سابق کنگره Beto o’rourke تگزاس جمعه اعلام کرد او حذف از انتخابات ریاست جمهوری. “اگر آن را دشوار است به قبول آن برای من روشن است اکنون که این کمپین را ندارد و به معنی حرکت رو به جلو با موفقیت” o’rourke نوشت: اعلام تصمیم خود در رسانه است.

“این یک مبارزه است که بالید خود را در دیدن چیزها به وضوح و صحبت کردن صادقانه و اقدام قاطعانه” o’rourke گفت: احساسی هواداران پس از اعلام. “ما به وضوح ببینید در این نقطه است که ما را به معنی به دنبال این کمپین با موفقیت و خدمت من نمی خواهد به عنوان یک نامزد و نه به عنوان نامزد این حزب برای ریاست جمهوری است.”

O’rourke گفت: هواداران است که اگر چه “این است که تا پایان مبارزات انتخاباتی ما درست در وسط این مبارزه است.” او گفت: “همه چیز من می توانید برای حمایت از این نامزد احتمالی این حزب با همه چیز من است و من را تشویق هر یک از شما را به انجام همان.” او قول داد به بخشی از “همه همین باعث می شود که ما در اینجا آورده” از جمله کنترل اسلحه تغییر آب و هوا و ساختاری نژاد پرستی.

اگر چه o’rourke حال تلاش شده است به تازگی او برنامه ریزی شده بود به صحبت می کنند دوشنبه شب در آیووا حزب دموکرات شام همراه با دیگر نامزدها در این مسابقه است. او همچنین برنامه ریزی شده به فایل رسمی خود را از نامزدی در نیوهمپشایر در هفته آینده.

Beto O’rourke بیشتر

بیشتر در Beto o’rourke

“من تصمیم به اجرا برای رئيس جمهور چون من بر این باور است که من می تواند کمک به یک کشور تقسیم شده و با هم در راه مشترک برای مقابله با بزرگترین مجموعه ای از چالش های ما تا کنون با آن مواجه” o’rourke نوشت: در متوسط خود را ارسال. “من همچنین می دانستم که اساسی ترین آنها است ترس — ترس که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد به احساس ما در مورد یکی دیگر; بسیار واقعی که از ترس بیش از حد بسیاری در این کشور زندگی می کنند; و ترس ما گاهی اوقات احساس می کنم وقتی که می آید به انجام کار درست به ویژه هنگامی که آن اجرا می شود مقابله به آنچه که از لحاظ سیاسی مناسب یا محبوب است.”

رئیس جمهور تهمت تمسخر o’rourke در یک توییت نوشتن “آه بتو فقط کاهش یافته است از نژاد برای رئیس جمهور وجود او گفت که او متولد شده بود.’ من فکر نمی کنم!”

خارج از عرصه میزبانی جمعه عمده حزب دموکرات رویداد o’rourke حامیان باقی مانده بود جمع آوری و در یک نقطه که در آن نامزد برنامه ریزی شده آنها را به آدرس. قبل از ورود برخی داوطلبان شروع به کشیدن چمن نشانه هایی از زمین خارج شد. هنگامی که یک CBS اخبار تیم همگرا به سند یک o’rourke کمپین کارمند نزدیک و خواسته است که ما را متوقف می شود و “احترام” از آنجا که داوطلبان “بسیار آسیب پذیر در حال حاضر.”

O’rourke هنوز واجد شرایط برای نوامبر بحث تبدیل شده است که یک یا نشانگر برای بسیاری از دموکرات ها. اما با وجود تلاش در نظر سنجی رادیو فردا’ میدان نبرد ردیاب برآورد شده در ماه سپتامبر است که او می تواند انتخاب کنید تا برخی از نمایندگان در اولیه با توجه به حمایت خود در تگزاس است.

یک سخنگوی o’rourke نیویورک تایمز گفت که o’rourke نمی خواهد در حال اجرا برای یک بسازید. وجود داشته است فشار عمومی برای او برای به چالش کشیدن جمهوری خواه John Cornyn در سال 2020 است.

“بتو نخواهد بود نامزد سنای آمریکا در تگزاس در سال 2020” راب Friedlander با انتقاد از o’rourke گفت: بار.

سه دوره نماینده کنگره از, El Paso, o’rourke در حال افزایش بود ستاره پس از سال 2018 سنا مسابقه که در آن او موفق به کسب رای بیشتر از هر حزب دموکرات در تگزاس سابقه. پس از به طور غیر منتظره مسابقه نزدیک دموکرات ها در سراسر کشور آغاز شده صحبت کردن در مورد تبدیل تگزاس آبییک شاهکار است که به نظر می رسید غیر ممکن است حتی به تازگی به عنوان 2016.

O’rourke شروع به پریدن کرد به مسابقه با هیاهوی بسیار از جمله غرور نمایشگاه پوشش — که بعدها مسخره بود — که در آن او گفت که او “به دنیا آمد در آن است.” او مطرح 6.1 میلیون دلار در 24 ساعت اول از مبارزات انتخاباتی خود که یک رکورد در آن زمان را مورد ضرب و شتم توسط معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن که مطرح $6.3 میلیون نفر است.

اما مبارزات انتخاباتی خود تلاش اوایل با مشکلات نیروی انسانی و پیام رسانی. O’rourke شروع عقب مانده در نظر سنجی و جمع آوری کمک مالی رنج می برد و او مطرح شده فقط 3.6 میلیون بین آوریل تا پایان ماه ژوئن. او تا به حال مشکلات مشابه در سه ماه آینده افزایش تنها 4.5 میلیون دلار. O’rourke بود که کمک های مردمی سوپراستار در تگزاس سنا نژاد حاضر به قبول PAC پول برای انتخابات ریاست جمهوری, معنی او با اتکا به حمایت مردمی — اگر چه او نگهداری برخی از خصوصی جمع آوری اعانه.

پس از تیراندازی در ال پسو که در سمت چپ 22 مرده o’rourke در زمان استراحت از مبارزه برای کمک به جامعه خود را زخم التیام یابد. اما او به طور غیر منتظره رفت ویروسی برای یک expletive رنگ و لعاب سخنرانی دراز وشدیداللحن با یک خبرنگار در مورد پوشش رسانه ای و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

O’rourke شروع کار به شدت به قهرمان سختگیرانه قوانین کنترل اسلحهو امضا به اجباری buybacks AR-15s و AK-47s. خود را بی پرده, پیام در مورد اسلحه به رهبری او را برای تبدیل شدن به یک هدف NRA آغاز شد که دعوت او را “AR-15 فروشنده از سال است.”

O’rourke تا به حال یک standout لحظه ای در آینده بحث زمانی که او اعلام کرد: “جهنم بله, ما در حال رفتن به دور اسلحه خود را!” تگزاس مجلس دولت توییتی در او “من آر برای شما آماده است Beto” که در مبارزات انتخاباتی و پس از آن گزارش به عنوان یک تهدید.

نظر جلب تشویق و ستایش از برخی از دموکرات ها — اما دیگران مهمترین South Bend شهردار پیت Buttigieg به انتقاد از او برای رفتن بیش از حد. O’rourke زمان صرف شده در طول و پس از بحث مبارزه با Buttigiegکه نفع بیشتر از متوسط تفنگ اقدامات کنترل.

در همان زمان به عنوان آقای تهمت تجمع در دالاس دو هفته پیش o’rourke برگزار ضد تجمع چند مایل دور. با توجه به o’rourke انتخاباتی وجود دارد بیش از 5000 مردم در حضور در این تجمع که در طی آن o’rourke به نام آنچه او به عنوان “false bullsh*t ترس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

آقای ترامپ هدفمند o’rourke در خود تجمع است. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نام o’rourke “بسیار گنگ دموکرات نامزد برای ریاست جمهوری” و پاره به 2020 مدعی برای موضع خود را در اسلحه و پیشنهاد خود را برای پایان دادن به معافیت های مالیاتی برای سازمان های مذهبی که در مخالفت با ازدواج همجنسگرایان.

“Beto در چند هفته کوتاه, رهایی از اسلحه و رهایی از دین” آقای ترامپ گفت. “کسانی که نه دو چیز خوب در تگزاس به خلاص شدن از شر.”

در مصاحبه با رادیو فردا در هفته گذشته o’rourke در دفاع از تفنگ خود را طرح کنترل و گفت که هر کسی که حاضر به رفتن همراه با او اجباری بیع متقابل باید آن را تبدیل به قانون خواهد شد “عواقب.”

“اگر ما قادر به عبور اجباری buybacks و من قادر به ثبت نام است که به قانون و سپس من به طور کامل انتظار می رود دوستان آمریکایی ما به نوبه خود AR-15s و AK-47s ،” o’rourke گفت.

اد اوکیف کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im