بهترین مجازی فعالیت های آنلاین از مزه کردن شراب با دوستان به خانواده باغ وحش تورهای

بریتانیا در حال حاضر پنج هفته به مستند می توان آن را آسان به سقوط به ناامیدی بیش از میخانه, شام با دوستان و خانواده از سفر ظاهری مانند یک دور دور در حافظه است.

اما در حالی که بسیاری از آستین تقبیح وابستگی ما به تکنولوژی آن آمد در بسیار مفید در طول مستند. از مهمانی های شام با دوستان از طریق زوم به جریان زنده از موزه و باغ وحش محوطه های جهان به سرعت در اقتباس جدید, آنلاین, طبیعی است که ما خودمان را در.

بهترین مجازی فعالیت برای مستند

میخانه آزمونها

چیزی که بسیاری از ما را از دست ندهید بیشتر در مورد pre-مستند بریتانیا – بعد از دیدن خانواده و دوستان البته – در حال رفتن به میخانه. در حالی که هیچ چیز وجود دارد که کاملا در مقایسه با چیزی که واقعی هزاران نفر از مردم در سراسر کشور را در بر داشت یک راه برای لذت بردن از مورد علاقه میخانه تفریح و سرگرمی از آسایش در اتاق نشیمن خود را.

مجازی میخانه آزمونها گرفته اند مستند بریتانیا توسط طوفان و وجود دارد راه های بسیاری که شما می توانید درگیر از سازماندهی یک رویداد کوچک در درون دایره درونی خود را برای پیوستن به میزبانی مسابقه با دهها هزار نفر از دیگران.

محبوب ترین راه برای انجام این کار شده است از طریق زوم یک ویدئو کنفرانس سرویس است که اجازه می دهد تا کاربران را به میزبان خود “جلسات” و دعوت دیگران با خاص جلسه ID و یا لینک. در آن طول می کشد بیش از دو دقیقه به راه اندازی را می توان مورد استفاده قرار گیرد در یک تلفن و یا یک لپ تاپ/کامپیوتر و اجازه می دهد تا دوستان و خانواده از سراسر کشور برای اتصال در یک لحظه.

در حالی که بسیاری از مردم را انتخاب کرده اند به سازماندهی خود را کوچکتر آزمونها مقیاس بزرگتر حوادث شده اند wildly محبوب بیش از حد: جی فلین که قبلا به میزبانی خود مسابقه میخانه و مشغول به کار به عنوان یک میخانه صاحبخانه در حال حاضر اجرا می شود مجازی Pub Quiz زنده هر شنبه شب. 155,000 مردم گوش به یکی از آخرین و پس از تشویق بازیکنان برای اهدای پول مسابقه در حال حاضر مطرح شده بیش از £93,000 برای بیمه خدمات درمانی. فلین در حال حاضر معرفی یک زنده مسابقه شنبه شب بیش از حد.

برخی دیگر مجازی pub quiz حوادث به درگیر شدن در کمدن تون آبجوسازی را هر دو هفته یکبار امتحان در پنج شنبه شب که در آن آبجوسازی در حال جمع آوری کمک های مالی برای مهمان نوازی اقدام Covid-19 صندوق اضطراری; Brewdog مجازی آبجو مذاقات گشتن مستر و میخانه آزمونها در سراسر آن 48 انگلستان میله; این Inquizition هفتگی آنلاین آزمونها در ساعت 8 بعد از ظهر در روزهای یکشنبه و میخانه مسابقه شرکت “نه در میخانه مسابقه” طول می کشد که هر چهارشنبه در ساعت 8 بعد از ظهر.

احتمالا این می رود بدون گفت اما BYOB.

مزه شراب و شام احزاب

در ورید همان مجازی میخانه quizzing آنلاین, مزه کردن شراب و شام احزاب نیز تبدیل به امری عادی به عنوان ما در انطباق با زندگی در مستند.

به عنوان با انتشارات آزمونها بسیاری از آنها انتخاب میزبان مجازی مهمانی های شام با دوستان از طریق برنامه های مانند زوم FaceTime و اسکایپ. سپس بسته به آنچه که شما تصمیم می گیرید به عنوان یک گروه همه شما می توانید انتخاب کنید به طبخ همان ظرف (و مقایسه موفقیت/حوادث) منظور از متفاوت تحویل رستوران ها و یا هر رفتن در یک نوع متفاوت از آشپزی. برای مثال برخی از مردم گرفته اند به میزبانی منظم شام که در آن احزاب مختلف “تم” انتخاب شده است در هر زمان از سنتی ایرلندی ظروف به مواد غذایی است.

به عنوان شراب چندین شرکت اقتباس کرده اند به سرعت به زمین افتاده و در حال ارائه مجازی مزه کردن شراب جلسات و کیت بنابراین شما می توانید انتخاب کنید که آیا برای پیوستن به یک بزرگتر آنلاین مزه جلسه و یا به سادگی سفارش و لذت بردن از تنهایی.

Leonardslee دریاچه و باغ به عنوان مثال در حال ارائه مجازی تعاملی مزه شراب است که شما می توانید از طریق زوم که در آن شراب بحث خواهد شد و همچنین به عنوان چگونه به آماده سازی غذاهای خاص خود را از سر آشپز. برای اولین بار برگزار خواهد شد در روز یکشنبه 19 آوریل در 4ساعت و چندین مزه کردن شراب جعبه نیز می تواند خریداری شده از سایت خود را.

Elswhere شما می توانید راهنماهای ما به مزه جایگزین شراب مانند ویسکی.

منچستر مواد غذایی و نوشیدنی جشنواره نیز راه اندازی مجازی برنامه اشپزی تظاهرات و حوادث که در آن برخی از شهرستان سرآشپزها بالا خواهد شد به اشتراک گذاری دستور العمل با مردم از طریق جدید MFDFTV کانال یوتیوب. این شامل آموزش ساخت بستنی, دستور العمل از غذاهای محلی غول و برنامه ای برای مجازی مزه کردن شراب.

غرب لندن شراب نیز با ارائه زنده, آنلاین, مزه کردن شراب جلسات و دوره های آموزشی. این مراسم تست و دوره های آموزشی را در محل زندگی می کنند در یک ثابت از قبل تنظیم زمان – اما آنها نیز ثبت شده باید هر ثبت نام شرکت کنندگان خود را قادر به حضور غیر منتظره. دو تا سه شراب خواهد شد طعم در طول هر جلسه از تکمیل مزه است که برای خرید در دسترس است.

مکان هایی مانند کمدن آبجوسازی نیز فراموش پخت-a-پوزیشن های خرید و آموزش برای ظروف بنابراین نگه داشتن یک چشم را برای فعالیت هایی مانند این در خوراک توییتر خود را:

فعالیت های خانواده

باغ وحش و موزه و پارک باید همه اقتباس به سرعت به آنلاین جدید ما عادی و راههایی برای خانواده ها برای دفع خستگی با هم.

باغ وحش ها در سراسر جهان در حال حاضر ارائه تورهای مجازی و زنده حیوانات از باغ وحش ادینبورگ دوربین های زنده به Cincinnati Zoo خانه سافاری را که در 7ساعت زمان انگلستان و در حال جریان از طریق Facebook live. به طور مشابه, باغ وحش چستر Facebook صفحه میزبان زندگی می کنند همه روزه تورهای مجازی که شامل قرمز پانداها زرافه و فیل و ببر.

موزه ها در جهان مشهور هستند همچنین ارائه تورهای مجازی و فعالیت ها: موزه لوور رایگان آنلاین تورهای معروف چند نمایشگاه ناسا در حال ارائه آنلاین تور به صورت رایگان و واتیکان. شما همچنین می توانید برخی از ون گاف معروف ترین آثار با تشکر از گوگل, فرهنگ و هنر, به عنوان به خوبی به عنوان Egytptian مومیایی در موزه بریتانیا.

اگر شما به دنبال یک مطلب بر اساس صفحه اصلی مستند فعالیت شما همچنین می توانید از این تلگراف را به خانواده بزرگ مستند مسابقه اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر