بث انگلستان ثابت می کند که او می تواند منجر خط برای انگلستان توسط outshining بهترین مهاجم در بازی

  • دسترسی نامحدود به برنده جایزه روزنامه نگاری ورزشی از تلگراف – روزنامه ورزشی از سال — فقط 40 پوند در هر سال

به عنوان بقیه از تیم ملی انگلستان بودند اقامت در در گاتویک هتل در شنبه شب پیش از پرواز خود را به اورلاندو برای SheBelieves جام حذفی در روز یکشنبه, بث انگلستان شد و در ادامه به او قریب به اتفاق مورد برای یک نقطه در فیل نویل شروع XI.

هشت دقیقه به چلسی که تا کنون قاره نهایی جام حذفی انگلستان در حال حاضر چاک دار در هدف. به عنوان او تا به حال شده است در بسیاری از مواقع این فصل قرار بود کاملا در طول یک تقلا در جعبه را گرفت و او فرصت. او در 92 دقیقه هدف این بود که یک داستان مشابه را به عنوان او lunged با ارنج زدن به خانه دراماتیک برنده برای این باشگاه اولین عنوان در این رقابت است.

آنها او را 20 و 21 گل در تمام مسابقات برای بلوز در یک فصل است که باید ساخت 25 ساله احساس می کنم تا حدودی توجیه.
بث انگلستان (سمت چپ) جشن با فا زنان قاره ای لیگ برتر جام جهانی


اعتبار: اقدام, بازی, تصاویر

به نظر می رسد عجیب و غریب به آن فکر می کنم در حال حاضر با توجه به او باور نکردنی شکل فعلی اما در ماه ژوئن گذشته چلسی رو به جلو بود از خانه هنگامی که انگلستان بودند خارج شده از جام جهانی در لیون در مرحله نیمه نهایی توسط ایالات متحده آمریکا است. ماه گذشته نویل گفت که او تا به حال شده است “بخت برگشته” به تیم ملی برای این مسابقات پیدا کردن فرم خود را بیش از حد در اواخر فصل گذشته به کیسه یک نقطه.

اما تماشای 5ft 5in انگلستان عضله راه خود را به جعبه در شهر زمین, برنده هدر بیش از مدافعان که به مراتب بیشتر و قرار دادن چند عکس گرسنگی در او مشهود است. او استفاده می شود برای به دست آوردن او ،

در اوایل این هفته چلسی مدیر اما هایس تا به حال مشخص شده که چقدر مهاجم آمده است. از شروع زندگی حرفه ای خود را در دانکستر Belles به فرستاده وام از چلسی به لیورپول در سال 2017, انگلستان دارای لبه راه خود را به فعلی با شروع در محل مسلما سمت بالا در کشور است.

“بث مورد نیاز است که وام” هایس گفت. “او سر خود را پایین آمد یک مقدار بیشتر گرد بازیکن و به عنوان یک نتیجه از که می تواند به رقابت با نام ستاره نفسه با اعتماد به نفس. او تا به حال به کسب درآمد از آن. او تا به حال به کسب اعتماد کرد ؟ یک میلیون درصد و اعتبار واقعی به دلیل به ندرت می بینید که.”

که اعتماد منتقل شده به تیم ملی, مدیر نویل که در ماه گذشته به نام او “standout” بازیکن در چلسی و در کنار الن سفید “بهترین دو مرکز به جلو در انگلستان در فرم”.

با جام جهانی هدف دستگاه سفید در حال حاضر به کامل تناسب اندام, سرمربی تیم ملی است نه کوتاه, با کیفیت بالا مقابل. اما انگلستان سرقت نشان می دهد در چلسی در خط مقدم است که شامل بهترین مهاجم در بازی سام کر و گل است دو بار برای تیم ملی در پنج حضور پس از او اوت اولین. او به احتمال زیاد به محتوا و با نقش سفید البدل در حال حاضر.

نویل تیم تلاش خواهد کرد تا انتقام خود را از ایالات متحده آمریکا از دست دادن در روز پنج شنبه در اولین جلسه خود را با قهرمان جهان از آنجا که در مرحله نیمه نهایی. نشسته خود را در پرواز اطلس در روز یکشنبه فکر می کنم انگلستان را احساس امن در دانش او انجام داده است همه چیز را در قدرت خود را به مدیر انتخاب اول است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im