بث انگلستان به چلسی زنان عنوان فشار با پیروزی بر شهر بیرمنگام

چلسی زنان 2 بیرمنگام سیتی زنان 0

بث انگلستان عجله در شهر بیرمنگام را هدف سر توپ را در مقابل او به ترک سه مدافع در پی او. یک در یک با دروازه بان آن است که یک موقعیت بیشتر در فرم مهاجم در زنان سوپر لیگ شد به احتمال زیاد به از دست. او آرام تشکیل شده پایان برای تکمیل چلسی را دو هدف پیروزی بود و نشانه ای از چگونه اعتماد به نفس زیادی به ثمر رساندن 13 گل در 14 بازی لیگ به شما می دهد.

اگر آن را یک عملکرد از چلسی کسی در حال رفتن به خانه نوشتن در مورد آنها را به یاد داشته باشید که هدف دوم از انگلستان است. اما جامد پیروزی را نگه می دارد چلسی در جایگاه نخست برای رسیدن به منچستر سیتی در صدر جدول به عنوان آنها باقی می ماند انتهایی تنها با یک نقطه و با یک بازی در دست است.

نیمه اول بود نگرانکننده یکی ، همان چلسی یازدهم که تا به حال نابود West Ham 8-0 کمتر از دو هفته پیش در تلاش بودند برای ایجاد یک فرصت توجه داشته باشید در برابر 10 قرار داده شده بیرمنگام. فراتر از خوب تلاش از ارین Cuthbert در خارج از جعبه است که دروازه بان هانا همپتون تا به حال به بیش از نوک نوار وجود دارد کمی دیگر به گزارش.

نیم ساعت از بازی بیرمنگام شده اند شمارش خود را از پیروزی های کوچک. ماه گذشته با آنها مواجه شده بودم از طرف دیگر در سه آرسنال و سیتی و اذعان عرض چند دقیقه نه دو بار. در آخرین ملاقات خود با چلسی در ماه نوامبر آنها اذعان عرض دو دقیقه در یک مسابقه به پایان رسید که 6-0 – بزرگترین شکست این فصل است. اما در اینجا آنها برگزاری چلسی و فشار قوی شانس خود را زمانی که لوسی ⠀ لعنتی سست توپ بر روی نوار.

آن را امیدوار کننده برای یک تیم که کاهش یافته است تا کنون از خود بالا-چهار لوتی از فصل گذشته. اما تلاش های آنها به هدر رفته و اجتناب ناپذیر اتفاق افتاده است به عنوان ساعت زده 45 دقیقه. Guro Reiten, فقط در خارج از شش حیاط جعبه در بر داشت توپ در پاهای خود را پس از یک تقلا. او با خونسردی از آن زمان با او چپ پا لگد آن را به گوشه پایین برای پنجم هدف در اولین WSL فصل است. زیبا نبود اما چلسی تا به حال خود را منجر شود.

آنها با قدرت بیشتر در نیمه دوم سه گوشه به آنها سه تلاش از داخل جعبه – Millie روشن شات مسدود شده بود درو Spence مجبور ذخیره و هانا Blundell را گسترده بود. قبل از ساعت آنها را دریافت کنید دوم خود را هر چند Cuthbert و انگلستان ترکیب برای جریمه هدف است. این Scot flicked توپ بیش از یک شارژ انگلستان استفاده می شود که او با سرعت و کنترل فشار چلسی بیشتر به سرب است.

سمت خانه تحت سلطه پس از آن. Cuthbert ارسال یک شات گسترده ای چند سر تلاش های رفت و بیش نوار و انگلستان clattered پست در جستجوی او گل دوم. آنها داده شد و مجوز برای انجام این کار با سختی هر گونه فعالیت در نیمه خود را از یک سمت بیرمنگام که موفق به نمره فقط پنج لیگ اهداف تمام فصل.

مطابقت جزئیات

چلسی زنان: Telford; Blundell, روشن, اریکسون Andersson; شعله (Thorisdottir, 77), اسپنس (Bachmann, 66), Mjelde; Cuthbert, انگلستان, Reiten (کارتر 77).
Subs استفاده نمی شود: برگر, Ji, کوپر.
بیرمنگام زنان: Hampton; اردن Harrop, Alpha چنین ترجمه کرده Mayling; Arthur Whipp, ⠀; Visalli (کلی 78), ویلیامز, Grant (Walker, 84).
Subs استفاده نمی شود: بروکس, اسکات, اسکافیلد, Holloway.
داور: رابرت Whitton (Essex).
حضور و غیاب: 1,928.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر