این حاصل کار دو تیم در میامی سوپر باول یکشنبه شب به حال رسانه های اجتماعی وزوز و ظاهرا دلیل خوب است. از اجرای موسیقی توسط شکیرا و پس از جنیفر لوپز, حال رسانه های اجتماعی twirling به عنوان بازی بزرگ وارد نیمه دوم.

هر چند برخی انتظار ویژه ظاهر شاید میامی افسانه گلوریا Estafan Miami Sound Machine و یکی دیگر از 305 را Pit Bull آن همه شکیرا و J-Lo—و جنوب فلوریدا پایین تکان دادن—ساخته شده است که سوپر باول LIV halftime show پیشی دیگر سوپر باول روند در توییتر.

و هیچ ویژه ظاهر شد مورد نیاز است.

حاصل کار دو نشان می دهد پنج شنبه شب بود و همه استعداد ساحل جنوبی و آن را به عنوان فلوریدای جنوبی به جنوب فلوریدا می توانید دریافت کنید.

شکیرا اولین بار در زمان مرحله و راديال کردن آهنگ در حالی که رقصنده در زمان مرحله. او سپس انتقال به لوپز که سنگ خود را بسازند. دو ستاره پس از آن نیروهای روی صحنه برای یک آواز و رقص و نمایش بود که رسانه های اجتماعی تقاضاهای مصرانه برای اطلاعات بیشتر.

برخی آن را به نام بهترین حاصل کار دو تیم نشان می دهد که آنها تا به حال دیده بود. که گفت بسیاری با توجه به میامی میزبان سوپر باول—13 سال پیش—زمانی که شاهزاده بود و مجری در حاصل کار دو تیم حتی در بازی Purple Rain در حالی که باران افتاد داخل ورزشگاه.

در اینجا نظرات و فیلم ها از شکیرا و J-Lo در یکشنبه شب حاصل کار دو تیم در میامی.

Shakira at Super Bowl
شکیرا اجرا به روی صحنه در طول پپسی سوپر باول LIV حاصل کار دو تیم در Hard Rock ورزشگاه در فوریه 02, 2020 در میامی فلوریدا.
عکس توسط Kevin Mazur/WireImage

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de