‘Better Call Saul فصل 5 قسمت 5: که حداکثر?

نیوزویک | No comments

پس از ادای احترام به رابرت فورستر پیش از آن در فصل Better Call Saul فصل 5 قسمت 5 با تمرکز بر شخصیت دیگری که مهم به جهان Breaking Bad در حالی که ظاهر می شود تنها در یک قسمت. هر چند Maximino “حداکثر” Arciniega (با بازی James Martinez) به نظر نمی رسد در این قسمت با عنوان “Dedicado a Max” آخرین قسط از AMC نشان دهد و نشان داد چقدر از تاثیر شخصیت مرگ در حال گاس Fring (Giancarlo Esposito).

حداکثر قبلا به نظر می رسد در Breaking Bad فصل 4 قسمت 8 با عنوان “Hermanos.” در این قسمت ما شاهد شخصیت را به قتل رساندند در یک فلاش بک به سال 1980 است که در آن شخصیت بود شریک کسب و کار از گاس. پس از جفت توهین به Eladio (بازی های برگزار شده توسط Steven Bauer در flashback) در حالی که تلاش برای رسیدن به او خود را به فروش مت با دستکاری او را به یک جلسه حداکثر pled برای او شریک زندگی و پاداش بود با یک گلوله به پشت سر توسط Hector سالامانکا (Mark Margolis در فلاش بک).

به عنوان گاس تماشا حداکثر خون چکه به او قول داد انتقام در کارتل که انگیزه بسیاری از اقدامات خود را در هر دو Breaking Bad و Better Call Saul.

better call saul max
حداکثر (راست) بود شریک گاس Fring (سمت چپ) در یک قسمت از ‘Breaking Bad فصل 4
AMC

شده است وجود دارد و حدس و گمان های زیادی توسط طرفداران حق رای دادن در مورد دقیقا چه رابطه ای بین این دو نفر بود که در زمان قتل است. ما می دانیم که آنها شرکای کسب و کار (آنها دو “hermanos” پشت Les Pollos Hermanos فروشگاه مرغ) اما بسیاری از طرفداران فکر می کنم آنها نیز عاشقان.

در یک AV باشگاه مصاحبه اسپوزیتو وجود دارد گفت: یک “عشق واقعی” بین جفت اما افزود: “تئوری من این است که هیچ چیز را سیاه و سفید, و عشق او را نشان می دهد برای پرورش یک انسان دیگر به خوبی می تواند غلط به عنوان یک عشق وعاشقی و آن را نوشته پس از آن می تواند یک عشق وعاشقی. کار من به عنوان یک بازیگر این است که به شما تمام امکانات و با اجازه شما آن را کشف کردن.”

اما در تازه ترین قسمت دوم آن بود که نشان داد به جای او صرفا hellbent در انتقام گاس نیز ادای احترام به حداکثر بیشتر در راه مثبت است. در “Dedicado a Max” طرفداران آموخته است که او بودجه یک روستای کوچک در مکزیک عاری از خشونت و مواد مخدر که در آن او می فرستد و مایک (جاناتان بانک ها) برای بازیابی. در این شهر وجود دارد یک چشمه است که این عنوان از قسمت محاط در آن است.

Better Call Saul فصل 5 پخش دوشنبه در AMC و سه شنبه ها در Netflix بکشد در سطح بین المللی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>