بیانسه و تینا Knowles ارائه coronavirus امداد در هوستون

این روز های آخر هفته, Beyoncé و انسان دوستی ابتکار عمل BeyGOOD است teaming تا با مادرش تینا Knowles لاوسون برای ترویج coronavirus تست در جوامع اقلیت در شهر هوستون. ابتکار عمل را ارائه تست رایگان کیت حفاظت فردی تجهیزات و لوازم خانگی به شرکت کنندگان است.

Knowles Lawson ایجاد #IDIDMYPART کمپین برای آگاهی به روزانه COVID-19 تست اداره ایالات یادبود مرکز پزشکی در هوستون. این بیماری همه گیر است ضربه آفریقایی جامعه به خصوص سخت است.

“ما امیدواریم که این را تبدیل به یک جنبش و که در آن ما را تشویق به آزمایش و پیدا کردن ما وضعیت” لاوسون گفت: روز شنبه در یک مصاحبه در O’DONNELL.

موبایل تست جمعه آغاز می شود و همچنان از طریق پنج شنبه. مرکز پزشکی کارکنان را اداره 500 آزمایش رایگان در کالن دبیرستان. 500 تست اجرا خواهد شد شنبه در جنگل بروک دبیرستان.

شرکت کنندگان همچنین دریافت کارت هدیه از BeyGOOD است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در او-B فروشگاه های مواد غذایی و کوپن برای وعده های غذایی در رستوران های محلی, Frenchy مرغ و سوختگی اصلی نوار-B-Q.

Knowles لاوسون گفت: او به چالش کشیده چند مشهور است که برنامه ای برای ادامه جنبش: Tyler Perry در آتلانتا, Magic Johnson در دیترویت و اکتاویا اسپنسر در می سی سی پی.

درآمد حاصل از Beyoncé ریمیکس از مگان تو نریان آهنگ “وحشی را به نان حیات سازمان در هوستون. ستاره پاپ فریاد مادر خود را در مسیر و گفت: “مامان من بود savage کردم این ها* * * * ** * * * از تینا.”

وقتی پرسیده شد که در مورد شعر Lawson Knowles گفت O’DONNELL او افتخار دخترش انسان دوستی و اعتراف کرد که او در مورد شعر.

“این خنده دار است چون من به او نوشت و به او گفت که چگونه افتخار من بود چرا که او و جک دورسی تیمی و به کمک آنها بسیاری از سازمان ها در این COVID بحران است. من نوشت: یک متن به او بگویید که چگونه افتخار من از او و این که او انجام شده بود کار خدا. او به من گفت: “آره چون من می خواهم به مانند شما” Lawson Knowles به یاد می آورد. “من واقعا این پیام در سراسر آنها به عنوان کودکان. ما شده اند تغذیه بی خانمان پس از Beyoncé 10 بود و Solange بود.”

“تا آنجا که به ‘وحشی’ نگران است شما آن را می دانم خنده دار است چرا که مردم شروع به ارسال پیامک و تماس من یک وحشی و گفتم چرا آنها تماس من یک وحشی? سپس کسی که به من ارسال تصویری از این دختر انجام یک رقص بود و من مانند آن است که چیزی خوب است!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر