بتی سفید به ستاره در طول عمر فیلم تعطیلات

بتی سفید تبدیل 98, این سال, اما او نمی کند او را. این دختر طلایی است که هنوز هم کار او را در یک اتاق بسیار پیش بینی طول عمر, فیلم کریسمس دلیل بعد از این سال.

طول عمر یکی از چند کانال های شناخته شده برای فیلم تعطیلات صف. این شبکه نشان داد در این سال “آن را فوق العاده عمر” تخته سنگ که شامل یک فیلم با بازی سفید با توجه به سرگرمی امشب.

سفید شخصیت “کمک می کند تا شلاق می شود Santas به شکل گسترش معنای واقعی کریسمس” و کار خود را به عنوان یک بابا نجوا منجر همگان را به تعجب می کنم اگر او را مخفیانه خانم نوئل با توجه به همکاران.

سفید اخیرا ابراز Bitey سفید در “داستان اسباب بازی 4” و دیزنی+ spinoff “Forky سوال می پرسد.” با این حال او نشده برگزار شد بسیاری بر روی صفحه نمایش نقش در سال های اخیر – به جز حضور مهمانها در “Young & Hungry” و “استخوان” در سال 2017.

عمر تخته سنگ از 28 فیلم همچنین شامل “راه خانه برای کریسمس” با بازی ماری i. t. b, “مبارک Liddle کریسمس” با بازی Kelly Rowland و “کریسمس رزرو” با بازی ملیسا جوآن هارت با توجه به همکاران. هارت نیز مستقیم “Feliz NaviDad” با بازی ماریو لوپز و همکاران گزارش شده است.

عمر گفت: آن تعطیلات فیلم در مراحل مختلف تولید — با وجود این واقعیت است که این بیماری همه گیر کوروناویروس است متوقف تلویزیون و فیلم تولید با توجه به همکاران.

تعطیلات, فیلم, مجموعه, آغاز اکران در طول عمر در 25 اکتبر — پس هواداران باید صبر کنید چند ماه برای دیدن سفید بر روی صفحه نمایش دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de