بهترین تلویزیون نشان می دهد به تماشای در Britbox از زندگی خوب به Broadchurch

Britbox است که خدمات جریان برای بی بی سی, ITV و کانال 4 برنامه و آن را شامل یک میزبان از مجموعه تلویزیونی کلاسیک همراه با شراب خواری-شایسته مدرن boxsets مانند Broadchurch و Les Misérables.

بهترین تلویزیون نشان می دهد در Britbox

درام

انگلیسی پخش می تواند به دست کشیدن گیج ریگ درام, blindfolded, بنابراین جای تعجب نیست که Britbox پر است از بهترین چشمگیر, جواهرات از چند دهه گذشته. را انتخاب کنید از دسته است ITV مودی crime سریال Broadchurchآغاز می شود که با دیوید تنانت و اولیویا کلمن به عنوان شرکای تحقیق در مورد قتل یک کودک در داستانی ساحلی شهر Broadchurch در دورست. Punchy به خوبی نوشته شده و اتمسفر آن را به ارزش تماشای هر سه سری پشت به پشت و کامل اگر شما می توانید پیدا کردن زمان.

بزرگ سیاه و سفید دیک بزرگ بودجه سال 2018 اقتباس از ویکتور هوگو بینوایانبا بازی Dominic West به عنوان ژان والژان در آهنگ حتی اگر آن را بدون آهنگ. آن را می سازد یک شروع امیدوار کننده, تسخیر رمان را حماسه با کیفیت اما در تلاش برای شامل داستان در شش قسمت است. بیشتر به طور مساوی ء دو بخش دوره, درام, جزیره ای کوچک در مورد جامائیکا ورود مهاجران در بریتانیا پس از جنگ جهانی دوم و این برنامه شامل یک میزبان از ستاره ها در شروع حرفه خود. غرور و تعصباقتباس توسط بی بی سی در سال 1995 از جین آستن رمان بیشتر یا کمتر اختراع مدرن دوره درام. Jennifer Ehle نقش الیزابت بنت در حالی که کالین فرث است که ظاهرا بی باک آقای دارسی – اگر چه اعتبار است که تصویر یک ماده از حدس.

  • ادامه مطلب: بهترین تلویزیون نشان می دهد در Netflix بکشدبطور منظم احساس آقای دارسی پالس-مسابقه شنا در غرور و تعصب

کمدی

ما به نظر می رسد به رفتن را از طریق یک دوره آیش برای کمدی انگلیسی با چند واقعا خنده دار جدید نشان می دهد ساخت خود را. وجود دارد یک میزبان از نوع تعریف کلاسیک در اینجا. هر دو نزدیک به کامل فصل Fawlty Towers گنجانده شده است. پست-مونتی پایتون John Cleese, به نحوی خنده دار تر از همیشه عصبی به عنوان مدیر هتل ریحان Fawlty است تا با حمایت Andrew Sachs را bumbling مانوئل.

نیز وجود دارد فرنی, گروگان دیگر یکی از کمدی انگلیسی, رونی بارکر که نقش happy-go-lucky زندانی Fletch, ساخت بهترین زندگی در داخل. زندگی خوب به نظر می رسد مربوط به دوران مدرن با چشم انداز خود را از یک زن و شوهر که به موش نژاد برای تبدیل شدن به زیست خود کافی است. بنابراین بیش از حد است که همواره درخشان Yes Minister که پیدا کرده است, زندگی جدید در الگوهای رفتاری و کلیپ های آنلاین در هزینه سیاستمداران امروز اما سزاوار به صورت کامل دیده می شود.

  • ادامه مطلب: بهترین تلویزیون نشان می دهد به تماشای در BBC iPlayerFawlty Towers

مستند

یکی از BritBox بهترین اضافات آن مجموعه ای از دیوید مستند فیلم که دریافت یک بخش اختصاص داده شده بر روی پلت فرم. BBC natural history تیم بی همتا در توانایی خود را برای جذب قابل توجه ترین جنبه های طبیعی جهان از اقیانوس های سیاره آبی به حیوانات پادشاهی از سلسلهو فیلم خود را تکمیل است که خودمانی تسکین دهنده تفسیر.

مایکل پیلین: دایره کامل را فراهم می کند به همان اندازه روشنگری اگر کمی بیشتر jovial دیدگاه یک انسان بسیار سیاره در حالی که برایان کاکس عجایب جهان به نظر می رسد فراتر از ستاره. این تا سری با آغاز مراسم تحلیف هفت تا! (1964) یکی از قابل توجه ترین تمرینات در فیلم زیر 14 هفت ساله از طریق زندگی به بررسی تاثیر کلاس در کودک رشد. به روز رسانی های اخیر پخش شده در سال گذشته است.

تاریخ Britbox برای £5.99 یک ماه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر