans واقعا فقط باید انتخاب بین خرید مجموعه جعبه آشکار و یا اشتراک به جریان آنها.

یکdditionally در حال حاضر تلویزیون hayu پاس می آید با تمام شانزده فصل Keeping Up With the Kardashians, به علاوه عشق و هیپ هاپ, پروژه باند و Vanderpump قوانین برای حفظ خانواده خود را به واقعیت تلویزیون به طرفداران خوشحال است.

آن را قانون کهکشان ؟

احتمالا نه. در حالی که سرگرمی پاس می آید با بسیاری از بالا پایان شراب خواری طعمه در حال حاضر تلویزیون تخصص به طور کلی محدود به درام و تلویزیون واقعیت. در مقایسه با Netflix آن را به سادگی نمی باید این کاتالوگ به قانون است.

است که آن را برای شما ؟

اگر شما به دنبال سخت به پیدا کردن نشان می دهد مانند جنسیت و شهر جانشینی دوقلو قله یا کمی بزرگ نهفته است و شما لازم نیست که آسمان در تقاضا تقریبا قطعا. دسترسی به غیر از کانال های مولتی مدیا مانند معاون, طلا و Syfy قطعا درخواست تجدید نظر خود را به مخاطبان تو رفتگی در دیوار بیش از حد, بنابراین آن را به ارزش ثبت نام برای هفت روز تست رایگان خود را آشنا با خود را ارائه.

آمازون نخست تصویری

چه مقدار ؟

دسترسی به آمازون نخست در واقع تصویری رایگان می آید به آمازون نخست مشتریان. به این ترتیب, شما می توانید پرداخت £7.99 یک ماه یا £79 یک سال برای دسترسی به هزاران نفر از عمده فیلم تلویزیون را نشان می دهد و رویدادهای ورزشی plus رایگان یک روزه تحویل میلیون ها نفر از آیتم های آمازون.

در دسترس بودن?

آمازون معرفی نخست تصویری در انگلستان به جای قبلی خود ویدئو بر روی تقاضا خدمات Lovefilm در سال 2014.

کلید ارائه?

نخست تصویری فوق العاده-کتابخانه گسترده ای برگ هیچ نوع unturned. در واقع آن دارای برخی از بهترین فیلم و تلویزیون را نشان می دهد از طول عمر ما.

مایکل شین و دیوید تنانت در پیشگویی های آمازون اصلی بر اساس کتاب Terry Pratchett و نیل گیمن

اعتبار:
آمازون نخست تصویری

Fیا فیلم شب شما می توانید از را انتخاب کنید بین فیلم هایی مانند مبارزه با باشگاه Paddington 2 و دونکرک و سپس شراب خواری از طریق بهترین کمدی (گسترده شهر و پارک ها و تفریح و سرگرمی), درام (American Gods and Mr Robot) و مدرسه علاقه مندی ها (مانند Ally McBeal و X-Files) خود را در زمان.

Wدر اینجا انحصار نگران است پلت فرم موفق به کسب جوایز و ستایش برای آمازون اصل مانند آفرین خانم Maisel, Homecoming, خوب, پیشگویی های تور بزرگ و ستاره بازحمت حرکت کردن: پیکارد.

با رشد سریع مجموعه ای از فرقه کمدی فوق العاده مانند اد قمار ‘قند خون’ نخست تصویری واقعا ارائه می دهد چیزی برای همه.

آن را قانون کهکشان ؟

آن را فقط ممکن است. با یک فشار اضافه شده نسبت به پوشش های ورزشی (به خصوص تنیس ATP و لیگ برتر فوتبال) نخست تصویری در حال حاضر دهانه بیشتر سوله از دیگر خدمات جریان ترکیب شده است. آن را فقط ارائه نمی دهد همه چیز.

است که آن را برای شما ؟

اگر شما می خواهم برای کشف جدید فیلم و تلویزیون را نشان می دهد اما نمی خواهد ذهن به پرتاب چند قسمت از Seinfeld احتمالا. اشتراک نیز به شما می دهد توانایی برای اجاره و یا خرید های جدید فیلم در خانه, سریع تر از آنها را همیشه در نهایت در جریان خدمات در غیر این صورت. اگر شما در عشق با یک بیت از خرید آنلاین آمازون نخست قدرت پردازش نمی صدمه دیده است یا نه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im